Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Już prawie oficjalnie wiadomo ( szczegóły na Adamatytowej Wieży) że premiera Obliviona będzie mieć miejsce 22 listopada.Ciekawa jestem kiedy będziie w Polsce ? ile mniej więcej zajmie tłumaczenie ? Czy jest szansa że będzie na gwiazdke.Morrowind to jedna z moich ulubionych gier temu tak wyczekuje na Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe żeby ukazał się już w grudniu zakładając listopadową premierę na świecie :)
... a jeżeli okaże się że tak, to będzie miał błąd na błędzie O-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:06, Seishirou napisał:

Na Ultimie naprawdę pisze że w grudniu będzie wydany Oblivion...może już tłumaczą.


Może ale ja nei bede czekał do grudnia na PL, zakupie sobie w Listopadzie chyba ze nei bedzie funduszu to poczekam do grudnia o ile to prawda.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na 100% bedzie w grudniu i napewno sobie zamowie za taką kase 89zł Przeciez ja to bede przechodził jakies pół roku to sie nazywa gra, i wole miec miecha pozniej i po polsku zeby zrozumiec wszystko co sie da, bo to bedzie ogroooomnnie duzo tekstu . nie pomysleliscie ze tlumacze wczesniej dostali tekst i sie za tio wzieli?:/ jak bylo z fifą 2006 komentarz nagrywali duuuzo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim trailerze (dokładnie GamePlay Movie) narrotor, będący jednym z pracowników Bethesdy, mówi wyraźnie: Christmas 2005. W Polsce, więc albo CDP się "zepnie" i wyda równo z zachodem albo w połowie stycznia (bo przerwa świąteczna jest wcześniej).

Ale po obejrzeniu w/w filmiku jest to po AoE III gra, której najbardziej oczekują - z tymże dobija mnie, iża nadchodzący rok cRPG''ów (Oblivio, Gothic III, Witcher) to rok w którym będę pisał maturę...
Bardziej zadowalające są ponad 3 miesieczne wakacje potem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:02, Backside napisał:

W Polsce, więc albo CDP się "zepnie" i wyda równo z zachodem albo w połowie stycznia (bo przerwa świąteczna jest wcześniej).

Radze szybko zweryfikowac swoje dane, bo CDP NIE wydaje Tes IV:Oblivion tylko Cenega...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:11, Piotrek K. napisał:

Radze
szybko zweryfikowac swoje dane, bo CDP NIE wydaje Tes IV:Oblivion tylko Cenega...
:)


Mam nadzieje że tłumaczenie cenegi nie bedzie gównem... Tak jak to miało miejsce z Far Cry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi tlumaczenie Cenegi to jest to loteria ;). Kazdy wie jak to bylo z wczesniejszymi pozycjami, jednak ich kilka ostatnich pozycji jesli nawet nie byly jakies wybitne (nie kupowalem ostatnio zadnej gry made by Cenega, ale wypowiedzi graczy i recenzentow byly niezle) to jednak byly zrobione dobrze. Jest wiec szansa, ze albo wszystko bedzie ok, albo bedzie mozna wybrac przynajmniej angielska wersje jezykowa :) Do tego mozna jeszcze dodac, ze w tlumaczeniach ostatniego rpga, czyli Bard''s Tale''a uczestniczyl Ryslaw (ktory bral tez udzial w tlumaczeniach gier CDP).
Licze, ze przynajmniej TAKIEGO dziela nie zniszcza :/, bo jesli to zrobia. Bedzie to ostatnia gra jaka u nich kupie. Jesli w ogole ja kupie po zjechaniu przez recenzentow wersji PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega???
O ja pier******. No nie :(.

Jak strategia jest po angielsku to nie ma problemu - ale gra cRPG?? Tu nie chodzi tylko o dobrą znajomość języka, ale kupę różnych typowo "rpg''owych słówek", jeszcze jak sobie pozwolą na staroangielskie struktury zdaniowe...

A czy CDP albo ktoś obeznany może powiedzieć, dlaczego zerwany został kontakt z wydawcą TES ??

BTW
Nie jestem teraz pewien czy Oblivion w ogóle się ukarze - skoro cenega nie jest w stane wydać jednego san andreas (wątek rozwinięty w topicu San Andreas) to co dopieo tego. Dodam, że cenega koncentruje się głównie na wydawaniu gier w czechach, gdzie np. GTA SA czy Twierdza 2 są już od dawna..


Dlaczego w ogóle musi istanieć taka firma, która wydaej gry po prostu beznadziejnie, jest znienawidzona przez graczy i nie potrafi nic tym zrobić. Piszą o sobie jako profesjonalistach, a dają dubbing do gier akcji <sciana>, zatrudniają speców od angielskiego, którzy tłumaczą Westernera nie uznając czegoś takiego jak idiomy, phrasal''e itp

Co to w ogóle za porabana sytuacja!!! Na tym rynku nie ma konkurencji, bo grę X wydaje przeważnie 1 dystrybutor i nie mogę sobie wybrać czyjeje firmy grę chcę. A w dodatku Cenega to nie inny, mniejszy dystrybutor, ale coś takiego jak kara.
Chcę kupić ulubionę grą, która będzie zapewne spieprzona (o ile nie wydadzą w wersji oryg.) i nie mam na to wplywu, i nikt z graczy nie ma wpływu, i żadna z firm nie ma wpływu na to, że marząc o grze X muszę kupić ją w wersji, która nikomu się nie podoba.

Już dawno myślałem nad pomysłem bojkotu Cenegi przez graczy i media - to jest czasem granda nie z tej ziemi, że oni podkreślają "płacisz za grę, nie za pudełko" i profesjonalizm, a za mniejszą cenę dostajemy pudelkowe gry CDP, a kiedyś za tą samę wypchane dodatkami gry Play-It''u.

Denny muł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak nie panikował.Mam Bards Tale Cenegi i jest to gra świetnie zrobiona.Kapitalne dialogi,dobry dżwięk i synchro,znani aktorzy.Gra swietnie chodzi bez żadnych patchy.Perfekt! Biorąc pod uwagę kompletną kompromitację po wydaniu DSII przez CDP,może Cenega nie schrzani TES-4? Oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokojcie się :), to że jej poprzednie dokonania nie były najwyższych lotów, nie znaczy że nie wzięli się porządnie za obliviona, skoro Bards Tale był okej, wiec i moim zdaniem teraz też się postarają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:29, Backside napisał:

Cenega???
O ja pier******. No nie :(.


Ee, nie narzekaj, ostatnio Cenega bardzo się poprawiła. Co prawda, nadal wolę tłumaczenia CDP, ale przecież gier nie polonizują firmy, a ludzie. Zaś ludzi można zatrudnić do danego projektu odpowiednich (vide KOTOR) lub nie (vide Wizardry 8). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale popatrz na przypadek KOTORA II , którego do tej pory nie chce się Cenedze spolszczyć. Naprawdę podobała mi się robota odwalona przez CDP przy tłumaczeniu TES III więc szkoda , że za Obliviona zabrała się inna firma co pewnie zobaczymy w tłumaczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ... a ja byłam pewna że CDP to wyda :( ech dlaczego nie CDP ;(((( jak tłumaczyli III to dlaczego nie IV ? możę jeszcze Ghotic im zostawią :( i NWN 2 i The Witchera :((( buuuu dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować