Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Najlepsze Kakao.

12 postów w tym temacie

Ja nie moge no to teraz przegięcie: Najlepszy papier toaletowy, najlepsze kakao i co jeszcze.
niedługo powstanie tamat: "Najlepsza trawa" Nie zrozum mnie źle ale ile jeszcze powstanie tematów o najlepszych rzeczach, jedzeniu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja nie moge no to teraz przegięcie: Najlepszy papier toaletowy, najlepsze kakao i co jeszcze.

niedługo powstanie tamat: "Najlepsza trawa" Nie zrozum mnie źle ale ile jeszcze powstanie tematów
o najlepszych rzeczach, jedzeniu itd.


Co do jedzenia to jest też temat o najlepszych Chipsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz już robić tematy to już logiczne, co mnie obchodzi co kto lubi a tym brdziej kakao.Jakbyś nie wiedział to są tu również dorośli i oni też mają pisać jakie kakao lubią? Moze to i dobrze bo dostaniesz nauczke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja nie moge no to teraz przegięcie: Najlepszy papier toaletowy, najlepsze kakao i co jeszcze.

niedługo powstanie tamat: "Najlepsza trawa" Nie zrozum mnie źle ale ile jeszcze powstanie tematów
o najlepszych rzeczach, jedzeniu itd.

Taaak xD Też temat o papierach widziałem <rotfl> Ale masz rację niedługo będą tematy o trawie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja nie moge no to teraz przegięcie...


...i powiedział to ten co zakłada mnóstwo mało komu potrzebnych tematów... -_-''

3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta na FORUM:
* Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
* Nie dopisuj się do bezsensownego czy dublującego inny tematu.

Skoro uważasz, że ten temat jest bezsensowny to po co się dopisujesz? Ten post jak ten i ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25486&pid=2 były całkowicie zbędne, przypadek? Ja w to wątpie... Od dawna sobie zbierałeś na większą karę niż ostrzeżenie (których już sobie trochę uzbierałeś) i się w tej chwili doczekałeś, degrad -1

ufo344
Jeśli myślisz, że sobie znalazłeś sposób na nabicie licznika założonych tematów to się mylisz, cierpliwość ma swoje granice a dalsze nadmierne zakładanie takich tematów można będzie szybko i łatwo ukrócić...

A co do tematu to ja piję tylko Nesquick :)

EDIT:
I jeszcze jedno bym chciał dodać, takie tematy to do kategorii "freestyle" proszę dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe : D Ja mam dwa ulubione: Nesquik i Puchatek : D
Ale kiedyś było kakao które kupowałem tylko dla gadżetów: D Cola-Cao :) I teraz wraca na polski rynek :) Ostatnio w Realu widziałem na półkach : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko Nesquick , przez cały rok szkolny na śniadanie tylko kakao i tylko Nesquick . Inne nie wchodze w rachubę Nesquick jest w sam raz nie za słodkie i ma swój taki specyficzny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kakao Nesquick, stanowi moje śniadanie, przez cały rok szkolny :) Więc stawiam na Nesquik...
W dodatku śmieszą mnie takie wytwory jak " Kakao Tesco ", " Kakao Real "...
To nie ma smaku nawet i jakoś dziwnie się rozpuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:28, Probos napisał:

Kakao Nesquick, stanowi moje śniadanie, przez cały rok szkolny :) Więc stawiam na Nesquik...
W dodatku śmieszą mnie takie wytwory jak " Kakao Tesco ", " Kakao Real "...
To nie ma smaku nawet i jakoś dziwnie się rozpuszcza :)


Wiesz, jeśli ktoś nie ma kasy to pije takie na jakie go stać; p Więc to nie powinno Cię śmieszyć ; p
Ale widzę, że jednak chyba kiedyś coś takiego kupiłeś skoro znasz jego właściwości ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kakao miesci sie w kategorii "inne napoje". :) Ja tez pije nesquik czy jak to sie tam pisze. W kazdym razie - link do odpowiedniego tematu podany, wobec tego watek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować