Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ja nie mam takiego problemu - moze sproboj jeszcze raz zainstalowac gre i patcha 1.1, usun tez wszelkie mody ktore dodales doherosow bo moze one sa przyczyna niemozliwosci poprawnej instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Ściągnąłem patcha 1.1 do polskiej wersji kolekcjonerskiej z serwera gram.pl i chcę zainstalowac go. A tu mi wyskakuje komunikat, że patch jest już zainstalowany i mam wersję 1.1. Włączam instalator tej łatki 1.11 i jest napisane, że nie mam wersji 1.1. No co tu się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co jest grane ale nie moge sciagnac tej poprawki lokacyjnej klikam i nic nie sciaga sie???????????

Jak gram przez net to mnie wywala zawiesza sie lub znajomnych wywala?????????????

Czytałem z 200 postów ale nie mam już siły gre przeszedłem już tydzień temu wiec prosze o wyrozumiałość jeżeli ktoś sie o to już pytał

A i teraz z innej beczki podobno jest łatka która zmienia wersje standardową w kolekcjonerską jeżeli ktoś zna link do tej łatki to bardzo bym prosił o ten link nr:gg 4794901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - ta latka nazywa sie sklep - idziesz i kupujesz sobie wersje kolekcjonerska i masz ja

poprawki sie sciagaja bez najmniejszego problemu -sprawdz czy nie masz zablokowanych portow na firewallu

czemu siegra zawiesza jak grasz przez net ? mozliwe ze masz kiepskiejjakosci polaczenie/twoi znajomi maja nie masz nowego patcha (ktorego jak samo mowisz znie mzoesz sciagnac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu tego patcha całkiem pooszły mi sejwy i po skończeniu misji zamiast przejść do następnej misji wychodzi gry i znika czcionka. Jeśli ktoś gra w Edycje Kolekcjonerską to proszę o wysłanie save z 1 misji kampani Sylvan,najlepiej autosave z samego początku,mogą być też trochę wcześniejsze save na mumens@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge CI tylko wyslac sava z 5 misji pierwszej kampanii...jesli chcesz...

a probowales kliknac rozpocznij misje od poczatku ? albo nie loadowac tylko od razu przejsc z profilu do wybierania kampanii i wybrac ta ktora Cie interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką WIELKA PROŚBĘ!!!
Udostępnił by koś o dobrym serduszku na www.megaupload.com lub rapidshare.de film z Edycji KOlekcjonerskiej o powstawaniu wersji PL bo ja niestety ale jestem posiadaczem wersji DVD i baaaarrdzo bym chciał obejzec ten filmik...
Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:39, morthi napisał:

moge CI tylko wyslac sava z 5 misji pierwszej kampanii...jesli chcesz...

a probowales kliknac rozpocznij misje od poczatku ? albo nie loadowac tylko od razu przejsc
z profilu do wybierania kampanii i wybrac ta ktora Cie interesuje ?


Jak robię od nowa to mi też czcionek nie pokazuje,nawet formatowałem i teraz po wklejeniu save nawet nie moge zacząć od nowa:/ ,z 1 kampani to za dużo przechodzenia najwcześniej tak od kampani Lochów może być żebym sie nie nudził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - ta latka nazywa sie sklep - idziesz i kupujesz sobie wersje kolekcjonerska i masz ja

Ty flecie mam orginalną gre i dałem za nią 99zł w dzień premiery. Nie potrzebuje gadżetów mam wszystkie części herosa jak ja grałem to ty srda łeś w pieluchy.

poprawki sie sciagaja bez najmniejszego problemu -sprawdz czy nie masz zablokowanych portow na firewallu
Sam jesteś debilem porty są odblokowane

czemu siegra zawiesza jak grasz przez net ? mozliwe ze masz kiepskiejjakosci polaczenie/twoi znajomi maja nie masz nowego patcha (ktorego jak samo mowisz znie mzoesz sciagnac)
-Młotku mam łacze 100Mb uczelniane a patcha 1.1 sciagnełem dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a temu panu to podziekujemy za lamanie regulaminu i obrazanie forumowiczow - gdzie jest jakis moderator ? tego pana trzeba nauczyc kultury

widocznie uczelnia na ktora uczeszcza nie uczy podstawowych zasad dobrego wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemogę ściągnąć poprawki lokacyjnej do 1.1 i wyskakuje mi błąd 0.7.0

A sprzęt mam napewno ok GF6800 HuntKey400W AMD venice 3200 1GB ram
Tak że te zawieszanie jest irytujące gra ma ustawienia na minimum bez AA troche to irytujace nic dziwnego że tylu zwolenników piractwa jest które ja potempiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:43, morthi napisał:

ten film ma 630 mb wiec jest to lekko awykonalne

Wiem wiem.... jakby go popakował na małe paczki... jest to wykonalne :P Jedyne co potrzeba to chęci udzielenia komus pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować