Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Little Fighter 2

185 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 14:30, Mediv napisał:

Aha, thx wielkie, bo myślałem, że to bug. A ostatnio coś mi się grafika psuje. Wy też miewacie
błędy z grafiką? Zaraz może dam screena, żebyście wiedzieli co i jak.


Screen''a jak nie było tak nie ma. Przypuszczam, że chodzi ci o dziwną podłogę na niektórych planszach. Np. zielone kwadraty w lesie, gdzie nie powinno ich być. Rozwiązanie jest jedno. Musisz zmienić w ustawieniach ekranu, z 32 bitów na 16 bitów. Na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje ulubione postacie to Freez i Tera z 2.5. Frezio wymiata tym swoim lodowym mieczem, szczególnie po skoku w rozbiegu. W 2.5 jest jeszcze lepszy.A jak chcecie zobaczyć fajny atak Tery, to z pełną maną naciśnijcie D J A J D > A D (powinniście wiedzieć o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś, czy są jakieś nowsze wersje od Little Fighter II? Uwielbiam grać w tą grę z kolegami, gdy nie mamy co robić. Ale grając w jedną część gra staje się nużąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:27, mroczny mrok napisał:

A wie ktoś, czy są jakieś nowsze wersje od Little Fighter II? Uwielbiam grać w tą grę z kolegami,
gdy nie mamy co robić. Ale grając w jedną część gra staje się nużąca.


Ja mam 2 mody do tej gry.
Mam moda na pokemony i na Dragon Ball

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gra ale nieosiągalna narazie. niestety po tym jak twórcy olali robienie LF online scena tej gry ( a był spora) umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 09:55, Mediv napisał:

Polecam ci LF 2.5. Stronę wcześniej masz linka. Jest też tam chyba link do innych eLeFów (modów?).


Dzięki. Nawet dobra ta wersja:) A macie linka do LF Onine? Cztałem w necie, że coś takiego jest itp, ale znikad pobrać jej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:09, mroczny mrok napisał:

Dzięki. Nawet dobra ta wersja:) A macie linka do LF Onine? Cztałem w necie, że coś takiego
jest itp, ale znikad pobrać jej nie mogę.


Z tego, co mi wiadomo Little Fighter Online zostało wydane tylko i wyłącznie w Japonii [no, a może w Korei... w każdym bądź razie w jakimś państwie Azjatyckim], chyba wymaga opłat abonamentowych... a ponoć gierka super na wysokim poziomie i w ogóle nie jest.
A tak, co do tego wydania w Japonii - nie ma raczej tego "stranslatowanego" na angielski, więc problem lekki z tym jest. Prawdopodobnie dlatego nie mogłeś znaleźć do ściągnięcia ;-).
Ale zawsze możesz popatrzeć na oficialnej stronie : http://www.littlefighteronline.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:16, Choinix napisał:

w każdym bądź razie w jakimś państwie Azjatyckim], chyba wymaga opłat abonamentowych...
a ponoć gierka super na wysokim poziomie i w ogóle nie jest.


Co za zenada. Niedlugo jzu za kazda gre beda pobierac abonament. I serio, choc nei wiem jak fajnie by sie gralo nie placilbym za gre co meisiac, ktora ogranicza sie do szybkiego stukania w klawiature jedynie. Poza tym ciekawe, czy jest ktos, kto bedzie placil chociazby pol roku... Przeciez to sie nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Próbowałem zagrać przez sieć z kumplem i nie mogłem się połączyć. Do połączenia trzeba mieć LAN, albo Hamachi? Jeśli się dowiem, to jeszcze jedno pytanie: Na forum jest ktoś chętny do gry przez sieć? Może podamy swoje gg, jeśli ktoś chciałby zagrać? Moje jest w opisie. Jeśli jestem dostępny, to znaczy, że mogę zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wjecie jak przemienic się w Juliana bo ja nie moge ale to hyba jest coś z
Firzenem i Rudolfem napisz mi jak wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firzen i Rudolf? Nie słyszałem o tym. Ja tam odblokuje postać i gram, a z przemian wolę nie korzystać. Np. Firen i Freeze jak się połączą efekt jest tymczasowy( tworzą Firzena ), ponieważ po pewnym czasie powrócą do starej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 09:31, Gorn7 napisał:

Wiecie jak przemienić się w Juliana bo ja nie mogę ale to chyba jest coś z
Firzenem i Rudolfem napisz mi jak wiecie.


Rudolfem możesz się zmienić w każdego, wystarczy że złapiesz kogoś i trzymając go, wciśniesz Obrona, Skok, Atak.
Jak będziesz chciał znowu być normalnym Rudolfem, to musisz wcisnąć: Obrona, Skok, Atak(możesz zmieniać się kiedy chcesz(już później, żeby znowu się zmienić w Juliana nie będziesz musiał go trzymać))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:51, Draxvoxdor napisał:

nie. Podchodzisz rudolfem do julka łapiesz go za fraki i kilikasz control+shift+enter.


Napisałem to samo- na pewno masz: Ctrl-obrona, Shift-skok, Enter-atak
Ja napisałem Obrona, Skok, Atak, bo każdy może mieć inne sterowanie ja mam: Ctrl, \, Enter
I nie trzeba jednocześnie wciskać tych przycisków, tylko najpierw Obrona, Skok, Atak, jak wciskam od razu, to nie zawsze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować