Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Posiadacze Slimki zgodzicie sie ze teraz ma sie wrazenie trzymania plastikowej taniej konsolki ? Nie tak jak w poprzedniku ciezkiego i solidnego sprzetu za tysiaka.I czy myslicie ze uszkodzenie Slimki po upadku to rzecz raczej pewna bo konsolka jest mniej wytrzymala niz poprzedniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:39, totek11 napisał:

jaki kolor psp slim lepiej kuipc czrny czy bialy a moze srebny(jest dostepny w europie??)


lol a skad mozemy wiedziec jaki kolor wolisz co za typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:39, totek11 napisał:

jaki kolor psp slim lepiej kuipc czrny czy bialy a moze srebny(jest dostepny w europie??)

taki jaki Ci sie najbardziej podoba .Srebrny jest dostepny w Europie a nawet w Polsce :) .Na czarnym odciskaja sie palce i widac wszystkie slady dotkniecia.Po sesji grania wyglada brzydko bo jest caly podotykany .Taka ma blyszczaca lakierowana powierzchnie.Jest jeszcze rozowy bardzo sexowny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:31, gogiell napisał:

Ja mam biały i nie narzekam :) Jest duuuużo lepszy od tandetnego szarego...

masz racje .....szary wyglada tandetnie i tanio .Masz Slimke czy Fata ? Jesli Slimke to jakie pierwsze wrazenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:39, totek11 napisał:

jaki kolor psp slim lepiej kuipc czrny czy bialy a moze srebny(jest dostepny w europie??)


Białego jeszcze nie ma w europie pojawi się dopiero w pażdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:08, gogiell napisał:

Mam fata, kupionego 2 miechy temu ;)

Nie zalujesz ze nie poczekales 2 miechow na Slimke ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem fata dwa miesiące temu na początku lipca ;] Świetna zabawka :-] Za 700zł PSP Base Pack i GTA: VCS. Nie żałuję kupna. A PSP Slim nie będę kupować, ponieważ to jest prawie to samo co Fat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co to psp slim. czy jak kupilem nowe trzeba jakos formatowac barerie ile razy ja i co??
i czy moge np. ladowac psp przez cala noc czy tylko tak jak pisze w instrukcji 2 godziny ?? czy jak bede ladowal przez cala noc nic sie barerri nie stanie nie uszkodzi sie nie bedzie krucej trzymac?? i czy moge sobie czasami podladowac baterie ze np.mam rozladowana i sobie bede nadowal 30 min albo ze mam polowe baterii i tez 30 min albo do konca ja daladuje?? czy tylko mozna ja ladowac jak sie rozladuje do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem z tego tyle, że chcesz robić jakieś kombinacje norweskie z tą baterią, ale...
Bateria litowo-jonowa jakiej używa PSP Slim, jest bardzo fajna bateria bo:
-nie musisz jej na początku formatować,
-możesz ją doładowywać,
-nie musisz jej ładować dopiero, kiedy się rozładuje do końca (ba, to jest nawet niedozwolone!)
-mają taki, jakby tryb "uśpienia" - kiedy zostawiasz baterię nieużywaną na dłużej (nie wiem, ile jest to "dłużej"), to rozładowywujesz ją do 40%, a wtedy bateria będzie żyła dłużej ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Akumulator_litowo-jonowy

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy moge zostawic podlaczeone psp na cala noc(12godz) czy na np 5 godziny i czy sie cos stanie z bateria bedize krucej trzymac cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:06, totek11 napisał:

a czy moge zostawic podlaczeone psp na cala noc(12godz) czy na np 5 godziny i czy sie cos stanie
z bateria bedize krucej trzymac cos takiego??


Baterii nic się nie stanie jak będziesz ładował całą noc i nie będzie krócej trzymać ;)
PS.totek11 jaki masz kolor PSP Slim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:06, totek11 napisał:

a czy moge zostawic podlaczeone psp na cala noc(12godz) czy na np 5 godziny i czy sie cos stanie
z bateria bedize krucej trzymac cos takiego??


O ile się orientuję podłączona ładowarka działa jak zasilacz do konsoli stacjonarnej, ba można nawet wyjąć baterię i konsola ruszy chyba na samej ładowarce, więc raczej nic nie powinno się popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować