Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Chodzi Ci zapewne o Mannimarco:) I za pewne chodzi Ci o kostur robactwa( nie pamiętam dokładnie tej nazwy, ale chyba tak to się nazywało:)) No i tym kosturem można wskrzeszac jedynie ludzi, na zwierzęta to nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już jakiś czas temu dodatek ze wszystkimi questami pobocznymi:) Więcej fabuły nie zdradzę, żeby nikomu zabawy nie popsuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:31, Bodasz napisał:

Kostur który miał Mannimarco to kostur czerwi ;)
Jak dla mnie mało przydatny ;)


no nie! w ogóle były beznadziejny. szczególnie ze ja jestem wojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej gram magiem, w ciężkim pancerzu, z mieczem, ale magia zniszczenia to i tak pierwsza umiejętność którą doprowadziłem na poziom mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:15, Bodasz napisał:

Ja to raczej gram magiem, w ciężkim pancerzu, z mieczem, ale magia zniszczenia to i tak pierwsza
umiejętność którą doprowadziłem na poziom mistrza ;)

ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po przejściu oBliviona bez cheatów zaczołem się bawić. (ale robię będów :)) Mam wszystkie zaklęcia i mnóstwo złota. A powiedzieć komuś buga na nieskończone złoto? A teraz błągam o odpowiedź: Czy ktoś oglądał te filmiki w sieci? Jeśli tak to niech ten ktoś mi powie jak zrobić żeby ludzi zamieniać w potwory sprawiać aby kamienie spadały z nieba i takie inne. Ja słyszałem że to są hacki. Czy ktoś mi może to wytłumaczyć??? Błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:54, kamceg napisał:

Czerw a robak to prawie t samo:P Może i nie przydatny, ale za to sprawia niezłą frajdę.


Żebyś Ty wiedział co ja czasem z nim wyprawiam ;P

A co do bugów, nie wiem może było wcześniej napisane (będę zły i ten jeden raz nie użyje wyszukiwania, a co tam, już się rozleniwiłem na te 4 dni wolnego ;P ), ale sam odkryłem fajnego. Otóż gdy jesteśmy w jakimś pomieszczeniu, mamy mało HP, a goni nas kilkanaście potworów to wystarczy dobiec do wyjścia pomieszczenia, wyjść, F5, F9 i już o nas zapominają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu a gdy wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić tam sie nieda wejść??? pls help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:24, rafaeland napisał:

Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu a gdy
wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić tam sie
nieda wejść??? pls help


Po pierwsze: wrzuć najpierw swój text to edytora tekstu ze słownikiem, ot taki Word, żeby ci byki poprawił. Zajmie ci to 2 minutki, ale efekt będzie znacznie lepszy. Po drugie: Myślę, że nie możesz pozwolić by zginął dwój pomagier (pomocnik) i razem z nim tam wejść. Sam siętrochę nad tym namęczyłem, bo na 2 poziomie nie jest łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:29, Jermo napisał:

> Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu
a gdy
> wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić tam
sie
> nieda wejść??? pls help

Po pierwsze: wrzuć najpierw swój text to edytora tekstu ze słownikiem, ot taki Word, żeby ci
byki poprawił. Zajmie ci to 2 minutki, ale efekt będzie znacznie lepszy. Po drugie: Myślę,
że nie możesz pozwolić by zginął dwój pomagier (pomocnik) i razem z nim tam wejść. Sam siętrochę
nad tym namęczyłem, bo na 2 poziomie nie jest łatwo:)



no dobrze ale muj pomocnik tylko bez sensu biegnie w tą brame zamkniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:24, rafaeland napisał:

Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu a gdy
wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić tam sie
nieda wejść??? pls help

też radzę użyć słownika. A co do misji to popatrz w dzienniku może znajdziesz jakieś wskazówki. Zależy też kim grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:32, Smoczy Wilq napisał:

> Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu
a gdy
> wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić tam
sie
> nieda wejść??? pls help
też radzę użyć słownika. A co do misji to popatrz w dzienniku może znajdziesz jakieś wskazówki.
Zależy też kim grasz...



tylko że wskazuwek niema tylko miesjce w ktorym można wejść do tego zamku a dotarcie do tergo miejsca jest niemożliwe bo otoczone jest wysokimi murami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:35, rafaeland napisał:

> > Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez problemu

> a gdy
> > wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to zrobić
tam
> sie
> > nieda wejść??? pls help
> też radzę użyć słownika. A co do misji to popatrz w dzienniku może znajdziesz jakieś wskazówki.

> Zależy też kim grasz...


tylko że wskazuwek niema tylko miesjce w ktorym można wejść do tego zamku a dotarcie do tergo
miejsca jest niemożliwe bo otoczone jest wysokimi murami

poszukaj bamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:39, Smoczy Wilq napisał:

> > > Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani bez
problemu
>
> > a gdy
> > > wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak to
zrobić
> tam
> > sie
> > > nieda wejść??? pls help
> > też radzę użyć słownika. A co do misji to popatrz w dzienniku może znajdziesz jakieś
wskazówki.
>
> > Zależy też kim grasz...
>
>
> tylko że wskazuwek niema tylko miesjce w ktorym można wejść do tego zamku a dotarcie do
tergo
> miejsca jest niemożliwe bo otoczone jest wysokimi murami
poszukaj bamy :)

bramy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:39, Smoczy Wilq napisał:

> > > > Mam problem prosze o szybką pomoc jestem w kvath zamknołem brame otchłani
bez
> problemu
> >
> > > a gdy
> > > > wyzwalam miasto nie moge wejśc do tego zamku który jest po kaplocy. JKak
to
> zrobić
> > tam
> > > sie
> > > > nieda wejść??? pls help
> > > też radzę użyć słownika. A co do misji to popatrz w dzienniku może znajdziesz
jakieś
> wskazówki.
> >
> > > Zależy też kim grasz...
> >
> >
> > tylko że wskazuwek niema tylko miesjce w ktorym można wejść do tego zamku a dotarcie
do
> tergo
> > miejsca jest niemożliwe bo otoczone jest wysokimi murami
> poszukaj bamy :)
bramy :))



no ja widze tę brame tylko ona jest zamknięta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować