Zaloguj się, aby obserwować  
Paulonka

Najdłuższa podróż !

92 postów w tym temacie

ada.k - mógłyś przyciąć troche posty kore cytujesz

Chciałbym kupić sobie tą gre i mam pytanie czy ta gra jest rzeczywiście taka długa jak wskazuje nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 13:38, Maker3 napisał:

Chciałbym kupić sobie tą gre i mam pytanie czy ta gra jest rzeczywiście taka długa jak wskazuje
nazwa?

Nazwa Najdłuższa podróż nie odnosi się bezpośrednio do czasu przejścia gry, ale podróż jaką musi przebyć bohaterka. Osobiście grę polecam, przeszedłem ją i nie żałuję, ja miałem ją jako dodatek do gazety. A i trochę czasu poświęcisz na granie. Jeżeli lubisz przygodówki, to tą musisz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 13:38, Maker3 napisał:

Chciałbym kupić sobie tą gre i mam pytanie czy ta gra jest rzeczywiście taka długa jak wskazuje
nazwa?


Zależy, czy Ci się podoba. Jak nie - to faktycznie będzie "najdłuższa podróż" (która utkwi w martwym puncie ; czytaj - zakurzone odłożone pudełko w jakimś kącię :P). Jak dla mnie jest to najlepsza gra przygodowa w jaką grałem i jedna z najlepszych ogólnie. I dlatego IMO jest za krótka, ale tak jest z wszystkimi dobrymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:20, DragonLord napisał:

> Chciałbym kupić sobie tą gre i mam pytanie czy ta gra jest rzeczywiście taka długa jak
wskazuje
> nazwa?

Zależy, czy Ci się podoba. Jak nie - to faktycznie będzie "najdłuższa podróż" (która utkwi
w martwym puncie ; czytaj - zakurzone odłożone pudełko w jakimś kącię :P). Jak dla mnie jest
to najlepsza gra przygodowa w jaką grałem i jedna z najlepszych ogólnie. I dlatego IMO jest
za krótka, ale tak jest z wszystkimi dobrymi grami.

Widać że to wartość względna
to może podaj ile zajeło ci czasu przejście gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:59, Maker3 napisał:

Widać że to wartość względna
to może podaj ile zajeło ci czasu przejście gry


Przy dobrej grze czas szybko płynie... nie pamiętam, z pewnością więcej niż 10 godzin (może 15), zależy czy jesteś dobry w łamigłówki, a te specjalnie trudne nie są (ale na dobrym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja uteraz utknełam w II dziale, ktoś mi podpowiedział że trzeba znależc prace u handlarza map , ale ten głupi handlarz niechce mi dać pracy troche z nim rozmawiam i nic mówi tylko mapy, mapy, mapy moze trzeba go przekupic ale, czym i co ztym facetem igra w kubki, czy trzeba wygrać ptaka aby go oddać temu żeglarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy sobie ogolić nie dam, ale trzeba było najpierw pogadać z wszystkimi ludzikami potem wrócić do świątyni i poprosić kapłana żeby opowiedział o tym świecie czy coś, potem poszperać troche i do tego handlarza przyjdzie jego pracownik, zostanie wylany a ty będziesz mógł przyjąć jego prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:33, ada.k napisał:

to znowu ja uteraz utknełam w II dziale, ktoś mi podpowiedział że trzeba znależc prace u handlarza
map , ale ten głupi handlarz niechce mi dać pracy troche z nim rozmawiam i nic mówi tylko
mapy, mapy, mapy moze trzeba go przekupic ale, czym

Prozmawiaj na wszystkie możlie tematy z Vestrum Tobiasem a szczegónie o Braianie Westhous`ie i człowieku na kołach :D Wtedy wróć na targowisko i patrz :D

Dnia 15.06.2006 o 20:33, ada.k napisał:

i co ztym facetem igra w kubki, czy trzeba
wygrać ptaka aby go oddać temu żeglarzowi

To zostaw na potem :D W późniejszych rozdziałach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej to ja udło mi sie dotrzec do III rundy ale byłam z sieba dumna no i znowu utknełam jak przesunąć tą blokade niby trzeba wpisać kod czy ten kod to numery które widać ze zbliżenia na tym ustrojstwie , jak ten nr wpisac, i czy jak usunę tą blokadę i wskoczę do śmietnikka to dostanę się do komisariatu . Powiem szcerze gra mnie wciągneła , ale bez podpowiedzi tragedia jak utkniesz w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:11, DragonLord napisał:

> Przy dobrej grze czas szybko płynie... nie pamiętam, z pewnością więcej niż 10 godzin (może
15), zależy czy jesteś dobry w łamigłówki, a te specjalnie trudne nie są (ale na dobrym poziomie).

napewno więcaj niż 15 , a łamigłówki to zależy czy grałes w podobne gry ja garm pierwszy raz w tegio typu grę i wcale niejest proste nieraz wiesz co zrobić ale niewiesz jak , i utkniesz w martwym punkcie a wtedy to pietnaście godzin to zamało .Jak widzę te wasze teksty to się złamuję wszyscy wszystko wiedzą i grają 5-6-7 raz czy jast tu ktoś kto gra pierwszy raz jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak

Dnia 16.06.2006 o 19:37, ada.k napisał:

przesunąć tą blokade niby trzeba wpisać kod czy ten kod to numery które widać ze zbliżenia
na tym ustrojstwie , jak ten nr wpisac,


luknij na tabliczki z nazwami ulic

i czy jak usunę tą blokadę i wskoczę do śmietnikka

Dnia 16.06.2006 o 19:37, ada.k napisał:

to dostanę się do komisariatu .


tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć ja jak zwykte utkneław martwym punkcie jestem juz w 5 rozdziale na początku(ile ich wogóle jest) i niewiem gdzie jest ten kruk i jak go znależć ,gram na fujarce żeby go obudzić ale bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześc udało mi się przejść do siudmego rozdziału i utknełam przy wodorostah niewiem jak je odradnąć ta gra jest świetna wciagneła nawet mojego męza nieraz wpycha mi się do gry i niemogę go oderwać od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:02, ada.k napisał:

cześc udało mi się przejść do siudmego rozdziału i utknełam przy wodorostah niewiem jak je
odradnąć (...)

Pewnie dlatego, że na to jeszcze za wcześnie ;) Musisz mieć perłę z muszli, niebieską substancję ze ściany w pomieszczeniu z królową i odrobinę swojej krwi (ukłuwasz się pinezką); to wszystko mieszasz i używasz - dzięki temu będziesz rozumieć królową. Obok królowej znajdziesz jeden z kryształów - weź go i dotknij harpuna. po rozmowie z królową już pewnie będziesz mogła odgarnąć wodorosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zrobiłam i właśnie w tym rzecz moge pływać pod woda zkrólowa pogadałam nawet mi powiedziała gdzie jeta wrak , ale jest tam jakiś stwór i wziełam latarnie , niewiem co zrobidz dalej jak podchodze do wodorostów to ona mówi wodorosty są gete czy cos takiego że ktoś je chyba zasadził tu specjalnie ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kliknąć kryształem na królową, ona pozwoli go wziąć, wtedy przy wodorostach pojawi się ten panel działania z rączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć i znowu utknełam teraz w 11 rozdziałe wiechałam winda kupiłam ciuchy chciałam kupic pizze , ale nic stego przypuszcza że potrzebuję pudełka po zjedzonej pizzy czy cos takiego szukałam w koszu ale tam pokazuje sie tylko oko nto smietnik nic niemoge z miego wziąć , moze pudło nie jest koło pizzeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno grałem ale z tego co pamiętam tam ktoś je pizze i trzeba "zmusić" ich jakoś żeby sobie poszli wtedy zostaje pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:00, ada.k napisał:

cześć i znowu utknełam teraz w 11 rozdziałe wiechałam winda kupiłam ciuchy chciałam kupic
pizze , ale nic stego przypuszcza że potrzebuję pudełka po zjedzonej pizzy czy cos takiego


wydaje mi sie ze trzeba porozmawiac z portierem i pozniej wrocic do lokacji z pizza zeby wywolac scene o ktorej pisze mefjak ale tez gralem dosyc dawno wiec moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować