Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 01:32, pilaf napisał:

pytanie mam male czy ktos wie moze po co sa pkt za multi ?? szczerze mowiac to nic mi nie przychodz
na mysl choc odkrylem mala rzecz po wygraniu kilku bitw, pokazal mi sie dodatkowy pasek do
ustawiania ludzikow przed walka. ciekawe czy to ma cos wspolnego z pkt exp. moze ktos mial
jeszcze jakies dodatkowe umiejetnosci ??


w singlu ta zdolnosc nazywala by sie tactics, nie wiem jak w multi bo gralem tylko dwie bitwy :)
moze bohater od razu mial tactics, albo rzeczywiscie dostales jakies pkt expa i mozesz inaczej rozstawiac jednostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po graniu w bete bo demko mi nie chodzi jakos polubiłem system walki... wyobraźcie sobie że Anioł walczy z np chłopem no i Anioł jako wiele silniejsza jednostka nie ma prawa ruszyc sie wiecej razy bo "tak być"? tam ktos pisał ze anioł ma 20 ruchu a chłop 6 20:6=3~~ czyli ma 3x wiecej ruchu czyli przystawianie go do tego ustalonego scheamtu było w homm III troche dziwne lecz mi nie przeszkadzało w HoMM V jest walka troche bardziej przemyslana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zainstalowałem grę bezproblemów włączyłem i gdy się ładowało wyskakuje error nawet niepisze jaki i gdy na niego klikam wywala na pulpit.Zainstalowałem najnowsze sterownik (ati catalyst 6.4)i directa 9.0c i nic;/
Moja konfiguracja (gram na laptopie)
Procesor:IP4 2.600
karta grafiki mobile radeon 9000 64mb
ram 512
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 11:16, Milten992 napisał:

Mam problem zainstalowałem grę bezproblemów włączyłem i gdy się ładowało wyskakuje error nawet
niepisze jaki i gdy na niego klikam wywala na pulpit.Zainstalowałem najnowsze sterownik (ati
catalyst 6.4)i directa 9.0c i nic;/
Moja konfiguracja (gram na laptopie)
Procesor:IP4 2.600
karta grafiki mobile radeon 9000 64mb
ram 512
Proszę o pomoc


Mam to samo :) Jak masz calatysta sproboj Restart Runtime przez menustart calatyst control center i advanced...komus to pomogło mi nie ja juz sie poddałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 11:16, Milten992 napisał:

Mam problem zainstalowałem grę bezproblemów włączyłem i gdy się ładowało wyskakuje error nawet
niepisze jaki i gdy na niego klikam wywala na pulpit.Zainstalowałem najnowsze sterownik (ati
catalyst 6.4)i directa 9.0c i nic;/
Moja konfiguracja (gram na laptopie)
Procesor:IP4 2.600
karta grafiki mobile radeon 9000 64mb
ram 512
Proszę o pomoc


Masz za słabą kartę ma za mało pamięci i nie obsługuje DirectX 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy w najbliższym dodatku do Heroes V (bo napewno będzie) będą nowe edytory (kampanii, map losowych....), nowe czary ( może ze 30 nowych?), czy nowe zamki i jednostki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:12, Tokagero napisał:

Jak myślicie, czy w najbliższym dodatku do Heroes V (bo napewno będzie) będą nowe edytory (kampanii,
map losowych....), nowe czary ( może ze 30 nowych?), czy nowe zamki i jednostki ?

Nie stary, w dodatku będą te same mapy, kampanie, jednostki i czary... uFFF - no raczej że będą nowe rzeczy - dlatego to się nazywa "Dodatek", że są w nim dodatkowe dodatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:12, Tokagero napisał:

Jak myślicie, czy w najbliższym dodatku do Heroes V (bo napewno będzie) będą nowe edytory (kampanii,
map losowych....), nowe czary ( może ze 30 nowych?), czy nowe zamki i jednostki ?


Oczywiscie ze wszystko:P cociaz najbardziej watpliwe ze zamki będą nowe:) ale wszyscy chcą wiec Ubi raczej nas posłucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:34, Bartasg napisał:

> pytanie mam male czy ktos wie moze po co sa pkt za multi ?? szczerze mowiac to nic mi
nie przychodz
> na mysl choc odkrylem mala rzecz po wygraniu kilku bitw, pokazal mi sie dodatkowy pasek
do
> ustawiania ludzikow przed walka. ciekawe czy to ma cos wspolnego z pkt exp. moze ktos
mial
> jeszcze jakies dodatkowe umiejetnosci ??

w singlu ta zdolnosc nazywala by sie tactics, nie wiem jak w multi bo gralem tylko dwie bitwy
:)
moze bohater od razu mial tactics, albo rzeczywiscie dostales jakies pkt expa i mozesz inaczej
rozstawiac jednostki :)



no w singlu to wiem jak to sie nazywa. Chodzilo mi bardziej o to czy ktos jeszcze mial jakies dodatkowe umiejetnosci zwiazane z pkt expo za wygranie waliki. aa i po 1 przegranej te umiejetnosci sie resetuja lipa trzeba bedzie odnowa skopac kilka europejskich dupeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie ! Nie może byc wszytkiego na jednej płytce Cd lub DVD!! Przecież sam edytor może ważyc z 700 MB, a zaklecią, przecież one mają efekty graficzen które też ważą!!Jendostki, zamki, artefajty, to wszystko ma swoje ANIMACJE!! Policzmy, 1 zaklecie ok 5 mb..., dobra,20, 30 * 20 = 600 MB. Edytor 700mb = 1300 mb =1 GB 276 MB.
Sam edytor i czary, nowy zamek to 14 jednostek, artefakt to ok 5 MB.Zami se liczcie bo mi się nie che :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja mam radka 9550 i mi nie chodzi? za słaba karta graficzna? nie wydaje mi sie ... poprsotu demko jest jakeis dziwne... anwet beta ruszyła u mnie a demko nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pograniu sobie w Homm5 już widze okropne błędy jeden największy błąd w tej grze NIEWYBACZALNY który mi wszystko psuje to to że Witch czyli ta na drugim poziomie w Dungeon. Jest ogromna plansza co nie a oona sobie może chodzić po całej to jest głupie jeśli ktś może to niech zagada żeby witch miała mniej speed bo to jest wkurzające kto mnie popiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no!, to jest dla ciebie błąd!Dla mnie błędem było to , jak usłyszałem że Sylvan jest nie do pokonania!A ty mi muwisz o cienkiej jednostce , która umie daleko chodzic, nie wiesz czy przypadkiem nie miałeś jakieś artefaktu lub czary z takim działaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:35, Pawcio765 napisał:

Po pograniu sobie w Homm5 już widze okropne błędy jeden największy błąd w tej grze NIEWYBACZALNY
który mi wszystko psuje to to że Witch czyli ta na drugim poziomie w Dungeon. Jest ogromna
plansza co nie a oona sobie może chodzić po całej to jest głupie jeśli ktś może to niech zagada
żeby witch miała mniej speed bo to jest wkurzające kto mnie popiera ?


Moj ulubiony zamek to wlasnie dungeon i popatrz na to tak (prawdopodobni egrales w duela przez neta) wszystkie armie maja duzo jednostek w tym duelu a dungeon ma tylko 4 jednostki i musi jakos nadrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować