Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - zagrali i opisali!

82 postów w tym temacie

gram.pl

Prezentację galerii twarzy mamy za sobą, najwyższy więc czas na gorące mięsko, smakowity kąsek czy – pozostawiając już kulinarne klimaty – to, co tygryski lubią najbardziej, czyli popełnione przez uczestników wiedźmińskiej imprezy, relacje z eventu połączone z opisami wrażeń powstałych w skutek kontaktu z samą grą.

Przeczytaj cały tekst "/zwiedzminem - zagrali i opisali!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale śmieszne to jest, że przy każdym newsie o Wiedźminie znajduje się wykrzyknik. Nie nakręcajmy się tak. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nudzi mnie juz ta cala atmosfera.
Dlatego tez nie bede czytal kolejnych newsow/tekstow czy kolejnych notatek o tej grze. Nie mowiac juz o kolejnych listach szczesliwcow, gdyz akurat to powinno byc zrobione za jednym razem, albo wcale, bo to smieszne jest, by zo tydzien ujawniac kolejne 500nickow. Ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie kolejny, ''genialny'' :/, pomysl na podniesienie ilosci informacji o tej grze :/, by gra nie schodzila z ust innych...
Dajcie spokoj na chwile z tym wszystkim. Ludzie chca odpoczac, odsapnac, a nie co otworze lodowke to Wiedzmin... o sorry - gram.pl wlacze znaczy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Można, by ograniczyć trochę te newsowanie na temat Wiedźmina...
Czyż nie lepiej raz, a wyczerpująco?

P.S. Wiedźmin zapowiada się wspaniale, ale tak naprawdę wydaje mi się, że lepszy może być
Assassin''s Creed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:38, kuba9876543210 napisał:

P.S. Wiedźmin zapowiada się wspaniale, ale tak naprawdę wydaje mi się, że lepszy może być Assassin''s Creed...


Tylko że to są dwie zupełnie różne gry. Nie widzę sensu porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj cienkie te relacje :P widac na kolenie pisane:P tylko elka jest przyzwoita, ale za to bardzo grę spoiluje.
Jutro będą kolejne lepsze :D -Moja np :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Wiedzmin zaczyna byc naprawde... wyjatkowo interesujacy. Gra i tak czy siak odniesie przynajmniej dobry sukces, moze takze bedzie hitem :P (bardziej w Europie, bo tego typu fantasy to Amerykanie nie trawia, a Skosnoocy po prostu maja swoj wlasny styl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedźmina nie kupie (nie od razu), wszystkie te newsy nie są przeze mnie zawsze przeglądane, ale... Nie krytykuję fali promocyjnej wiedźmina i jak najlepiej tej grze życzę. A propo newsów - w końcu to gra cd projektu, więc nie dziw, że newsów od groma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli idzie o demo, to raczej nie ujrzy ono światła dziennego przed premierą. Nie zostało również jednoznacznie powiedziane, że demo w ogóle musi się kiedykolwiek ukazać."

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? Czyżby były jakieś obawy? Zmniejszy sprzedaż gry z jakiegoś powodu? Może są obawy o wymagania, że na podanych w przyszłości minimalnych nie będzie się dało grać, przez co sporo osób nie kupi gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja ... teraz miałbym zapoznawać się z opiniami każdego z forumowiczów z osobna (wiem, jest ich tylko kilka, ale to miała być metafora taka :-)). Chyba jednak sobie podaruję. A Wy, CDP, faktycznie moglibyście się nie bawić w Blizzarda, bo jak narazie to sporo wam do niego brakuje.
Mi osobiście wystarczy wnikliwa lektura kilku bardziej lub mniej stroniczych recenzji (who cares, żadna recenzja nie jest pozbawiona stronniczości) już po premierze gry, aby podjąć decyzję o ewentualnym zakupie bądź nie-zakupie tej gry. Jedno mogę stwierdzić od siebie : Wiedźmin jako gra jest jak dla mnie i tak (mimo całego waszego "szumu") jest zbyt wielką niewiadomą, aby nawet zamawiać ją w pre-orderze. I żadne opinie, choćby nawet samego Papieża tego akurat nie zmienią. Ta gra to nie dla przykładu Starcraft 2, której akurat zakup w ciemno zupełnie by mnie nie zdziwił.
Zresztą nigdzie mi się nie spieszy.
Reasumując : dajcie już sobie na luz z tymi "wiedźmińskimi" newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować