Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas - okiem Masterminda

23 postów w tym temacie

Chcialem kupic ta gre w $$ Cenegi...po przeczytaniu recki sie lepiej zdecyduje .....ale dlaczego CDP wypuszcza recki gier konkurencji?^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Taktyczne shootery wychodzą już najwyraźniej z mody i chyba będzie się trzeba z tym pogodzić. Widać to wyraźnie po najnowszej części Rainbow Six, serii, która słynęła z realizmu i taktycznego podejścia do gry. Ale jak widać, czasy się zmieniają, a jak się okazuje, nowa twarz starej gry również może być dobra.

Przeczytaj cały tekst "Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem napalony na ta gre ale nie wiem czy mi pojdzie ....moj sprzet to :AMD Athlon 64bit 3000+ ;Radeon x1300ICQ 256MB ; 1GB RAM........niby systemrequirementslab mowi ze fail a;e tylko karta graficzna jest "fuj" ...wg. mnie powinno odpalic ale czy bedzie dzialac plynnie ? prosze pilnie o pomoc czy moge bez klopotu kupic gre ....(szkoda ze nie ma dema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie:

AMD Sempron 64 3000+ 1,8 GHz @ 2,0 GHz, 768 MB DRAM, nVIDIA GeForce 7300 GT 256 MB Sonic

gra na niskich chodzi bardzo przyjemnie... na srednich czasami sie przycina...

A, jeszcze jedno... nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy pomiędzy wysokimi a niskimi detalami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Nie, nie tym, że Vegas to świetny tytuł. Zaskoczyła mnie obiektywność pana redaktora. Może trochę się czepiam, ale po przeczytaniu dwóch ostatnich artykułów Masterminda, traktujących o grach konkurencji (Two Worlds, Tomb Raider), trochę się...no, nastroszyłem ;) Ale z drugiej strony, chyba nawet szanowny pan M. nie zdołałby skrytykować tego tytułu...Would he? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:37, grauzig napisał:

Na moim sprzęcie:

AMD Sempron 64 3000+ 1,8 GHz @ 2,0 GHz, 768 MB DRAM, nVIDIA GeForce 7300 GT 256 MB Sonic

gra na niskich chodzi bardzo przyjemnie... na srednich czasami sie przycina...

A, jeszcze jedno... nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy pomiędzy wysokimi a niskimi detalami

Ja mam Athlon 3000+ , 1024 RAM , GeForce 6600 GT 128 MB ---> pójdzie tak jak tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przed się bardzo na te grę napaliłem a po przeczytaniu recenzji wiem że chce ją mieć. Może pójdzie na najwyższych detalach. C2D e4300 2gb ramu Geforce 8800gts 320mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ta gra jest rewelka. Grafika, animacje, inteligencja druzyny i przeciwnikow jest wysoka. Fabula pachnie jak pozadny tekst Toma Clanc''iego. A wulgaryzmy to chyba normalne, bo nie mozliwe by bylo gdyby terorysci atakowali i nie wyrazali sie czystym, narodowym jezykiem. Polecam gre, ale pierwsze sprawd wymagania czy ci pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kubusp5- na twoim sprzęcie to 2 takie gry naraz odpalone pójdą na maksa:] a co do gry to bardzo dobra, bardzo dynamiczna, bardzo ładna, GRAW2 na pc sie chowie pod względem rozgrywki( spodobało mi sie przyklejanie do ścian a w GRAW-ie tego nie ma:( dużo łatwiej steruje sie jednostkami[choć widać ubogość względem GRAWa w tym kierunku]), ja osobiście gram na x360 ale na pececie u kumpla również gra jest PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugiego posta ale trzeba pomóc ;d otóż Kubeczek77 Wejdzie ci spokojnie ;] Kolega ma taką sama konfiguracje sprzetowa jak ty chodzi mu na niskich jak i na srednich z poczatku przycina ostro ale potem juz coraz mniej;] na wysokich nie radze grac chyba ze w pomieszczeniach:] Gra powtarzam jeszcze raz wspaniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej powiedzcie prosze czy mi pojdzie na AMD Athlon 64 3000+ ,1GB ram ; Radeon x1300ICQ 256MB....chce kupic gre a nie chce wydawac 50zl zeby ogladac pokaz slajdow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:01, jackass napisał:

Hej powiedzcie prosze czy mi pojdzie na AMD Athlon 64 3000+ ,1GB ram ; Radeon x1300ICQ
256MB....chce kupic gre a nie chce wydawac 50zl zeby ogladac pokaz slajdow


Pójdzie Ci choć nie na maksymalnych ustawieniach.Ja mam C2D, GF8800GT i 2GB RAMu a jednak w pewnych lokacjach gra mi się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować