Zaloguj się, aby obserwować  
bula1111

KOMPUTER MI SIE PSUJE!!-POMOCY

9 postów w tym temacie

PODCZAS GRY (OBOJETNIE W CO GRAM ) POJAWIA SIE BŁĄD "RAPORT O BŁĘDACH" I MI WYCHODZI Z GRY.
FORMATOWAŁEM KOMPUTER I NIC. NA TO WYCHODZI ZE MAM COS POPSUTEGO. OD CZEGO TO JEST, NIE WIEM JAKĄ CZESC MAM KUPIC ( KARTA GRAFICZNA I RAMY SA DOBRE BO SPRAWDZAŁEM-MIAŁEM ATI RADEON 9800 I ZMIENIŁEM NA GEFORCE 6600 I DZIAŁAŁO TAK SAMO . RAMY KUPIŁEM NOWE I NIC ) I OD CZEGO TO JEST: OD PROCESORA, PŁYTY GŁÓWNEJ CZY DYSKU??
POMÓZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o problemach z kompem: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=1030 <- tu się dopisz, na przyszłość korzystaj z opcji ''szukaj'' - ona na prawdę nie gryzie, jak już w odpowiednim temacie przedstawisz swój problem to podaj dokładniejszą konfigurację kompa (bo my wróżkami nie jesteśmy... no może Grigor4 jest, on od razu wiedział, że masz za mało ramu :P) i nie krzycz!! (nie pisz z Caps Lock''iem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:00, bula1111 napisał:

jak włozylem 2 kostki po 512 ram to mi jedenj nie czytalo


Człowieku zrób że sobie upgrade biosu. Pamiątki załóż takie same kości tzw(dualchannel), bo przy niektórych płytach głównych kości RAMU nie te same gryzą się. Doradzam kupić firmowe np. Twinmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować