Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 21:37, ArtuRPGpl napisał:

> > hmm no ale tam jest mapa i wogle skrzyneczka full wypas tylko czy lepiej przejsc
herosa
> 3 (ktorego
> > niestety juz niema na gram.pl dlaczego?) czy od razu moge od herosa 5 ?
> > > wypróbuj demko 5., a do czasu gdy będziesz mieć grę w rękach pograj sobie w H3, problem
z głowy.

niemam 3... a pozatym mam do przejscia icewinda 1 i 2 baldura 1 i2 i morrowind...wiec mi sie
nie nudzi:) a tu jeszcze extra klasyka zamowie 5 gier, ja niewiem kiedy ja to wszystko przejde


Musisz miec chlopie pelen worek wolnego czasu na to wszystko...zazdroszcze...mam te gierki ale chyba dopiero na emeryturce sobie je odpale jako exxxtra klasyki...bo teraz czasu ciagle brak...ale oczywiscie nie na mojego ukochanego Herosika i AAO Online...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwile w demo i co mogę powiedzieć jest zajebiste juz sie nie mogę doczekać full wersjii. A co ja tu sie będe rozpisywał idę dalej grać:)
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:52, Keroth napisał:

> Lol, takich duzych plików się nie ściąga przez przeglądarki. :)


Eeeeeeeee ;). Ja tam ściągam przez Mozille i kilkogigabajtowe pliki ;).

Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:16, davis87 napisał:

LUDZIE PRZERWIJCIE SCIAGANIE!! to jes tnajgorsze demo jakie widzileam !!! nic w nim nie ma
ciekawego!!! w mapce zwyklej jest tylko dostepny zamek inferno w ktorym da sie tylko wybudowac
impy i demony fort i rade miasta ( zenada!!!)kampianii jeszzce nie probowalem

Co ty gadasz. JA miałe mulepszone sukkuby i pit friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:39, SimoNeeN napisał:

> > > hmm no ale tam jest mapa i wogle skrzyneczka full wypas tylko czy lepiej przejsc

> herosa
> > 3 (ktorego
> > > niestety juz niema na gram.pl dlaczego?) czy od razu moge od herosa 5 ?
> > > > wypróbuj demko 5., a do czasu gdy będziesz mieć grę w rękach pograj sobie
w H3, problem
> z głowy.
>
> niemam 3... a pozatym mam do przejscia icewinda 1 i 2 baldura 1 i2 i morrowind...wiec
mi sie
> nie nudzi:) a tu jeszcze extra klasyka zamowie 5 gier, ja niewiem kiedy ja to wszystko
przejde

Musisz miec chlopie pelen worek wolnego czasu na to wszystko...zazdroszcze...mam te gierki
ale chyba dopiero na emeryturce sobie je odpale jako exxxtra klasyki...bo teraz czasu ciagle
brak...ale oczywiscie nie na mojego ukochanego Herosika i AAO Online...:D


nO ja mam 14 lat i chyba tez po emertyucze je przejde:D ale na wakajce moze sie wezne cale noce:) mam jeszcze fallouta 1 i fallouta tactics ale to kasuje bo wiem ze nie przejde...tym bardziej ze mam te gry co wyzej opisalem a teraz kupuje 5 extra klasyk i herosow 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super. Mam Athlona 1GHz, 384MB RAM, Radeona 9800Pro i działa mi na fullu bez zacięć. Tylko przy pierwszym wejściu do zamku zrobiły siękolorowe paski na ekranie i wywaliło mhnie do systemu z komunikatem : "KArta graficzna nie odpowiada na polecenia sterownika" CZy chcesz wysłać raport do ATI. Później wrócił do gry i już nic sięnie działo. Wie ktoś moż edlaczego tak sięstało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO DEMO TO NIE WYPAL !! W ZAMKU DOSTEPNE PO 5 OPCJI DO KUPIENIA!! CO TO Z FRAJDA GRAC SAMYMI CHOCHLIKAMI I ROGATYMI DEMONAMI?? W KAMPANII LUDZI JEST TYLKO TYDZEIN GRY NA PRZEJSCIE PO TYGODNIU JUZ KONIEC MAPY A KAMPANIE INFERNO NIE DA SIE GRAC BO NIE JEST UDOSTEPNIONA!! SHIT MOGLI WOGOLE NIE WYUDAWAC TEGO DEMA POZA TYM CALA GRA JEST OCZYWISCIE ZAJEBISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:50, maciekujek napisał:

Gierka jest super. Mam Athlona 1GHz, 384MB RAM, Radeona 9800Pro i działa mi na fullu bez zacięć.
Tylko przy pierwszym wejściu do zamku zrobiły siękolorowe paski na ekranie i wywaliło mhnie
do systemu z komunikatem : "KArta graficzna nie odpowiada na polecenia sterownika" CZy chcesz
wysłać raport do ATI. Później wrócił do gry i już nic sięnie działo. Wie ktoś moż edlaczego
tak sięstało??



Ja $%$#%^$ super mi dalej ściąga ale jutro rano zacznie się ciupanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować