Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma szans na przebicie iPoda

34 postów w tym temacie

Domek

Dominacja iPoda na rynku cyfrowych odtwarzaczy jest tak duża, że producenci innych tego typu urządzeń niedługo wpadną w niezłą frustrację. Co gorsza (dla nich), ten stan rzeczy prędko się nie zmieni. A przynajmniej według Gene’a Munstera, analityka firmy PiperJaffray.

Przeczytaj cały tekst "Nie ma szans na przebicie iPoda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie Apple na komputery i iPod''y daje studentom i uczniom nawet do 10% zniżki. We Francji iPod''a udało mi się kupić prawie 50 euro a iBook''a prawie 150 euro taniej. Co na to nasz lokalny dystrybutor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:02, Klimos napisał:

Na zachodzie Apple na komputery i iPod''y daje studentom i uczniom nawet do 10% zniżki. We
Francji iPod''a udało mi się kupić prawie 50 euro a iBook''a prawie 150 euro taniej. Co na
to nasz lokalny dystrybutor???



Przelicza kase na tych frajerach z Polski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:52, JaMES` napisał:

ile taki iPOD 1GB kosztuje w Polsce?


1gb są tylko shuffle - nie polecam. zamiast tego weż iPod nano 2gb lub 4gb (odpowiednio 899 - 1199; na allegro zdobedziesz nawet 20% taniej, sa tam goscie sprowadzajacy go z USA gdzie ceny są dużo niższe niż w EU).

sprzęt jest cudowny, niewiarygodnie mały i cieniutki. zdecydowanie polecam - dziewczyna użytkuje i zapoznałem się z tym playerem bardzo z bliska. Sam bym kupił ale potrzebuję większych rozmiarów - przenoszę dość duże pliki
http://www.ilounge.com/index.php/reviews/comments/apple-computer-ipod-nano-2gb-4gb-ipod/
http://www.apple.com/ipodnano/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pod ma szansę tylko w wysoko rozwiniętej azji części europy Kanadzie i USA.Pozostali wybiorą playery mp3 (piractwo) więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:10, Thom_Headhunter napisał:

iPod fajny? wygląda jakos tak tandetnie przez ten ohydny błekitny(?) kolor.


przecież na obrazku jest Zen Vision creative. iPod nie jest obecnie dostępny w kolorze niebieskim :D
http://www.apple.com/ipod/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:12, M46 napisał:

I pod ma szansę tylko w wysoko rozwiniętej azji części europy Kanadzie i USA.Pozostali wybiorą
playery mp3 (piractwo) więc...


przecież iPod odtwarza mp3 tak samo jak każdy inny player.... w czym rzecz i co ma do tego piractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ipod to klasyk :)sam mam i dobry jest :) i to nie prawda ze nie ma tych funkcji co inne bo ma :) tylko potrzebna sa odpowiedznie akcesoria tylko w polsce mało ich jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:33, S4jm0n napisał:

Jak nie jak tak. A to niby jaki kolor jak nie niebieski: http://www.apple.com.pl/ipod/ipodmini/


drogi kolego S4jm0n, sugeruję (1) zapoznać się dokładniej z aktualną ofertą iPodów oraz (2) czytać z zrozumieniem. Napisałem że nie jest "obecnie dotępny" - podkreślam OBECNIE. Kiedyś był, zwał sie mini. Mini został jednak wycofany oficjalnie przez Apple w chwili wprowadzenia iPoda nano 131 dni temu.

Szczęść Boże i Wesołych Świąt :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie co lepiej kupić: iPoda czy PSP jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów, mp3. Gry mnie nie interesują więc tego nie bierzcie pod uwage w produkcie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Łeee tam, przeiceż weisz, że nie cyzta się całgeo tkestu tyklo ogrania się go wrzokiem ;)))))
Ja tam nie śledzę historii firmy Apple więc nie wiem czy jest czy nie ma go już w sprzedaży. Po prostu koleżanka ma zielony i wiem, że niebieski też jest (był) i tak mi przyszło do głowy jak przeczytałem Twojego posta ;)

Pozdro i Wesołych Świąt ;)
BTW: Właśnie wygrałem w konkursie świątecznym gram.pl Grę albo Gadżet :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:41, cryeng napisał:

Doradźcie co lepiej kupić: iPoda czy PSP jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów, mp3. Gry mnie
nie interesują więc tego nie bierzcie pod uwage w produkcie Sony.


do odtwarzania filmów przeciętnie nadaje się i jeden i drugi. Do mp3 tylko i wyłącznie ipod, psp sprawdza się przede wszystkim w grach. w ipodzie odtwarzającym video będziesz też miał 30 lub 60gb miejsca. Względem max 1 czy 2gb drogich kart pamięci do sony to spora przewaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować