Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_10089466

P.O.D.

11 postów w tym temacie

P.O.D. (Payable on Death) - amerykańska grupa Nu-Metalowa. Została założona (w 1992 roku) przez dwóch przyjaciół – perkusistę Noaha Charlesa Bernardo i byłego gitarzystę Marcosa Curiela. Ich ostatnim przebojem jest utwór Going In Blind z nowego albumu - Greatest Hits: The Atlantic Years.
Chciałbym wiedzieć co Wy sądzicie o ich muzyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:53, kibot napisał:

Chciałbym wiedzieć co Wy sądzicie o ich muzyce?


Ja sądzę, że można podyskutować o P.O.D w wątku o metalu czy muzyce i nie trzeba było zakładać nowego tematu. Niemniej jednak kapela niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to metal jest w ogóle?
Jak dla mnie kapela nie do zniesienia. Nie lubię takiej muzyki, ale jak ktoś słucha to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szufladkarze... Wykreślanie czegoś tylko dlatego, że dzieli etykietkę z innym, słabszym zespołem, to lekka przesada, nie uważacie?

Jeśli o mnie chodzi, uważam, że P.O.D. prezentują się ciekawiej, niż większość zespołów z tego nurtu, jednak sami w sobie nie wnoszą wiele nowego... Wolę młodszy, grający podobną muzykę i stosujący podobny image Ill Nino.

Jedna rzecz, która w P.O.D. mnie ruszyła, to naprawdę dobre zastosowanie perkusji w "Youth of the Nation". Poza tym jednak myślę, że nie są szokująco oryginalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak samo jak w temacie o Papa Roach :P

Dnia 26.06.2007 o 22:33, Feno napisał:

Jak dla mnie kapela nie do zniesienia.

Jak nie możesz ich znieść to po co się w ogóle wypowiadasz na ich temat. Gusta są różne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:02, kibot napisał:

Jak nie możesz ich znieść to po co się w ogóle wypowiadasz na ich temat. Gusta są różne :P


Wypowiadam się, bo mam do tego prawo. Czy to temat tylko dla lubiących ich? Mogę krytykować coś, co mi sie nie podoba. Tak, gusta są różne i mi się P.O.D. nie podoba.
Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować