Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 14:33, kedzior141 napisał:

Ile kosztuje psp slim? Tak najtaniej... i czy warto?

649zl ,po taniej to tylko na Allegro .Nie nie warto grac sobie w swietne gry gdziekolwiek jestes,ogladac swietnej jakosci filmy ,sluchac muzy i buszowac po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:21, Xlol1 napisał:

A żeby korystaćz neta na PSP trzeba placic (ile)?

jest free.....chyba ze hot-spot jest platny ale wtedy nikt nie kaze ci z niego korzystac :P sam net i dostep do niego jak i multi w grach sa free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym miesiacu ma wyjsc nowy soft ,ktory zalaczy opcje Skype :) tylko uzytkownicy Slima beda mieli opcje korzystania z popularnego Skype`a :D niestety trzeba bedzie dokupic specjalny headset ktory umozliwi taka rozmowe .Polecam zobaczyc film prezentujacy ta opcje http://www.skizo.org/njusydetal.php3?id=3355&sys=psp&goo=Skype%20PSP.%20Zobacz%20video!]
Jak ciesze sie ze mam Slima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:24, jackass napisał:

Jeszcze w tym miesiacu ma wyjsc nowy soft ,ktory zalaczy opcje Skype :) tylko uzytkownicy Slima
beda mieli opcje korzystania z popularnego Skype`a :D niestety trzeba bedzie dokupic specjalny
headset ktory umozliwi taka rozmowe .Polecam zobaczyc film prezentujacy ta opcje http://www.skizo.org/njusydetal.php3?id=3355&sys=psp&goo=Skype%20PSP.%20Zobacz%20video!]
Jak ciesze sie ze mam Slima :P


Hej jackass dzięki za cynk obkukam filmik i zobaczę.

EDIT: Trochę sobie tego nie wyobrażam ale jak nowinka to nowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:21, Xlol1 napisał:

A żeby korystaćz neta na PSP trzeba placic (ile)?


Hejka necik jest na PSP jest bezpłatny jak powiedział ci Jackass a ja chciałem dodać że jeśli masz MC''Donalda w swoim mieście to będziesz ( o ile kupisz PSP ) częściej go odwiedzał, ponieważ tam net jest darmowy.Narx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:19, PsP GaMeRzOnE napisał:

> A żeby korystaćz neta na PSP trzeba placic (ile)?
>

Hejka necik jest na PSP jest bezpłatny jak powiedział ci Jackass a ja chciałem dodać że jeśli
masz MC''Donalda w swoim mieście to będziesz ( o ile kupisz PSP ) częściej go odwiedzał, ponieważ
tam net jest darmowy.Narx

nie we wszystkich maistach w Macu jest hot-spot ,w Koszalinie nie ma.A i bodajze w Macu na Krupowkach w Zakopanem jest platny :/

Napewno bede kozystal ze Skype o ile nie wyskocza z kosmiczna cena tego headsetu .50zl jestem w stanie za niego dac nie wiecej.Co nie zmienia faktu ze trzeba byc w poblizu sieci W-LAN zeby rozmawiac co nie zawsze moze byc komfortowe ze wzgledu na maly zasieg takich sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:54, jackass napisał:

> > A żeby korystaćz neta na PSP trzeba placic (ile)?
> >
>
> Hejka necik jest na PSP jest bezpłatny jak powiedział ci Jackass a ja chciałem dodać że
jeśli
> masz MC''Donalda w swoim mieście to będziesz ( o ile kupisz PSP ) częściej go odwiedzał,
ponieważ
> tam net jest darmowy.Narx
>
nie we wszystkich maistach w Macu jest hot-spot ,w Koszalinie nie ma.A i bodajze w Macu na
Krupowkach w Zakopanem jest platny :/

Napewno bede kozystal ze Skype o ile nie wyskocza z kosmiczna cena tego headsetu .50zl jestem
w stanie za niego dac nie wiecej.Co nie zmienia faktu ze trzeba byc w poblizu sieci W-LAN zeby
rozmawiac co nie zawsze moze byc komfortowe ze wzgledu na maly zasieg takich sieci.


Mikrofon do Skype PSP kosztuje w USA $20 wiec. no.... znośną kwotę. raczej nie będzie headsetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:54, jackass napisał:


Napewno bede kozystal ze Skype o ile nie wyskocza z kosmiczna cena tego headsetu .50zl jestem
w stanie za niego dac nie wiecej.Co nie zmienia faktu ze trzeba byc w poblizu sieci W-LAN zeby
rozmawiac co nie zawsze moze byc komfortowe ze wzgledu na maly zasieg takich sieci.


Tak z tym zasięgiem zdecydowane masz rację, bo tak na moje obliczenia jest to to około 50m, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:03, PsP GaMeRzOnE napisał:

Tak z tym zasięgiem zdecydowane masz rację, bo tak na moje obliczenia jest to to około 50m, co nie?


Zasięg zależy od wielu czynników: mocy Access Pointa, mocy odbiornika WiFi, ilości przeszkód po drodze, itp. W otwartym terenie maksymalna odległość, przy jakiej można korzystać to ok. 100m w otwartym terenie. Ale możliwe, że standard 802.11n coś w tej kwestii polepszył. Korzystając z tego rozwiązania w domu, raczej nie będzie to problemem (chyba że masz willę z kilkuhektarowym ogrodem). Zaś na mieście, w publicznych hot-spotach to już zależy. Centra handlowe, McDonaldy, itp. też spokojnie powinny wystarczyć. Nie można jednak liczyć na tai zasięg Skype''a jak w przypadku sieci GSM - PSP komórki póki co jeszcze nie zastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 08:47, Klimos napisał:

W otwartym terenie maksymalna odległość, przy jakiej można korzystać to ok.
100m w otwartym terenie.

Błąd. Powtórzenie. Dwa razy napisałeś "w otwartym terenie".

Dnia 10.01.2008 o 08:47, Klimos napisał:

Ale możliwe, że standard 802.11n coś w tej kwestii polepszył. Korzystając
z tego rozwiązania w domu, raczej nie będzie to problemem (chyba że masz willę z kilkuhektarowym
ogrodem).

Dnia 10.01.2008 o 08:47, Klimos napisał:

Zaś na mieście,

W mieście, jeżeli już.

Dnia 10.01.2008 o 08:47, Klimos napisał:

w publicznych hot-spotach to już zależy. Centra handlowe, McDonaldy,
itp. też spokojnie powinny wystarczyć. Nie można jednak liczyć na tai zasięg Skype''a jak w
przypadku sieci GSM - PSP komórki póki co jeszcze nie zastąpi ;)


No niestety. Szkoda, że nie można korzystać z internetu w PSP wszędzie, tak jak w przypadku komórek ;/ W zasadzie, to korzystanie z niego jest o wiele bardziej frustrujące niż fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym też się chciał poprawić... Właśnie widziałem filmik z którego wynika, że headset również będize dostępny, więc, albo mikrofon, albo headset. :) Jak kto woli. ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:07, Falconer napisał:

W mieście, jeżeli już.


Jesli nie masz zupelnie nic do powiedzenia to nic nie mow. Wytykanie bledow zupelnie mija sie z celem i absolutnie nie prowadzi to do rozwju dyskusji. Tym razem tylko upominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to niech piszą z błędami, ja umywam ręce. Nie rozumiem Twojego upomnienia, ponieważ to nie było tylko upomnienie ale również post na temat PSP, który nie jest spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:25, PsP GaMeRzOnE napisał:

Hej, czemu praktycznie nikt na tym forum się nie wypowiada. Popiszcie, tu trochę...

A o czym swiadcza 25 strony zapisane postami ?Wiekszosc pyta sie w glownymw atku o PSP nawet jersli chdozi o Slima a te dwie kosnole softwarowo sie nie roznia wiec nie ma roznicy gdzie sie zapyta.Zamiast spamowac jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia daj jakis temat ,bo watpie zeby ktos na twoj odzew zareagowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś może zmianę Firmware''u od Sony na jakiś nieoficjalny (chodzi mi o Slima, rzecz jasna)? Jeśli tak, to proszę o pomoc (taką, która nie zbrickuje mi PSP...rzecz jasna?:).
Jeśli to by miało pomóc, to mam FW 3.60 (od Sony) i chciałbym zmienić go na jakiś nieoficjalny, który pozwoliłby mi odpalać homebrew (najlepiej najnowszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować