Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Secret Files: Tunguska na DS-a i Wii

15 postów w tym temacie

No na DS może być fajna przygodówka gorzej z Wii chociaż tam mogą być nieźle rozwiązane łamigłówki dzięki WiiMote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie pograją posidacze Nintendo, a co tam :) BTW kiedy dwójka będzie? Dawno na stronie twórców nie byłem, jakiśtam trailer pobrałem, ale dużo nie zrozumiałem - wszystko po niemiecku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw, mam DS-a, gram od dawna w Elite Beat Agents oraz Osu! Tatakae! Ouendan (gry, w których trzeba ostro naparzać stylusem po ekraniku) i nie ma zajechanego touchscreena ;] Wystarczy folia za 10 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Robimy to z kilku powodów. Po pierwsze chcemy poznać metody sterowania Wii i DS-a. Po drugie, to czujemy, że te platformy zasługują na ten rodzaj gier".

Robić grę tylko po ty, by wiedzieć jak się ją robi? Litości, ta argumentacja jest okropnie banalna! :-| Ale i tak czekam z niecierpliwością na obie wersje - może jakaś odmiana? Przygodówka na konsole? To trzeba zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na Wii zaczynają powstawać przygodówki, ja jednak wolę takie gry jak np. SSX Blur, Excite Truck, czy nowego Sonica, bo Wiilot w tak dynamicznych grach sprawdza się wprost idealnie, choć tradycyjne sterowanie takie jak w Zeldzie też jest niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować