Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP przyspiesza

54 postów w tym temacie

ja ostatnio dałem bratu PSP na noc. wprawdzie po jakimś bliżej nieokreślonym czasie zasnął ale bateria nie padła i ma się dobrze. A brat nie jest znany z krótkich partyjek. Ale muszę kiedyś wypróbować tą baterię na serio. Jutro będzie okazja, bo jadę do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że dopiero o tym wspominacie - jedynym (jak dotąd) przypadkiem użycia 333 MHz (podane za PSX Extreme) to PES5... A GTA? Też niby 222 MHz, a działał dosłownie godzinkę z podświetleniem! (za własnym przykładem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 333mhz w orginalnego syphon filter na UMD i bateria mi starcza na 4-5 godzin i nigdy nie miałem uczucia że to za mało mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...przez gry tylko w 66%.
Powinno byc "66 1/3 %", wtedy matematycznie byloby poprawniej, ale tak jak napisaliscie to rozumiem, ze to moze by troche glupio wygladalo :P
Hmm... Przydalaby sie przenosna ladowarka, ktoraby ladowala ze zwyklych baterii( normalnych AA, ktre moznaby ladowac w domu, przy pomocy odpowiednich do nich ladowarek).
Albo po prostu lepiej kupic dodatkowe baterie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 05:05, Gol Galad napisał:

...przez gry tylko w 66%.
Powinno byc "66 1/3 %", wtedy matematycznie byloby poprawniej


no tak powinno być 66 i 2/3, ale nieważne to jest jak ktoś lubi modować to już dawno wsadziłby sobie inną baterię i miałby spokój ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:01, kuba9876543210 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie nowa wersja psp z czterokrotnie wydłużoną baterią(tzn. starczy na nie
3, a 12 godzin grania) ?


A gdzie o takiej wersji słyszałeś? Bo chyba nikt takowej nie zapowiadał oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować