Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Kurde, szkoda że mam za słabego kompa na PESa. :/ Co prawda na low działa płynnie ale jeżeli chodzi o grafikę - koszmar. Jest jakiś sposób aby móc uruchomić grę na medium, gdy gra na to nie pozwala? (tzn podczas ustawień, gdy daje na medium pokazuje mi się że nie mogę grać na tych ustawieniach, ponieważ mam za słabą kartę graficzną :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób - pobierz kitservera do dema. Wchodzisz potem w settings i pojawia się okienko, które Ci wyjaśni mniej więcej ;). Poszukaj na issonline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:08, ak.47 napisał:

Jest sposób - pobierz kitservera do dema. Wchodzisz potem w settings i pojawia się okienko,
które Ci wyjaśni mniej więcej ;). Poszukaj na issonline.pl.

Dzięki za linka ;) Ale chyba dalej coś nie działa. Ustawiłem niby na medium, a tu praktycznie nic się nie zmieniło. Pewnie wina mojego Radka. ;P No i kurde kibiców nie ma! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:03, marcinshinoda napisał:

mam pytanie czy match time to czas meczu czy połowy???

Jest to czas całego meczu:)

Wiecie co się dzisiaj okazało? Że na ultimie zmienili czas wysyłki z 24h na "3-5 dni":( Jeśli nie dostanę gry w tym tygodniu, to wyjdzie, że zapłaciłem 30zł więcej za to, żeby pograć pare dni przed premierą....hmmm, ponad pięć złotych za dzień grania...bardzo opłacalne:P A do tego niedziałający tryb online...jeszcze parę dni temu myślałem, że podjąłem dobrą decyzję rezygnując z CDProject. Przepraszam, już nigdy tego nie zrobię ;)

PS:Nie wiecie, czy da się jakoś zrezygnować z zamówienia po jego potwierdzeniu?(z tego co mi wiadomo, to niestety nie, ale...).Przypomniałem sobie jeszcze, że na dodatek nie będę miał wPLN i raczej nie będę mógł w ogóle skorzystać z pomocy technicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:13, Splinter Cell1 napisał:

A do tego
niedziałający tryb online..


Tryb online jest dostępny od listopada bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciaaaach/
To zamawiam na gram.pl :P.

Dnia 05.11.2007 o 14:13, Splinter Cell1 napisał:


PS:Nie wiecie, czy da się jakoś zrezygnować z zamówienia po jego potwierdzeniu?(z tego co mi
wiadomo, to niestety nie, ale...).Przypomniałem sobie jeszcze, że na dodatek nie będę miał
wPLN i raczej nie będę mógł w ogóle skorzystać z pomocy technicznej...


Na wirtusie wystarczyło grzecznie napisać maila, więc i w ultimie pewnie to wystarczy. Innej opcji nie widzę, a możliwość anulowania to raczej standard. Nikt Ci problemów nie powinien robić, byłoby nieładnie z ich strony ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:40, cubba napisał:

> A do tego
> niedziałający tryb online..

Tryb online jest dostępny od listopada bodajże.


Widzę, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi:) Więc ujmę to inaczej: " bardzo kiepsko działający tryb online". Prznajmniej na podstawie wielu komentarzy osób już grających...mam nadzieję, że zostanie, to w jakaiś sposób naprawione;P Ponoć po spatchowaniu gry(wersja 1.10 bodajże) nic się nie zmienia:P Po więcej informacji zapraszam tutaj(ten sam link był podawany stronę wczesniej, ale nie zaszkodzi podać go jeszcze raz):
http://www.issonline.pl/?cmd=komentator&id=1194006023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:35, ak.47 napisał:

Na wirtusie wystarczyło grzecznie napisać maila, więc i w ultimie pewnie to wystarczy. Innej
opcji nie widzę, a możliwość anulowania to raczej standard. Nikt Ci problemów nie powinien
robić, byłoby nieładnie z ich strony ;P


Jednak poczekam jeszcze jeden-dwa dni:P A później zrobię to co mi poradziłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:47, Morpheus83 napisał:

jestem pozytywnie nastawiony do gry ...:) licze ze bedzie o niebo lepsza od doskonalej PES
6 :P


Też mam taką nadzieję, a właściwiei wiem, bo przecież grałem w demo(czyli gameplay sprawdzony:). Teraz tylko liczę na szybką wysyłkę z ultimy;)(wiem, że niepotrzebnie, to znowu piszę, ale nie mogłem się powstrzymać:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to coś Wam zaprezentuję :P. Brak prawdziwych strojów Chelsea czy Liverpoolu? Żaden problem. Dzięki Edit Mode i możliwości importowania, hmm, obrazków ze strojem [ ;) ] można uzyskać świetny efekt - tym, którzy nie widzieli, polecam się zapoznać:
http://www.winningelevenblog.com/2007/10/more-exclusive-images-featuring-edited.html
To żaden kitserver, przypominam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...też zamówiłem na ultimie.dokładnie w czwartek.pospieszyłem się dosyć bo jak zobaczyłem na gry-online.pl ze wyjdzie dopiero 23 lsitopada to juz wolalem dac 1-15 zlotych wiecje a miec,ale narazie ultima nie daje znaku ze wsyłali,więc się nie powstrzymałem i napisałem do nich majla ;P astępnym razem chybajednak zamowie z cdprojekt,iech tylko podadza dokladna date wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:29, Simonman napisał:

ehh...też zamówiłem na ultimie.dokładnie w czwartek.pospieszyłem się dosyć bo jak zobaczyłem
na gry-online.pl ze wyjdzie dopiero 23 lsitopada to juz wolalem dac 1-15 zlotych wiecje a miec,ale
narazie ultima nie daje znaku ze wsyłali,więc się nie powstrzymałem i napisałem do nich majla
;P astępnym razem chybajednak zamowie z cdprojekt,iech tylko podadza dokladna date wydania...


Data wydania:15 listopada
Ja zamówiłem w środę i też jeszcze nie wysłali, chyba dlatego, że zmienili szybkość wysyłania na "3-5 dni"...

Morpheus83------->nie, bo w ogóle nie zamawiałem Wiedźmina;) Chciałem mieć grę po prostu wcześniej, tym bardziej, że CDP przez długi czas nie podawał żadnej konkretnej daty...ale okazało się, że jednak tak szybko przesyłki nie dostanę...

ak.47---------> caaaaaałkiem niezłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie który klawisz, bądz analag odpowiada za kierunek zwykłego strzału, bo jak strzelam to zawsze leci w środek bramki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 09:52, bikerek napisał:

Mam nadzieję,że dostaniemy więcej niż byśmy zamówili na Ultimie.


Tak, polską instrukcję i wPLN-y...mi się instrukcja nie przyda, a przy zamawianiu na gram.pl i tak tracę najpierw 30wPLN, by później zyskać podobną ilość:/ A te dodatkowe 30zł na ultimie, to dla mnie 15.(jak już mówiłem płacę tylko połowę kwoty za grę:P) No i jeszcze dostanę grę prawdopodobnie(żeby znowu nie zapeszać:P) z tydzień przed premierą w Polsce...gdyby były jakieś dodatki, to kto wie, może bym się skusił?;)

marcinshinoda------------> odpowiada za kierunek strzału(oczywiście razem z przytrzymaniem klawiszy strzłu;) lewy analog, po prostu musisz to wyczuć, jak grasz na kamerze wide(lub jakiejś podobnej), to np. jeśli idziesz po środku boiska i chcesz strzelić w lewy róg bramki po lewej stronie, to analog idzie mniej więcej na skos w dół, jeśli po prawej, to na skos do góry(jak chcesz strzelić nie po ziemi, to dłużej trzymaj strzał) itd. Jest, to intuicyjne, chociaż muszę przyznać, że kiedy zacząłem grać na padzie, to nie zawsze trafiałem tam, gdzie chciałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:28, marcinshinoda napisał:

mam pytanie który klawisz, bądz analag odpowiada za kierunek zwykłego strzału, bo jak strzelam
to zawsze leci w środek bramki;/


Musisz strzałkami (krzyżak sie to nazywa?) kierować, gdzie ma strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować