Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 23:37, ashar napisał:

hmm, moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wysyla wiadomosci do drugiej osoby z ktora sie gra?
wciskam "enter" ale nie otwiera mi sie zadna konsola zeby mozna bylo napisac jakakolwiek wiadomosc
:/
chodzi mi o rozmowe juz w grze


Wciskasz enter piszesz i wciskasz enter. Okienko z rozmową masz po lewej stronie nad minimapą.
Możesz pisać zawsze tylko nie jak jesteś w zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:41, Aramil napisał:

Podpisujcie się ludzie pod petycja ! Jak wiadomo gierka jest bardzo dobra jak narazie ale strasznei
zabugowana. Nie dajmy im popelnic bledu i wypuścić TYLKO bardzo dobrych heroesów V !!!

http://www.saveheroes.org/petition/



dobra gra gdzie ty masz oczy ja rozumie ze ktos moze niemeic talentu do robienia gier ale to ma tylko nazwe herosow nic pozatym DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:56, isildur-ps napisał:

> Podpisujcie się ludzie pod petycja !
> http://www.saveheroes.org/petition/

Tylko powiedz mi po co skoro i tak przesunęli premierę.


Nic nie wskazuje by przesunęli. Nie było żadnego oficjalnego komunikatu.
Jedyne dostępne info na ten temat to to z GameSpot, a tam piszą wyraźnie, że po opublikowaniu tej informacji skontaktował się z nimi przedstawiciel Ubisoftu i powiedział, że żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:37, ashar napisał:

hmm, moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wysyla wiadomosci do drugiej osoby z ktora sie gra?
wciskam "enter" ale nie otwiera mi sie zadna konsola zeby mozna bylo napisac jakakolwiek wiadomosc
:/
chodzi mi o rozmowe juz w grze


w DUELu to nie mam pojecia, ale na mapce to ENTER, CTRL+A -> jak ustawisz kursor nad okienkiem chata to wyswietla sie podpowiedzi dot. rozmawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:37, ashar napisał:

hmm, moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wysyla wiadomosci do drugiej osoby z ktora sie gra?
wciskam "enter" ale nie otwiera mi sie zadna konsola zeby mozna bylo napisac jakakolwiek wiadomosc
:/
chodzi mi o rozmowe juz w grze

U mnie nie widac pisanych wiadomosci do czasu az sie je wysle (ponownie ENTER), nigdy nie wiem czy pisze czy nie... Szkoda ze nie mozna rozmawiac jak jeden z graczy walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 09:47, Marian00 napisał:

czemu nie moge sie połączyć z ubi.com jak włączam wie moze ktoś? wszystko wpisuje poprawnie.
prosze o szybką odpowiedz .z góry thx

ja tez nie moge sie połączyc .. ale mi to wisi bo gram w single..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moja opnia na temat bety :
1.Instalacja i odpalenie bez problemu - a mam routera i nawed nie musiałem portów odblokowywać - Duży plus!!!.
2.Połączenie się i gra - BARDZO szybko i bezproblemowo!!!.
3.Gra - czasami niektórych wywalało ale mnie nigdy.Długość.Zależy od drugiej osoby.Mój rekort to ok 8 godzin!!!.Grałem z gościem do 5 rano ale musiałem skończyć bo rano miałem uczelnię,więc ten czas mógłby się wydłużyć :-)).
4.Gra bardzo płynna,pomijając błedy bety (np muzyka itp)1024 i max detali.
5.Czas tury to juz ależy od gracza - raz minutkę a taz 5-10 m -ale to normalne gdy się walczy więc to nie jest błąd!!!!!!!!!!
6.Gra wygląda i działa świetnie mimo że to beta.
7.Nie będzie - ide stoczyć kilka pojedynków w dualu :D
Mam nadzieje że wydadzą gierkę w marcu bo na moim konfigu działa wyśmienicie :-).
PS jakoś połącznia i tego typu rzeczy zależą pewnie od szybkości łacza - u mnie na 2 mb jest wypas - szybko i przyjemnie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosdze niech ktos pomoze mi odpalic ta gre moze mial ktos taki blad podczasa odpalania ( czarny ekran + dzwiek bledu) i udalo mu sie odpalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 11:14, Fangir napisał:

jak zagrać na singlu? bo niewiem jak zedytować ten plik.
plz help



Otworz plik input.cfg notatnikem dodaj
bind show_console ''`'' ja wejdziesz do gry wcisniej "`" i wpisz
advmap m1 albo advmap s4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:07, Bruneor napisał:

Otworz plik input.cfg notatnikem dodaj
bind show_console ''`'' ja wejdziesz do gry wcisniej "`" i wpisz
advmap m1 albo advmap s4

mam pytanko w zwiazku wlasnie z ta gra solo, to nie zablokuje mi w jakis sposob gry online? rozumie ze sie poprostu w menu odblokuje opcja gry w pojedynke

a co do samej gry
no jestem mile zaskoczony :)
gra bardzo mi sie spodobala, na poczatku nie moglem skapowac co trzeba zrobic zeby wkoncu zaczac gre jak sie do jakiejs dolaczylem, ale sam zaczalem zakladac i bylo spoko
opcja dueli tez byla bardzo ciekawa
moj komp to duron 950, 512ram i radeon 9550 128 i gre probowalem na najnizszych i na najwyzszych ustawieniach grafiki w przypadku rozdzielczosci 800x600 i przy najwyzszych ustawieniach gra troche przycinala, na najnizszych praktycznie w ogole, no, podczas dueli jak sie uzywalo jakiegos mocniejszego czaru jak np. deszczyk meteorytow :)
no ogolnie jestem zadowolony i jakos nie spotkalem sie z zadnym bugiem :/ a tak ludzie placza i placza ze grac sie nie da, no jedyne co bylo nie tak to podczas wyswietlania liczby jednostek na tym pasku na dole podczas bitwy (zamiast 140 bylo 40)
chyba jednak zamowie gierke, skoro komp sobie bez problemow z nia radzi :)

a co do pisania to postaram sie sprobowac tak wlasnie zrobic, bo mnie to bardzo zmylilo ze sie nic nie pokazalo ze mozna pisac
cos czuje ze dzisiaj wiekszosc dnia spedze przed HoMMem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki komp
Athlon 64 3000+
2x GeForce 6600GT w SLi
1024 mb ramu DDR

gre odpaliłem na 1280x1024 max detale i chodzi super płynie czasem sie dzwiek zacina ale to wina samej bety:/
ogolnie gra bardzo mi sie podoba i wszystko jest super poza "kilkoma" bugami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować