Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo - i po konferencji również

31 postów w tym temacie

ładna ta pani redaktor *.* a co do samje konferencji, kilka nowosci sie pojawilo :) ot chociazby zapper :) kilka ciekawych gier... niestety wii nie posiadam, ale cieszy kazda wiadomosc o sukcesie nintendo choc sam posiadam psp (aczkolwiek wole nintendo ;) mimo, ze psp jest swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam jeszcze na StarCrafta 2, DM BMX i Assassin''s Creed... Może wystąpi Pani Jade? ^^
A co do tych konferencji... Hmmm... Nic jakoś szczególnie nie przykuło mojej uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) "zapowiedziano również przeznaczoną na Wii wersję Mario Karta" - "Mario Kart" chyba...?

2) "The Legend of Zelda: Phantom Hourglass (nie podając daty premiery" - w Japonii gra wyszła 24. czerwca, kwestia przetłumaczenia i rzucenia na rynek w najodpowiedniejszym momencie, październik wydaje się datą dobrą i pewną;

3) "OK, szczerze - zanudziłem się na śmierć" - nie dziwi mnie to, wcześniej Big N pokazywało coś nowego, teraz zbiera owoce swego sukcesu :) A o wielkich tytułach, na które wszyscy czekamy, wszyscy już wszystko dawno wiedzą...

4) "Reggie Fils-Aime (prezes amerykańskiego oddziału firmy, no ale kto nie zna Reggie''ego?)" - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ea/Reginald_Fils-Aime_Reggielutionpic_CheReggie.jpg

Chciałbym mieć Wii i DS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:22, Mariusz Saint napisał:

1) "zapowiedziano również przeznaczoną na Wii wersję Mario Karta" - "Mario Kart" chyba...?


Eee nie, skąd pomysł, żeby nie odmieniać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:43, Domek napisał:

Eee nie, skąd pomysł, żeby nie odmieniać? :)


Ponieważ nazw gier się nie odmienia. Jakby brzmiało "... najnowszej części Medal of Honora" albo "Wii Fitta" ? ;]
W newsie również niepotrzebnie dodany jest przypis na końcu - pozwól odbiorcom to ocenić, nie narzucaj swojego zdania.
Jeśli zaś chodzi o samego newsa, to gratuluję Ninny innowacyjności. Chyba się pokuszę na tą matę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:38, greg_f napisał:

Ponieważ nazw gier się nie odmienia. Jakby brzmiało "... najnowszej części Medal of Honora"
albo "Wii Fitta" ? ;]


Nie masz racji najzwyczajniej w świecie, wszelkie obce nazwy w języku polskim odmienia się kiedy jest to tylko możliwe, bo taka już specyfika jego jest, że jest fleksyjny. Jak nie chcesz pisać "Medal of Honora", co faktycznie brzmi średnio, to dajesz "gry Medal of Honor" i problem z głowy.

A tak na marginesie - jakby brzmiało "Zagrajmy w Quake" albo "Jak Ci idzie w nowej FIFA"?...

Dnia 12.07.2007 o 12:38, greg_f napisał:

W newsie również niepotrzebnie dodany jest przypis na końcu - pozwól odbiorcom to ocenić, nie
narzucaj swojego zdania.


A czy ja coś komuś narzucam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować