Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Zmieniamy tytuły gier - zabawa

2346 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 20:53, bratki napisał:

> Seria gier gdzie robisz trick 2 przyciskami, nazwa serii

Tony Hawk Pro Skater

BARDZO blisko, błąd w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:08, Memorr napisał:

> Seria gier gdzie robisz trick 2 przyciskami, nazwa serii

Tony Hawk''s Pro Skater

memorr +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na podstawie pewnej trylogii filmowej,imię głownego bohatera jest używane w codzienności jako sfomułowanie dzieciaków/trollów korzystających z pewnej usługi związanej z internetem.Jednym z członów z nazwy jest słowo używane jako poprawki/łatki do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:47, Memorr napisał:

Gra na podstawie pewnej trylogii filmowej,imię głownego bohatera jest używane w codzienności
jako sfomułowanie dzieciaków/trollów korzystających z pewnej usługi związanej z internetem.Jednym
z członów z nazwy jest słowo używane jako poprawki/łatki do gier


The Matrix: Path of Neo

łatka to patCh a tu jest słowo path czyli ścieżka. Crysis też miał być pokazem możliwości graficznych. I znów oddaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:50, M S 13 napisał:

> Gra na podstawie pewnej trylogii filmowej,imię głownego bohatera jest używane w codzienności

> jako sfomułowanie dzieciaków/trollów korzystających z pewnej usługi związanej z internetem.Jednym

> z członów z nazwy jest słowo używane jako poprawki/łatki do gier

The Matrix: Path of Neo

łatka to patCh a tu jest słowo path czyli ścieżka. Crysis też miał być pokazem możliwości graficznych.
I znów oddaję ;)


dobrze zgadza się M S 13+1 i sorry za mój bład;P

Jeżeli oddajesz pytanie to ja zadam łatwiutkie:P

Jest to symulator życia,gra posiada dużo dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam. Gra jest strzelanką, o człowieku, który trafił do najpilniej strzeżonego więzienia w galaktyce i chce uciec. Gra jest na podstawie filmu, ale wielu twierdzi że nawet go przerosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:14, kapec11 napisał:

To ja zadam. Gra jest strzelanką, o człowieku, który trafił do najpilniej strzeżonego więzienia
w galaktyce i chce uciec. Gra jest na podstawie filmu, ale wielu twierdzi że nawet go przerosła.


Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z konsol. Charakterystyczną postacią w charakterystycznym pojeździe (latające żelazko :) w charakterystycznym uniwersum przemieszczamy się po różnych planetach wykonując zawód znany z westernów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:02, Uspatente napisał:

Gra z konsol. Charakterystyczną postacią w charakterystycznym pojeździe (latające żelazko
:) w charakterystycznym uniwersum przemieszczamy się po różnych planetach wykonując zawód znany
z westernów :)

Gears of Wars? To był strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło 30 minut od pytania i odpowiedź jest nie pewna, więc ja zadam. ( nie ma pytającego co według mnie rostrzyga spór): Gra która ma dużo odsłon gra się w niej tylko 1bohatarem. Jego kolory stroju to czerwony i niebieski. W jeden części walczył między innymi z sandman''em. :) W innej naprzykład miał czarny kostium ;] Jest to __________ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:46, DreaN napisał:

Minęło 30 minut od pytania i odpowiedź jest nie pewna, więc ja zadam. ( nie ma pytającego co
według mnie rostrzyga spór): Gra która ma dużo odsłon gra się w niej tylko 1bohatarem. Jego
kolory stroju to czerwony i niebieski. W jeden części walczył między innymi z sandman''em.
:) W innej naprzykład miał czarny kostium ;] Jest to __________ :))

Spider-Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować