• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kiciok8

Problem z serwerem extraklasyka.gram.pl??? [M]

Pytanie

Ńa stronie z bonusami www.extraklasyka.gram.pl/bonus wyświetla mi się: "serwer z dodatkami jest tymczasowo niedostępny. przepraszamy z utrudnienia." zaktualizowałem przeglądarkę (mozillę firefox) ale to nic nie pomogło. próbowałem również z innych przeglądarek ,ale nic to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.06.2007 o 17:22, Kiciok8 napisał:

Ńa stronie z bonusami www.extraklasyka.gram.pl/bonus wyświetla mi się: "serwer z dodatkami
jest tymczasowo niedostępny. przepraszamy z utrudnienia." zaktualizowałem przeglądarkę (mozillę
firefox) ale to nic nie pomogło. próbowałem również z innych przeglądarek ,ale nic to nie pomaga


Skoro serwer jest niedostępny to jak mamy ci pomóc i w czym ma ci pomóc przeglądarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2007 o 17:22, Kiciok8 napisał:

Ńa stronie z bonusami www.extraklasyka.gram.pl/bonus wyświetla mi się: "serwer z dodatkami
jest tymczasowo niedostępny. przepraszamy z utrudnienia." zaktualizowałem przeglądarkę (mozillę
firefox) ale to nic nie pomogło. próbowałem również z innych przeglądarek ,ale nic to nie pomaga


Przepraszamy, był problem z tym serwerem - stąd komunikat. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2007 o 17:46, akne napisał:

Przepraszamy, był problem z tym serwerem - stąd komunikat. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu
wszystko będzie ok.

Dzięki wobec tego za wyjaśnienie, bo sam borykam się z problemem dostępu do serwa od kilku dni, jednak zamiast małego szarego napisu na górze ekranu lepiej byłoby zastąpić go stroną zastępczą wyjaśniającą, że serwer jest niedostępny i umieścić przybliżony termin uruchomienia. To by było baaardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować