Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. na konsole?

96 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 15:26, Benitokks napisał:

A ja nadal zachodzę w głowę po co PES i FIFA na PC... przecież w to się nie da grać;P
Jedno i drugie zdanie jest nieprawdziwe, da się grać w FPSy na padzie i w PESa na klawie tylko
jedno i drugie wymaga odrobiny wprawy. Rozumiem że Ty spędziłeś przy konsolowych FPSach masę
godzin że wyciągasz takie wnioski;P


Nie, nie spedzilem wielu godzin, bo probujac w nie grac dostawalem spazmow i szybko sie poddawalem... Albo mam jakies wadliwe pady do PS2 :-P

A co do Fify, to byla wczesniej niz PES i gralo sie na klawierce i calkiem fajnie sie gra do dzis :-) Co prawda, wole na padzie, ale przynajmniej da sie grac, a w FPP na konsoli nie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tego. Dzięki temu, że wydadzą S.T.A.L.K.E.R`a również na konsolę zarobią kilka cennych milionów więcej. Może pomyślą o specjalnej wersji gry na PSP? ;>

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kwestia gustu, mnie chodziło tylko o to, że wysunięta przez Ciebie teza o wyższości konsol nad PeCetami w dziedzinie FPS-ów jest akurat mocno przesadzona."

Exactly :) U mnie w domu znajduje się xbox360 i i tak jestem przekonany co do wyższości pecta :D
Naprawdę na kompie mam wszystko czego mi trzeba do bycia szczęśliwym ^^

Miałem przyjemność grać w GoW na padzie i zdecydowanie bardziej wolę zestaw mysz+klawiatura.

STALKER (IMO) jest grą bardzo dobrą i jego wersja na pewno odniesie sukces na konsolach (o ile się oczywiście ukaże).

Ale czytając niektóre wypowiedzi...Czy konsolowcy są godni posiadania takiego tytułu? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak precyzyjnie szybko i z wyczuciem celowaćza pomocą pada taaa i co jeszcze :P
nie wyobrażam sobie grania rozgrywek ligowych w ET na padzie :D normalnie hardkorowa jazda, powiem dodatkowo coś czego konsolowcy muszą pozazdrościć pecetowcom
A mianowicie do PC kupisz bardzo dobry pad ale nie na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tetrisa już zrobili :P Teraz STALKER... ;) Po prostu - nic dodać, nic ująć! Świetne posunięcie ze strony twórców! Chcemy jeszcze więcej PC''towych gier na konsole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:33, Sephirath napisał:

Ja Ci dam podróbkę! Pegazus forever ;-)


Tak jasne, sprzęt w pełni licencjonowany przez Nintendo :D

Dnia 15.06.2007 o 14:33, Sephirath napisał:

STALKER? Hmm... Na Wii byłby super ;D


Ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... dopiero zacząłem grać w wersji na pecety ciekawe jaka będzie na konsole mam nadzieje,że słabsza hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to i tak nie obchodzi, bo konsoli nie mam. No chyba, że by wyszła na Game Boja Advance (baaaardzo prawdopodobne :P) to bym sobie kupił, bo moje gry mi się zaczynają nudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:59, kalin 123 napisał:

> Słabsza już być nie może;P
>
A co? STALKER ci się nie podoba???


Mi się nie podoba... to przereklamowany crap, ale dzieciaki w wieku od 12 do 15 grające tylko na PC myślą, że to super gra..., a teraz chcą wrzucić go na konsole? Po jakiego grzyba taka gra na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:56, ProChaoS napisał:

> > Słabsza już być nie może;P
> >
> A co? STALKER ci się nie podoba???

Mi się nie podoba... to przereklamowany crap, ale dzieciaki w wieku od 12 do 15 grające tylko
na PC myślą, że to super gra..., a teraz chcą wrzucić go na konsole? Po jakiego grzyba taka
gra na konsole?


Widac, że lubisz bezmyślne strzelanki, w których liczy sie tylko ilośc amunicji. STALKER absolutnie nie jest grą dla dzieciaków, nie wyobrażam sobie jak "taktycznie" załatwiają przeciwników, albo łażą po miejscach, w których można dostac zawału serca ze strachu. Tak mistrzuniu, pewnie nie umiałeś pokonac przeciwników bo wbiegałeś z giwery wśród nich i wkurzałeś się, że za każdym razem ginąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować