Zaloguj się, aby obserwować  
Mario20

PRZYSZŁOŚĆ???

19 postów w tym temacie

Kim byście chcieli zostać w przyszłości???
Ja to bym chciał recenzowac gry czy coś w tym stylu. Oczywiście nie musi to być związane z grami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje znaleźć pracę w swoim zawodzie, którego się jeszcze uczę. Założyć własną kancelarię, albo wkręcić się do jakiejś dużej firmy na ciepłą posadkę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:25, Mario20 napisał:

Kim byście chcieli zostać w przyszłości???
Ja to bym chciał recenzowac gry czy coś w tym stylu. Oczywiście nie musi to być związane z
grami!!!


Wiekszosć graczy by chciała :].

Jeśli myślisz o tym naprawde to proponuję pisać własne newsy i krótkie recenzje już teraz. Ja popracujesz, będziesz coraz to bardziej poprawiał język, styl i umiejętność przekazywania informacji w pewnej ilosci tekstu, zainteresuj się zagadaniem do admina portalu, piszącego o grach.

Jeśli masz talent, nie jest to wcale tak trudne, jak by się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym radził raczej pisać tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=615&u=87 niż zakładać nowy wątek. Coprawda tytułem wątku do którego link podałem jest: ''Zawód z najlepszą przyszłością'' ale z tego co zauważyłem to wymieniacie tutaj tylko zawody w jakich chcielibyście pracować (a nie rozmawiacie o tym co będzie np. za 30 lat) Więc w sumie ten topic pokrywa się w 100% z podanym linkiem, nie ma sensu utrzymywać takiego dubla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rypka w to, piszemy dalej :P ;)

Ja chcialbym zostac projektantem gier (w sumie juz to robie ale nie mam z tego kasy... jak narazie ;P ), albo grafikiem, albo architektem. Te trzy zawody mnie najbardziej ekscytuja i najlepiej widze sie na ktorejs z tych posad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dalej grać w Counter-Strike-a. Ale ważniejsze mieć dobrą pracę (albo chociaż dobrze płatną), dziewczynę i popijać zimne piwko po powrocie z pracy. Na pewno będzie jakaś praca związana z gastronomią - wybieram się na SGGW na technologię żywności... jeszcze tylko matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:29, Mike L napisał:

A betatester gier? Naprawdę to takie przyjemne grać w zabugowane gry?


Przyjemne to może nie jest. Wersje beta zazwyczaj nie mają poważnych bugów, aczkolwiek jakieś mają. Jednak późniejsza świadomość, że dzięki Tobie ktoś nie musi się męczyć z bugami bo Ty je znalazłeś jest przyjemna, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym byc multimilionerem :)

A tak powaznie to progamerem albo prawnikiem - chodze do kalsy spoleczno prawnej :))))

Ale jakbym wygral 21 milionow w totolotka to bym nie pracowal bo to tak jakbym zarabial 30 000zl miesiecznie przez 58 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:29, Mike L napisał:

> Kim byście chcieli zostać w przyszłości???
> Ja to bym chciał recenzowac gry czy coś w tym stylu. Oczywiście nie musi to być związane
z
> grami!!!

Hehe, w deadline nie jest tak różowo, siedzą chłopaki w takim CDA nawet do 3 w nocy czasami.
;)


Jak sie caly dzien przeciupie w WoW''a to w nocy trzeba nadrabiac. ;)

Dnia 17.12.2005 o 23:29, Mike L napisał:

A betatester gier? Naprawdę to takie przyjemne grać w zabugowane gry?


Eee tam, zabugowane czy nie, grunt zeby placili za granie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować