Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MAG-iczne wakacje z Nocnym patrolem Siergieja Łukjanienki!

31 postów w tym temacie

Heheh... Wygrałem XD Od tego konkursu aż zachciało mi się przeczytać tego Łukjanienkę czy jak to się tam odmienia ;) Może będzie w bibliotece, może wygram znów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny konkurs "kto pierwszy ten lepszy". Wspaniale... :/

Chyba byłem zbyt optymistycznie nastawiony do tego cyklu konkursów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej odpowiedziałem na pytania. :) Dla mnie najtrudniejsze było pierwsze pytanie. Na drugie i trzecie odpowiedziałem od razu.
No cóż, z chęcią przeczytałbym kolejną książkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:32, Spaykus napisał:

Sorry, mój błąd. Posypuję głowę popiołem ;)

Przed chwilą patrząc jeszcze raz na ten tekst, to myślałem że ja popełniłem błąd - ale najwyraźniej Ty zmieniłeś na "dopiero zadebiutuje w ofercie Wydawnictwa MAG.".

Ale ludzką rzeczą, jest mylić się ;)

P.S. A jak tam sprawa, Bezpiecznej Przystani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie konkursy na czas są kretyńskie jak i zadawanie pytań na temat książki/gry/filmu który jest nagrodą za odpowiedzi z tych pytań..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

Przed chwilą patrząc jeszcze raz na ten tekst, to myślałem że ja popełniłem błąd - ale najwyraźniej
Ty zmieniłeś na "dopiero zadebiutuje w ofercie Wydawnictwa MAG.".


Zmieniłem, bo - jak pisałem - faktycznie pierwotnie nie było to zbyt fortunne sformułowanie.

Dnia 29.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

P.S. A jak tam sprawa, Bezpiecznej Przystani?


Nie rób off-topa, proszę.

Kafar> Konkursy dotyczą szeroko pojętej twórczości danego autora. W tym przypadku owszem, pytania nawiązują do cyklu Patrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 23:02, Spaykus napisał:

Kafar> Konkursy dotyczą szeroko pojętej twórczości danego autora. W tym przypadku
owszem, pytania nawiązują do cyklu Patrole.


O tym mówię. W sumie większa część tego typu konkursów tu (bo w sumie tylko tu patrze na treść konkursu:) często się tyczą nagrody a nie ogółu. Nie mówię że wszystkie:). Tu akurat wiedziałem odpowiedź dzięki filmom (chyba że dałem złe:). Chodzi tylko o pytania i nagrody. Może inaczej to łączyć.

Ja tylko swoją opinie i co zauważyłem mówię. Mi osobiście to często odrzuca od konkursu bo jak znam odpowiedz na pytanie to znaczy że nagrodę mam/lub się z nią już zapoznałem więc po co druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to podane były dwie dokładne daty ;) Powstania Armii Ciemności i Armii Światła (?), oraz rozejmu i powstania patroli z tych Armii :)

Jak już mówiłem nie jestem pewny tylko pytania dot. Inkwizycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest niedziela, 1 lipca 2007 roku. Teoretycznie konkurs trwa do dzis do godziny 23:59. Ale wystarczy wejsc na strone konkursowa, zeby sie dowiedziec, ze...

...konkurs jest zakonczony! No kurcze co jest? Chyba, ze zle licze. Ale skoro news zostal zamieszczony 29 czerwca to chyba najblizsza niedziela jest wlasnie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:13, Wojman napisał:

Jest niedziela, 1 lipca 2007 roku. Teoretycznie konkurs trwa do dzis do godziny 23:59. Ale
wystarczy wejsc na strone konkursowa, zeby sie dowiedziec, ze...

...konkurs jest zakonczony! No kurcze co jest? Chyba, ze zle licze. Ale skoro news zostal zamieszczony
29 czerwca to chyba najblizsza niedziela jest wlasnie dzis.


Hmm, sprawdziłem - konkurs chodzi. Nie mam pojęcia, dlaczego zobaczyłeś informację "konkurs zakończony" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować