Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnicza prezentacja kontynuacji F.E.A.R.-a w Seattle

53 postów w tym temacie

pepsi

Targi E3 trwają w najlepsze, a tymczasem w Seattle Monolith zorganizował tajny pokaz możliwości "nieoficjalnej" kontynuacji F.E.A.R.-a (twórcy pierwszej części gry nie mają już praw do jej nazwy). W tej chwili jedyne co wiadomo na pewno, to fakt, że gra prezentuje się wyśmienicie.

Przeczytaj cały tekst "Tajemnicza prezentacja kontynuacji F.E.A.R.-a w Seattle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR to strasznie monotonna i nudna gra. Nie podobała mi się.

BTW: OMG! Unreal Tournament III czasowym exclusivem dla PS3! Katastrofa jak dla mnie :/ miałem nadzieje że jeszcze w tym roku sobie pogram .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol Galad

Z tego co zazwyczaj czytam... zapowiedzi gier, recenzje... to poczatek prawie zawsze jest opisywany. Dlaczego? Bo to POCZATEK. Rozumiem pretensje jakby opisali koniec, srodek itp...

Co do F.E.A.R., gierka do przejscia na jeden raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bull Shit. Mnie tam się F.E.A.R się bardzo spodobał. Miał naprawdę niezły klimat i masę akcji w sobie... Nie żałuję, ani chwili spędzonej przy tej grze u kumpla. Naprawdę. Ja czekam na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortalczysko

mi też się za bardzo nie podobała ale skoro mówisz że nie jest straszna to żeś w nią wo gule nie grał są trzy momenty w grze że nie da się żeby za pierwszym podejściem gry ciarki nie przeszły więc kitu tu nie wciskaj. Moi kumple grali i też w tym momencie się obsrali np : Idziesz do drabiny koleś odkręca się by zjechać a tu przed oczyma ta dziewczynka się wlumpia mnie w tym momencie zamurowało a gdy weszłeś już nikogo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dalsza część prezentacji to kolejne porcje strachu, czyli tego, co pierwszy F.E.A.R. potrafił dostarczyć w ilościach co najmniej zadowalających. "


co? gdzie? kiedy?

zerżnięcie dziewczynki z ringa to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:49, Max Damagee napisał:

BTW: OMG! Unreal Tournament III czasowym exclusivem dla PS3! Katastrofa jak dla mnie :/ miałem
nadzieje że jeszcze w tym roku sobie pogram .....


Heh, co portal to inaczej piszą - na gamespot za to napisali, że exclusive dla PS3 i PC, a na X360 w następnym roku - boże,jak ja uwielbiam chaos informacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować