Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 nie stanieje

25 postów w tym temacie

Ahh - dla mnie lepiej byloby dolozyc z kilka setek aby kupic PS3 :P
Dlaczego ze mnie wyjatek - jak doliczyc do ceny Xbox360 Premium -utrzymania Xbox Live na 3miesiace (ew. jesli nie chcemy grac na multi)+ Dod. Dysk Twardy+Odtwarzacz HD-DVD, wychodzi nam mniej wiecej podobna cena co PS3, ktore ma usluge internetowa za darmo, odtwarzacz Blu-Ray(dysk twardy tez i tak trzeba dokupic). Wychodzic nam moze nawet cena wyzsza w stosunku do PS3(szczegolnie w USA).
Warto najpierw sprawdzac wszystkie rzeczy potrzebne do X360 i do PS3, oraz wiedziec za co trzeba placic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obiektywnie sprawe biorąc to nie musi. I tak zbyt drogi nie jest (w porównaniu) do PS3. Wielu ludzi kupuje tę konsolę, kupi i kupiło. Pełno gier już wyszło na X-a i większość jest dobra albo nawet lepiej. Ja X-a nie kupie, ale gdybym miał to nie byłbym zły gdyby konsola faktycznie miała nie potanieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie też, aż dziwne niebywałe w przypadku Microsoftu - dali odpowiedni współczynnik cena/jakość. Tutaj plus dla nich. Za to Sony mogłoby cenę upuścić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:04, sferis napisał:

Według mnie też, aż dziwne niebywałe w przypadku Microsoftu - dali odpowiedni współczynnik
cena/jakość. Tutaj plus dla nich. Za to Sony mogłoby cenę upuścić ;/


Dokładnie, dziwnie niebywałe jest to w przypadku Microsoftu, w takim razie może warto spojrzeć głębiej i doszukać się sensu? Odkryję rąbka tajemnicy rzucając hasło - awaryjność sprzętu. Mam nadzieję, że Cię zaintrygowałem i zasięgniesz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować