Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 13:18, HumanGhost napisał:

> wie ktos czy jest juz homm 5 demo pl

Szczyt lenistwa. Nawet dwóch-trzech wcześniejszych postów Ci sie nie chce przeczytać?


Mam czekac na CA?? Wyczytalem gdzies ze dzisiaj ma byc w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:11, Evil Khan napisał:

Tam nie trzeba zdobyć miasta :)
Trzaba właśnie podziemiami przedostać się tak by nie zaciukali cię ci 2 bohaterowie z Heaven.
Później musisz pokonać armię po wyjściu z podziemi (diabłów) i już koniec misji.


ech... dzieki, obkupilem sie w podziemiach i pokonalem skurczybyka, zwyciestwo, wiktoria, gloira i chwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:29, haveano napisał:

ech... dzieki, obkupilem sie w podziemiach i pokonalem skurczybyka, zwyciestwo, wiktoria, gloira
i chwala :D

Ja nie miałem takiej możliwości - dosłownie o krok za mną podążał koleś z Heven - nie mogłem się błąkać w tą spowrotem - na szczęście moja armia jakoś poradziła sobie z kolesiem i zwyciężyłem :)
Polecam też misję Skrimish. Udało mi się ją praktycznie bez walki przejść. Zająłem miasta kolesia a on prze 7 dni go nie odbił i koniec - po nim :) A miał taką armię że nie miałbym szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 12:20, lukassssssss napisał:

Ściągnąłem FlashGet`em demo z serwera cdp i próbuje je rozpakować, nagle patrzę, a tu komunikat: plik jest uszkodzony

To popatrz co ja napisałem niedawno. Sprawa wyglada dosyć podejrzanie. Aż mi się niechce wierzyć, żeby CD Projekt zamieścił wadliwy plik na swoim serwerze.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=5931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Ururam Tururam. Gdy wchodzę na stronkę http://jaskinia.celestialheavens.com/ to mi wyskakuje taki błąd " Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: FATAL: missing or erroneous pg_hba.conf file HINT: See server log for details. in /home/celestia/public_html/jaskinia/jb_core/include/class.sql.php on line 52
Couldn`t connect to database. ". Wiesz może czemu się tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:24, A-cis napisał:

To popatrz co ja napisałem niedawno. Sprawa wyglada dosyć podejrzanie. Aż mi się niechce wierzyć,
żeby CD Projekt zamieścił wadliwy plik na swoim serwerze.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=5931


Określe to jednym słowem: żenada. Już nie ściągam nic z serwera cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:08, 4YoU napisał:

Ja mam pytanie do Ururam Tururam. Gdy wchodzę na stronkę http://jaskinia.celestialheavens.com/
to mi wyskakuje taki błąd " Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server:
FATAL: missing or erroneous pg_hba.conf file HINT: See server log for details. in /home/celestia/public_html/jaskinia/jb_core/include/class.sql.php
on line 52
Couldn`t connect to database. ". Wiesz może czemu się tak dzieje.



bo cos kombinuja a to co sie pokazuje to zwykly blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chejka :) mam pewien problem z połaczeniem się z ubi.com w H5 :/ wyłączałem firewall, w routerze też, windowsową zaporę też wyłączyłem i za nic w świecie nie mogę się połączyć :/ zrobiłem już z tego powodu 2 konta na ubi.com ale mi wyskakuje wrong user name and/or password, później log że mnie rozłączyło no kurde nie mam pojęcia przez co to :/ (login i hasło na bank wpisuję dobrze żadnych caps-lock''ów itp)

Proszę pomóżcie mi bo mam ochotę na parę dueli :)

mój komp to: P4 2.8, 2x512 ddr kingston, ati radeon 9600TX, płyta intel D865PERL, dysk WD Caviar 120gb jeśli to coś pomoże ale wątpię :P, aha i router pentagram cerberus+Switch Planet SW800 noi łączę się przez neo

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:35, Evil Khan napisał:

Ja nie miałem takiej możliwości - dosłownie o krok za mną podążał koleś z Heven - nie mogłem
się błąkać w tą spowrotem - na szczęście moja armia jakoś poradziła sobie z kolesiem i zwyciężyłem
:)


ja na poczatku mapy zwedzilem artefakt - buty. Dzieki nim chyba szybciej zasuwalem w podziemiach.
no i jeszcze wykiwalem ich wlazac do sanktuariow i czekajac na dogodny moment... ;)

Dnia 19.04.2006 o 13:35, Evil Khan napisał:

Polecam też misję Skrimish. Udało mi się ją praktycznie bez walki przejść. Zająłem miasta kolesia
a on prze 7 dni go nie odbił i koniec - po nim :) A miał taką armię że nie miałbym szans ...


co to za misja? trzeba ja sciagnac z Netu? daj jakies info co i jak... dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:58, haveano napisał:

> Ja nie miałem takiej możliwości - dosłownie o krok za mną podążał koleś z Heven - nie
mogłem
> się błąkać w tą spowrotem - na szczęście moja armia jakoś poradziła sobie z kolesiem i
zwyciężyłem
> :)

ja na poczatku mapy zwedzilem artefakt - buty. Dzieki nim chyba szybciej zasuwalem w podziemiach.
no i jeszcze wykiwalem ich wlazac do sanktuariow i czekajac na dogodny moment... ;)

Buty to ja też miałem :)
Sanktuaria znam z Trójki :)

Dnia 19.04.2006 o 15:58, haveano napisał:

> Polecam też misję Skrimish. Udało mi się ją praktycznie bez walki przejść. Zająłem miasta
kolesia
> a on prze 7 dni go nie odbił i koniec - po nim :) A miał taką armię że nie miałbym szans
...

co to za misja? trzeba ja sciagnac z Netu? daj jakies info co i jak... dzieki!

Nie wchodzisz w singleplayer i nie kampanię a zwykłe custom czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 00:47, A-cis napisał:

Mam pytanie w związku z tym. Czy komuś plik ściągnięty z serwera CDP się rozpakował i zainstalował?

Mi, ściągałem i GigaGetem. Ale to mniejsza z tym czym.
Za pierwszym razem teoretycznie miał "poprawną" wielkość ale.. błąd był.Lekko ponad 7 h. trwalo ściaganie. I nie mozna bylo rozpakować.
Drugim razem, następnego dnia - lekko pona d 8 h. - uparłem się by sprawdzić czy rzeczywiście jest "walnięte demko" tutaj. Postanowiłem robić nawet pięć podejść.:) Po 3 mialem pobierać z innego,a tu nadal "eksperymentować".
I tym razem pozytywnie. Bez problemu się rozpakowało i zainstalowało.:) Czasami coś "zaiskrzy niewłaściwie" przy przesyle i klapa.
Acha i normalnie grywalne jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:11, Evil Khan napisał:

Sanktuaria znam z Trójki :)


no wiesz w kazdym badz razie o co mi chodzi ;-P

>>> Polecam też misję Skrimish. Udało mi się ją praktycznie bez walki przejść.
>>> Zająłem miasta kolesia a on prze 7 dni go nie odbił i koniec - po nim :)
>>> A miał taką armię że nie miałbym szans...

Dnia 19.04.2006 o 16:11, Evil Khan napisał:

> co to za misja? trzeba ja sciagnac z Netu? daj jakies info co i jak... dzieki!

Dnia 19.04.2006 o 16:11, Evil Khan napisał:

Nie wchodzisz w singleplayer i nie kampanię a zwykłe custom czy coś ...


AAAA!, nie "Skirmish" a "Falcon`s Last Flight" ;)
no jeszcze w nia nie gralem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 23:13, trolek88 napisał:

sorrki Ziom myslałem ze ty masz problem z grą -pomyliłem się -sorrki a to Vargoth ma kłopoty
z grą-wole ci 200zł zainwestowac ale bedziesz miał lepsza karte-ja sam mam radeona 9600,512
i 2.0 procek i u mnie chodzi dobrze na full detalach-chyba ze 600GT stanieje do 400zł to wtedy
bedzie rewelka

Ziom 22 po prostu najarałem sie na tą gre jak pograłem w demo i chciałbym znac premiere ale juz znam ze 19maja w dniu moich urodzin hehe-i sie dobrze składa-ja sie nie gniewam ale wiesz ja sie pytałem w stosunek grzecznosciowy i nie tylko ja


Spoko no to jak nie z lenistwa zwracam honor Każdy się najarał :) A to będziesz miał prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzumałem wiadomośc od gram.pl : "Premiera zamowionej przez Ciebie gry Heroes Might and Magic V - edycja kolekcjonerska, zbliza sie duzymi krokami. Dlatego przypominamy, ze w trosce o bezpieczenstwo Twojej przesylki zostanie ona dostarczona za posrednictwem kuriera Masterlink, http://www.masterlink.pl, bez ponoszenia dodatkowych oplat.

O szczegolach wysylki poinformujemy Cie juz wkrotce."

Chyba troche za wcześnie, jeszcze CAŁY MIESIĄC !
Ale i tak dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego "dema" sciagalem juz 2 razy caly plik.
I za kazdym razem podczas "rozpakowywania" przy 99% blad.. czy tylko tak u mnie...
Czy mozna cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:02, Tokagero napisał:

Dziś otrzumałem wiadomośc od gram.pl : "Premiera zamowionej przez Ciebie gry Heroes Might and
Magic V - edycja kolekcjonerska, zbliza sie duzymi krokami. Dlatego przypominamy, ze w trosce
o bezpieczenstwo Twojej przesylki zostanie ona dostarczona za posrednictwem kuriera Masterlink,
http://www.masterlink.pl, bez ponoszenia dodatkowych oplat.

O szczegolach wysylki poinformujemy Cie juz wkrotce."


Dostałem to samo. Może ci co mają EK to szybciej dostaną ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo i juz wiem ze gra niema klimatu :(
Plansza nieczytelna , rtec wyglada jak zielona okragla hmmm nawet neiwiem co :/
budynki nieczytelne :/
W czasie walki potwory sa tak malo czytelne ze niewiem co wlasciwie stoi :| i ta tandetna animacja nijak nie odzwierciedla herosow :/
Ale najgorsze jest to ze zamki sa strasznie paskudne , calkowicie zerwali z tradycja Herosow :/
Co to ma byc paskudna ciapa , tekstury wyciagniete chyba z tomb raidera 1.
I te budowanie budynkow <smutne> tandetne kwadraciki ledwo widoczne ktore sie klika :|
Gdzie te przepiekne narysowane zamki i ta grajaca muza ?? mope moglem przebolec ale tych zamkow to juz niema szans.
Jestem zawiedziony totalnie ze oklamuje sie ludzi ze sa wzorowane na H3 !!!!
Gram w H3 caly czas i nijak nie moge tego powiedziec.
Grafika 2d byla by duzo lepsza ale nie oni wola efekciarsko zrobic gre dla grafiki :/
Ktos kto mowi ze ta grafika 3d jest ladna to chyba jest niespelna rozumu !!!!
Paskudna rozciapana kwadraciasta i niezwykle nieplynna jak na brzydote grafika 3d :/
Jak sie nie potrafi zrobic 3d to lepiej zostac w 2d zreszta na tym polegal czar Herosow.
Skonczyli tak jak settlersi pozostala tylko nazwa Herosi nic pozatym :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jestem niespełna rozumu. Ale wiesz... coś mi sie wydaje, że gdybyś wywalił tą 10-letnia 14-tke i kupił porządne LCD conajmniej 17 cali to zmieniłbyś zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważnie czy EK czy zwykłe wydanie, jeśli zamawiasz w pre-orderze dostaniesz gre 2 (tak dwa, cale DWA) dni wcześniej i bedziesz grał znacznie dłużej od innych xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować