Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 Elite w Europie w sierpniu?

30 postów w tym temacie

Kris_bla zgadzam się dal mnie PS3 wygląda lepjej jak X360 kuba9876543210 chyba nie myślisz,że będa go sprzedawać w takiej samej cenie jak wersje premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:57, Sita napisał:

Elite droższy niż PS3 z 60Gb.... ja bym wolał forse wydać w takim razie na PS3.


Co kto lubi, moim zdaniem wersja Premium X360 jest wystarczającą i planując kupować konsolę, nie kupiłbym ani Elite, ani PS3, a Premium i jakieś gry w pozostającej kasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z awaryjnością "Elite"? Chciałem kupić XBOX360 dla "Mass Effect", ale gdy mojemu koledze porysowało płytkę z "Gears of War" tak, że już sobie nie pogra, to się grubo zastanawiam, czy warto inwestować 1500zł w ten sprzęt. O 3 czerwone światełka się nie martwię, bo jest gwarancja, ale szkoda mi płyt z grami, które przecież tanie tez nie są. Może "Elite" jest mniej awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:20, Geglash napisał:

Ile kosztuje miesięczny abonament na XBox Live! ?


okolo 30zł, poszukaj na allegro tych "zdrapek" jest tego troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:13, Inuki napisał:

Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z awaryjnością "Elite"? Chciałem kupić XBOX360 dla
"Mass Effect", ale gdy mojemu koledze porysowało płytkę z "Gears of War" tak, że już sobie
nie pogra, to się grubo zastanawiam, czy warto inwestować 1500zł w ten sprzęt. O 3 czerwone
światełka się nie martwię, bo jest gwarancja, ale szkoda mi płyt z grami, które przecież tanie
tez nie są. Może "Elite" jest mniej awaryjne?


Z tego co mi wiadomo od polaków mieszkających w stanach ( kumple z liva ) to podobno to to samo gówno co w pozostałych wersjach, czyli jak masz szczęście to trafisz model nie rysujący płyt. Podobno nie ma problemów w modelach konsol w których od niedawna montują napędy LiteOna, ale żeby taki trafić to byś musiał w sklepie każdą konsolę rozpakowywać, uruchamiąć i otwierać tackę żeby zobaczyć co jest w środku :) a na to to się chyba nikt nie zgodzi w sklepie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie wygląda mi na prefabrykowane : ))) Albo ja jestem ślepy albo na pudełku nie ma napisu 360. Może to pudełko od wersji elit ale pierwszego x-pódła : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować