Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy aktora, który użyczy głosu polskiemu Geraltowi!

151 postów w tym temacie

Muszę powiedzieć, że Jacek Rozenek brzmi całkiem nieźle (nawet trochę podobnie do Michała Żebrowskiego). Dobry wybór. Mam wrażenie, że już gdzieś ten głos słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobry wybór.
Świetny aktor (może który młody jarzy jego dyplom, nagrodzone przedstawienie, zresztą w duecie z Żebrowskim- to musiał być dobry rocznik).
Nie chcę Rozenkowi niczego odbierać, ale głos do Żebrowskiego podobny, ale w ''tem temacie'' chyba lepszy.

Nie dziadek, nie szczeniak ( ''69).

Co nie zmienia faktu, że ten cały ''Sradźmin'' mnie wali.
Ale życzę sukcesu firmie, jeżeli produkcja na to zasłuży.

A dzieci już spaliły serwer, taki żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jako kolejny porównałem głos Rozenka do Żebrowskiego (nie czytałem postów powyższych).

On jest po prostu podobny i nie chodzi o to, że Żebrowski robił za ''Sradźmina'', nawet o tym nie pomyślałem.
Zresztą abstrahując od poziomu produkcji, Żebrowski był niezły w tej roli, niszcząc poprzedzającą nagonkę.

To jest po prostu dwóch równorzędnych aktorów- świetnych, jeżeli chodzi o ich karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego Rozenek, a nie Rodzynek XD ?
2. Podobny głosem do Żebrowskiego, fakt.
3. Głos dobrze dobrany, bardzo cacy :) .
4. "(...) przy których nawet smok to mały pikuś (...)"-ROTFL :D ! Trudno mi znaleźć bardziej epicki tekst, "Dis ys Spayta!" i inne "Ju szel naet pes!" wysiadają :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:55, lukesky16 napisał:

To źle że by go kojarzyli z filmem??

tak. o ile Żebrowskiego naprawdę lubię jako aktora (choć czasami denerwuje to, że... praktycznie zawsze gra tak samo), to "Wiedźmin" z jego udziałem był totalnym kaszanem. pomijam fakt, że tytułowy bohater wyglądał IMO NAPRAWDĘ ŚWIETNIE (do tego głos M.Ż i jego odrobinę... nostalgiczne? nastawienie do rzeczywistości bardzo mi pasowały) - niestety, była to chyba jedyna zaleta tego ''filmu''... ah, przepraszam - jeszcze Zbigniew Zamachowski - poczciwy, ze świetnym głosem, jednak za Chiny Ludowe nie przypominający książkowego Jaskra ;]

Dnia 28.06.2007 o 19:55, lukesky16 napisał:

dlaczego, flm się całkiem dobrze sprzedał

taaa, ludzie poszli na niego, bo liczyli, że obejrzą godną ekranizację książki Sapkowskiego. a potem wychodzili w połowie filmu, bo to, co biło z ekranu było nie do zniesienia...
no tak, ale w sumie cel został osiągnięty - ludzie poszli do kin i nabili kabzę producentom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje... moge tylko powiedzieć, że mi osobiście się film podobał, Żebrowski grał tam OK, postać Wiedźmina była przedastawiana jako samotnika, kogoś owianego nutką tajemnicy ale równocześnie bohaterskiego wojownika. Jedyne co mi sie w filmie nie podobało to to że potwory były zrobione do.... niczego. Reszta była nawet OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś znak szlachetności. Długie, proste włosy troche kojarzone z elfami nadawały takiem bohaterowi fantasy ''uroku''. Albo poprostu geny... zresztą wyobraź sobie jakby wyglądał np. łysy??, albo krótkie, czarne włosymiał...jakoś dziwnie, zbyt normalnie. ewentualnie mógłby mieć takiej samej długości ale czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować