Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 13:44, jackass napisał:

Posiadacze Slimki zgodzicie sie ze teraz ma sie wrazenie trzymania plastikowej taniej konsolki
? Nie tak jak w poprzedniku ciezkiego i solidnego sprzetu za tysiaka.

no slyszalem ze niektorzy wstyda sie wyjmowac slim w szkole bo wyglada jak zabawka dla dzieci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:30, danzelmario napisał:

> Posiadacze Slimki zgodzicie sie ze teraz ma sie wrazenie trzymania plastikowej taniej
konsolki
> ? Nie tak jak w poprzedniku ciezkiego i solidnego sprzetu za tysiaka.
no slyszalem ze niektorzy wstyda sie wyjmowac slim w szkole bo wyglada jak zabawka dla dzieci:P:P

^^ ja tam się nie wstydzę, jestem dumny, że mam PSP Slim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:06, totek11 napisał:

a czy moge zostawic podlaczeone psp na cala noc(12godz) czy na np 5 godziny i czy sie cos stanie
z bateria bedize krucej trzymac cos takiego??



Hm... ja od kiedy mam stację dokującą, to cały czas mam PSP podłączone do gniazdka, jak np. radio. ;] Muzyka gra a konsola jest podłączona do gniazdka, więc przynajmniej (chyba) bateria się nie zużywa, tylko prąd idzie bezpośrednio do konsoli nie zużywając baterii. Jak gdzieś wychodzę, to dopiero wtedy odłączam od gniazdka a tak to zawsze jest podłączona do gniazdka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:08, PSPlayer napisał:

A co myślicie o białym ?

Fuj... Zresztą ten PSP Slim & Lite to lipa ;] . Oryginalny PSP zawsze będzie najlepszy, a którego PS2 wolicie? Bo ja na pewno nie slimke, bo jest tandetna, a PS2 normalne to oldskulem pachnie... To samo z PSP, nic nie zastąpi dobrego starego handhelda ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.09.2007 o 19:32, bartek_kawa napisał:

^^ ja tam się nie wstydzę, jestem dumny, że mam PSP Slim xD

no a ja jestem dumny z psp fat, obie konsole maja taka sama funkcjonalnosc, bo tv out sie dla mnie nie liczy, kupujac psp mialem swiadomosc ze to przenosny sprzet i takowego potrzebowałem, w przeciwnym wypadku kupilbym ps2, dlatego tv out jest zbedny dla mnie i nie jest atutem konsoli dla ktorego mialbym sprzedawac stare psp i kupowac nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dlatego tv out jest zbedny dla mnie i nie jest atutem konsoli

Dnia 24.09.2007 o 21:33, danzelmario napisał:

dla ktorego mialbym sprzedawac stare psp i kupowac nowe.

racja. chociaż jest to dość fajny bajer i miło by było gdybym go miał, to jednak nie jest aż tak fajny żeby dla niego zmieniać konsolę. wolę moją czarną cegłę :) tyle że bateria lepsza by sie przydała, bo moja już trochę zjechana i krótko trzyma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 21:38, Madoc napisał:

racja. chociaż jest to dość fajny bajer i miło by było gdybym go miał, to jednak nie jest aż
tak fajny żeby dla niego zmieniać konsolę. wolę moją czarną cegłę :) tyle że bateria lepsza
by sie przydała, bo moja już trochę zjechana i krótko trzyma :/

no nie mowie ze nie chcial bym takiego bajeru, ale przezyje i bez niego :). to zastanow sie nad bateria 2200mah czy jakto sie pisze :), ale sony, bo reszta to pic na wode szczegolnei wysyp baterii np 8000, to jest zwykly chinski szit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczraj kupilem sobie psp slim i dzis patrze a tu 1 martwy pixel . co jest?? to oznacza ze beda mi sie dalej ine psulu??co moze byc powodem tego ze mi siadl przez jeden dzien ?? czy mozna to zglosic do reklamacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:06, totek11 napisał:

wczraj kupilem sobie psp slim i dzis patrze a tu 1 martwy pixel . co jest?? to oznacza ze beda
mi sie dalej ine psulu??co moze byc powodem tego ze mi siadl przez jeden dzien ?? czy mozna
to zglosic do reklamacji??

musisz dojsc do tego czy to stuck pixel czy hot pixel czy dead pixel .Niektore mozna usunac roznym oprogramowaniem .Ale z powodu jednego to raczej nic nie zdzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy sie rózni stuck pixel ,hot pixel i dead pixel?? poszedlem do sonu bo tam kupilem psp slim wymienili mi na nowe przychodze do domu i znowy jeden kixel czarnyy ??czy jeden rozwalony piksel oznacza ze inne beda sie psyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 16:23, totek11 napisał:

a czy sie rózni stuck pixel ,hot pixel i dead pixel?? poszedlem do sonu bo tam kupilem psp
slim wymienili mi na nowe przychodze do domu i znowy jeden kixel czarnyy ??czy jeden rozwalony
piksel oznacza ze inne beda sie psyc??


Hot pixel Swieci na jakiś kolor bardzo jasno, dead jest cały czarny a stuck to nie wiem. Totek11 ja na twoim miejscu poszedłbym jeszcze raz, i chodziłbym aż do skutku.
PS. Jaki masz kolor PSP Slim & Lite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Empiku kupic Slima i ni ma i nie wiadomo kiedy bedzie.Mowia ze rozeszlo sie jak swieze buleczki .Cie kawe ile mieli sztuk :> Zapytalem sie od razu o gry to najtanszy jest Madden i NHL ktorego sprzedawca (notabene od telefonow komorkowych) polecal mi 4 razy ,kosztuja po 99zl a najdrozszy jest MiediEvil,Fifa i Transformers po .......250zl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:43, jackass napisał:

Bylem dzisiaj w Empiku kupic Slima i ni ma i nie wiadomo kiedy bedzie.Mowia ze rozeszlo sie
jak swieze buleczki .Cie kawe ile mieli sztuk :> Zapytalem sie od razu o gry to najtanszy
jest Madden i NHL ktorego sprzedawca (notabene od telefonow komorkowych) polecal mi 4 razy
,kosztuja po 99zl a najdrozszy jest MiediEvil,Fifa i Transformers po .......250zl !!


Gry najlepiej kupować na Allegro, ewentualnie w sklepie Ultima.pl też jest dość tanio, MediEvil kosztuje 79zł, a take GTA VCS 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie w sklepie Ultima.pl też jest dość tanio,

Hej mam pytanie odnosnie Ultimy.Powiedzmy ze kupie u nich PSP i cos mi nawali np. pixele wyskaczoa.To czy jesli chce uzyskac gwarancje to msuze odeslac do nich sprzet czy ide po prostu do serwisu Sony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:55, totek11 napisał:

a czy jak mam martwego czarnego piksela to bedzie on sie rozprzestrzenial??

nie pixele nie rozprzestrzeniaja sie.One po prostu wyskakuja kiedy im sie podoba.Czasem masz jednego na zawsze a czasem wyskoczy ci ich jeszcze kilka.Hoty albo Stucki mozna zlikwidowac np poprzez wlaczanie slide-show kolorowych obrazkow albo filmow kilka pod rzad poniewaz sa to piksele do ktorych nie dochodzi prad i trzeba je rozgrzac zeby znow zaczely dzialas i wtedy znikaja i same sie naprawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować