• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
cichys

Problem z grą Gothic 2

Pytanie

pożyczyłem sobie od kolegii Gothica 2 potym jak go skończył, chciałem sobie pograć, zainstalowałem grę i gdy ją uruchamiam ukazuje mi się taki oto komunikat - X:XD3D_InitPerDX: Can''t create D3DX context! Error: DDERR_UNSUPPORIED ?!??!? o co w tym chodzi ... mam nowego directa .. 9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam problem z gothickiem 2. Na xp po dobrym zainstalowaniu gdy chce wlaczyc gre pojawia sie napis wczytywanie-prosze czekac-po kilku sekundach znika i nic. Na tym samym komputerze na 98 gra dobrze sie instaluje, uruchamia, ale gdy w menu głównym klikam na nowa gra pojawia sie czarny ekran i gra sie zacina, czy ktos wie co mam zrobic zeby pograc w moja ukochaną gre? Na moim starym komputerze gra działała normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2005 o 18:32, kubq napisał:

pożyczyłem sobie od kolegii Gothica 2 potym jak go skończył, chciałem sobie pograć, zainstalowałem
grę i gdy ją uruchamiam ukazuje mi się taki oto komunikat - X:XD3D_InitPerDX: Can''t create
D3DX context! Error: DDERR_UNSUPPORIED
?!??!? o co w tym chodzi ... mam nowego directa
.. 9c


Jeżeli to błąd przy ładowaniu poziomu, to zainstaluj grę ponownie. Też kiedyś miałem podobne problemy i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.12.2005 o 11:44, radosiewka napisał:

mam problem z gothickiem 2. Na xp po dobrym zainstalowaniu gdy chce wlaczyc gre pojawia sie
napis wczytywanie-prosze czekac-po kilku sekundach znika i nic. Na tym samym komputerze na
98 gra dobrze sie instaluje, uruchamia, ale gdy w menu głównym klikam na nowa gra pojawia sie
czarny ekran i gra sie zacina, czy ktos wie co mam zrobic zeby pograc w moja ukochaną gre?
Na moim starym komputerze gra działała normalnie


Sluchaj mam ten sam problem dzisiaj kupilem Gothica 2 + Noc Kruka, raz sie gra odpalila po czym to samo co opisujesz poradziles sobie z nim jakos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat szeroko opisany na starym forum. W pomocy technicznej powinno być wyjaśnienie. Chodzi o pewien plik, który powstaje przy pierwszym uruchomieniu. W przypadku niemożliwości opalenia gry powtórnie należy ten plik usunąć (plik/pliki) i ponownie skonfigurować grę. Lub skopiować te pliki po pierwszym uruchomieniu i w wypadku ich "skorumpowania" zastępować tymi wersjami zapasowymi.

Nie mam teraz zainstalowanej gry ale sam ten problem miałem pod XP.

Jeszcze raz polecam pomoc techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały problem z grą. Gdy naciskam na ikonę gry włącza się wsczytywanie gry.Czekam ze dwie minuty i nic. Naciskam alt + ctrl + delete i pisze ze gothic 2 nie odpowiada. Potrzebuje pomocy!Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie wiem wszyscy mają problem z odpaleniem G2 i G1 na XP ;/ ja jakoś nie mam ;/ a co do twojego problemy w Pomocy Technicznej jest wyjaśnienie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niewiem co mam robić po zainstalowaniu Gothica 2 pokazuje mi sie coś takiego :Gothic 2 -1.30 has caused an access violation a address 77F755E9h by attempting to "read" from address 00000034h. co mam z tym zrobić??
piszcie na gg 8847474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować