Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2007 o 18:40, Marcin08 napisał:

> Juhu! Mam PSP Slim! :D I na razie czekam na VCS ;) Szczerze polecam nawet za taką cenę
;D
>
> BTW. wiecie gdzie się muzykę wgrywa na MS?

a moze machniesz jakąś recenzje konsolki na gramsajta z fotkami?

Chętnie machnę, lecz na razie baterię rozładowywuję ;) Oczekujcie fotek z recenzją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaję przy starym PSP. Całe to PSP Slim jest tylko jednym wielkim chwytem marketingowym (w końcu stare PSP nie sprzedawało się niestety rewelacyjnie). Najlepszy przykład: podłączanie PSP do TV! LOL, rotfl, itd. itp. To po to kupuje się handhelda żeby grać nim na telewizorze, tak? (no dobra, można jeszcze zdjęcia oglądać, ale to też nie ma wielkiego sensu) :D A i ma więcej ramu, nawet fajnie, gry się będą szybciej wczytywać i... no właśnie: i tyle bo przecież gierki będą optymalizowane pod starą wersję. I bateria Pandory nie działa :( Generalnie to jedyną zaletą jest cena, właściwie taka sama jak przy starej wersji. Mam jeszcze pytanie jak to w końcu jest z bateryjką w PSP S&L (podobno oryginalna ssie, 5h grania, a jak chce się więcej trzeba włożyć baterię ze starszego modelu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurrat podłączenie PSP do TV nie jest pozbawione sensu... Tam pomijam granie bo nie o to chodzi... Filmy na UMD obejrzysz na TV z jakością DVD... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:14, Marcin08 napisał:

akurrat podłączenie PSP do TV nie jest pozbawione sensu... Tam pomijam granie bo nie o to chodzi...
Filmy na UMD obejrzysz na TV z jakością DVD... :)


Nie obejrzę na TV z jakością DVD, bo jakość DVD swoje waży i płytka UMD tej jakości nie mieści :) Poza tym nie wiem czy dostępna będzie cała powierzchnia ekranu, bo przy grach to podobno tylko wycinek (większy w prawdzie niż ekran PSP, ale jednak tylko wycinek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtarzałem za którymś serwisem, poczekamy aż bartek_kawa coś nam napisze... a do tego że wycinek, to nie słyszałem i mnie zmartwiłes... No ale handheld to handheld a nie stacjonarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 22:05, Marcin08 napisał:

powtarzałem za którymś serwisem, poczekamy aż bartek_kawa coś nam napisze... a do tego że wycinek,
to nie słyszałem i mnie zmartwiłes... No ale handheld to handheld a nie stacjonarna

Czekanie na mojego GSa jest bez sensu, bo nie mam ani kabla do TV, ani starego PSP ;) Ale zapraszam na GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:26, Marcin08 napisał:

bartek, a jakaś karta w zestawie była czy coś oprócz papierów konsolki baterii i łądowarki
?


W Base Packu nie było MSPD, więc w zestawie z Slim też jej nie ma chyba... Zresztą PS2 też było sprzedawanae bez pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:26, Marcin08 napisał:

bartek, a jakaś karta w zestawie była czy coś oprócz papierów konsolki baterii i łądowarki
?

Tylko PSP i ładowarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:52, totek11 napisał:

czym sie rozni psp slim czarne od bialego dlaczego niektórzy czekaja na biale??

o co chodzi ze pap bedzie z kablami??

Kolorem i chęcią być innym od wszystkich:D:D:D Tylko żę się je gorzej czyści chodzi mi np. o analora a czarnym zostają odciski. Więc najlepiej kupić różowe albo srebrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:52, totek11 napisał:

o co chodzi ze pap bedzie z kablami??


Na pierwsze pytanie już padła odpowiedź, więc odpowiem tylko na drugie. Chodzi o to, że PSP Slim&Light nie będzie z kablami. Niestety, trzeba będzie je dokupić oddzielnie. A chodzi o przewody pozwalające podłączyć konsolkę pod telewizor - to jedna z niewielu nowości w odchudzonej wersji handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem wiele niepochlebnych opinii na temat SLimki.To ze jest ciensza i lzejsza podobno daje obraz jakoby bylaby bardziej tandetna .Jest cala plastykowa nawet z tylu i jest dosyc lekka i nie przypomina przez to konsoli za 600zl .A jak sie trzymalo FAT to wiedziales ze masz w reku konsole.Slimka podobno lezy mniej wygodnie no i ruszajaca sie klapka na baterie to porazka na calej linii :/ A czy to prawda ze naprawiono problem HOT/BAD pixels ? ZNaczy ze teraz nie beda juz wystepowac te problemy bo zastosowali nowe wyswietlacze ?I jeszcze pyt. do kosiadaczy -czy jakosc dzwieku(bo glosniczek jest schowany w por. do Fat) jest taka sama jak w wersji "grubaska"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ruszająca się klapka na baterie?
Nie wygodnie trzyma się?
Tandetny obraz?

AD:
Gram intensywnie od kilku dni - nic się nie rusza...
Trzyma się gorzej od Fata, ale co nie znaczy że jest niewygodnie.
Obraz jest lepszy, jaśniejszy i bardziej intensywny niż w Facie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:18, bartek_kawa napisał:

Jaka ruszająca się klapka na baterie?
Nie wygodnie trzyma się?
Tandetny obraz?

Klapka od baterii w wiekszosci egzemplarzy Slima rusza sie na prawo i lewo .Nie jest idealnie osadzona ,ale sa luzy i dlatego sie przesuwa. Nie napisalem ze obraz jest tandetny ale ze Slim stwarza pozory bycia bardziej tandeciarko zrobiona niz jej poprzednik (czytanie ze zrozumieniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś Slim&Light po raz pierwszy na żywo. I tak prawdę mówiąc wersja Piano Black to nie różni się niczym na pierwszy rzut oka. Dopiero jak się trochę przypatrzeć bliżej to widać inaczej porozmieszczane gniazda czy nieco cieńsze rozmiary, no i to gładkie wykończenie z tyłu tak sobie mi się podoba. Wersja Ice Silver też nic nadzwyczajnego. Ot, po prostu nowy kolorek, jakby komuś standard nie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować