Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae DIRT w sklepie gram.pl!

90 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 18:33, S.V.P.A.M napisał:

119...taniocha.w porównaniu z kilkoma innymi tytułami
Ale wiedząc jak CDP potraktował TRD3(totalna olewka względem paczyków) kupie raczej w jakimś
sklepie wysyłkowym w GB. I przynajmniej...nie będę miał klocków z update.

ROTFL - a co ma CDP do tej gry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:49, Sebo7 napisał:

Poczekam, aż stanieje, zapowiada się ciekawa gra.

Może to być gra o wysoką stawkę - na razie nic nie słychać, by Codemasters byli zainteresowani normalną działalnością na naszym rynku. Ja osobiście na obniżki cen bym nie liczył - chyba, że w konkretnym sklepie (realnym lub wirtualnym). Co gorsza, może sie okazać, że nie będą nawet zainteresowani dotłaczaniem egzemplarzy, gdy pierwsza partia "wyjdzie" ze sklepów... Przecież Polskę obsługuje niemiecka centrala - a w porównaniu z tamtym rozbuchanym rynkiem elektronicznej rozrywki nasz kraj wypada blado pod względem sprzedaży - podejrzewam że w samym Berlinie zejdzie więcej egzemplarzy niż w całej Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w demo i jest super pod wzgledem grania jak i grafiki i muzyki najbardziej balem sie wymagan a nie sa takie straszne cena niegra roli dlamnie i tak ja kupie kocham tą seriie gry tylko napewno w empiku zapodam sobie ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:23, Lucas the Great napisał:

> :) 30 minut temu zapowiedz, teraz juz pre-ordery :D. To kiedy ruszaja na wiedzmina? ;)

>
Ale nas wykorzystali :D
W terminarzu zapowiedziałem zapowiedź DIRTa jakiś czas temu - a ekipa gram.pl czujna jest i
zaplanowała na ten dzień start preorderu - szacun. Dobra wieść jest taka, że jednak jakoś te
ciężarówki Codemastersów z Niemiec jednak będą do Polski trafiać nie tylko pod adresy hipermarketów
:)


heh, jak to brzmi :D. Swoja droga nigdy bym nie kupil gry z tesco, geantow, realów "oszolomow" i innych hipermarketow :D. Jak juz to empik albo gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w demo - gra pociska, jednak nie jestem fanem rajdówek więc gry nie kupuję, ale tym którzy lubią Colina polecam, nieźle się bawiłem grając kierownicą :D grafika i efekty bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:39, gogowitczak napisał:

. Swoja droga nigdy bym nie kupil gry z tesco, geantow, realów i innych hipermarketow. Jak juz to empik albo gram.pl :)


dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm.. no tak.. to teraz nie pozostaje mi nic innego jak wymienić kompa.. zarobić pieniądze na grę i cieszyć się nowym Colinem.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:45, Belmundo napisał:

A będzie edycja kolecjonerska? ;P

tak. Dodają Subaru Imprezę WRX STi i i kilogram piasku prosto z rajdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować