Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 19:14, Chester001 napisał:

> mmmmmmmmmm!!!!!
> na gry-online jest info o przesunięciu premiery HOMM V !!!!!!
no to człeku napisz nam linka bo ja poszukac nie umiem ;/


Tutaj masz daty premier w lutym z gry-online:
http://www.gry-online.pl/s049.asp?ID=2
Jak widać Heroes V tam nie ma, ale nie wiem czy możesz polegać na info z gier-online.
Bardziej wiarygodną informację masz tutaj:
http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroesofmightandmagicv/news.html?sid=6143245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem a mianowicie: sciągnąłem HOMM beta i wszystko działa tylko jak chce grac to pisze mi ze błąd logowania. a wszystko wpisuje poprawnie bo na strone ubisoftu moge sie dostać wpisując to samo co w grze. co mozna zrobić zeby to działało?? prosze o szybką odpowiedź. z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie polaczyc gry wpisze nick i hasło z ubisoftu? pisze mi ze login faild czy jakos tak. co mam zrobić?? wszystko poprawnie wpisuje bo pod tymi danymi moge zalogowac si ena stronie. pomuzcie.z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 01:18, Evil Khan napisał:

> Odblokowano Hot Seat w becie :)
> Oczywiscie nieoficjalnie - :> http://homm5.xt.pl/ - tutaj jest wszystko :)
> Pozdrawiam
imponująca galeria na Screens ;)

A w screens cos sie pojawi tylko nie mam czasu na razie sie z tym bawic, jak ktos chce dodac swoje newsy, albo screeny to pisac - wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wzór na zadanie brażeń przeciwnikow?. Sam wykorzystywałem niektóre jakie znam ale mi wyniki nie pasują. Pomoze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:41, Aramil napisał:

Podpisujcie się ludzie pod petycja ! Jak wiadomo gierka jest bardzo dobra jak narazie ale strasznei
zabugowana. Nie dajmy im popelnic bledu i wypuścić TYLKO bardzo dobrych heroesów V !!!
http://www.saveheroes.org/petition/


Tylko powiedz mi po co skoro i tak przesunęli premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 20:45, EdenLord napisał:

Czy da się anulować zamówienie jakiej kolwiek gry???


Da się. Jak przejdziesz na "moje konto", a następnie na "listę swoich zamówień" to możesz anulować zamówienie. Nie wiem jak jest z zamówieniami juz wysłanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CHłopaków albo dziewczyn co GRAJĄ w BETA wklejajcie jakieś fajne screeny jest ich już troche ale możę być więcej albo załużmy nowy wątek ze screenami i najlepiek żeby były z Pola walki i z Obrazu Gry:D Pozdrawiam "SOLMYR"- Najleprzy mag z Homm III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CHłopaków albo dziewczyn co GRAJĄ w BETA wklejajcie jakieś fajne screeny jest ich już troche ale możę być więcej albo załużmy nowy wątek ze screenami i najlepiek żeby były z Pola walki i z Obrazu Gry:D Pozdrawiam "SOLMYR"- Najleprzy mag z Homm III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy zostanie przetłumaczone wszystko tzn. czy nawet wyrazy które moglyby pozostac w orginale zostanaspolszczone bo wiem iz nie zawsze to wychodzi grze na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wysyla wiadomosci do drugiej osoby z ktora sie gra?
wciskam "enter" ale nie otwiera mi sie zadna konsola zeby mozna bylo napisac jakakolwiek wiadomosc :/
chodzi mi o rozmowe juz w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować