Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 21:09, Infes napisał:

Mam pytanie,da sie w tej czesci wrzucic z krzyzaka??


Tak, jeżeli chodzi Ci o Rabone. Sprawdź foot freq musi być mniejsze niż 3. W Argentynie potrafią to messi i aimar a w portugali Quaresma. Po prostu biegniesz Messim na prawą stopę i raz się uda a raz nie ;p

I jeszcze jedno jest jakis spobo/kod cokolwiek

Dnia 27.11.2007 o 21:09, Infes napisał:

zeby zawodnicy tak szybko podczas "League" i innych sie meczyli?? Bo potem masakra,tak bez
checi graja...


nie wiem.. ale raczej nie bo mój kumpel tez się wkurzał że Ronaldo gra 1/3 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:09, Infes napisał:

zeby zawodnicy tak szybko podczas "League" i innych sie meczyli??


Najprościej to rzadziej używaj przyspieszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:37, hehe napisał:

> zeby zawodnicy tak szybko podczas "League" i innych sie meczyli??

Najprościej to rzadziej używaj przyspieszenia :)

Łatwo powiedzieć - trudno wykonać :P. Rajd przez całe/pół boiska na Top Playerze to najlepszy sposób na wejście w pole karne. Szczególnie szybkimi i świetnymi graczami, np. Messim, Maradoną [najlepszy w grze:P], Tevezem. W Master League jest to strasznie uciążliwe, bo w League i Cup Mode można na szczęście wyłączyć Accumulated Fatigue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze przyśpieszenie to istotny element i to właśnie za jego pomocą możemy skutecznie i bezboleśnie wyminąć rywala a w sytuacji sam na sam z bramkarzem wyminąć go i strzelić bramkę na wagę złota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:37, hehe napisał:

> zeby zawodnicy tak szybko podczas "League" i innych sie meczyli??

Najprościej to rzadziej używaj przyspieszenia :)



Jasne,to mecz wyglada taki bez zycia...

@kedzior141

Z tej strony co sciagles powinien byc jakis opis ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz, w której PES NIGDY nie zawodzi - często idiotycznie wyglądające cieszynki, kojarzące się jednoznacznie :P. Jeszcze do tego wyszło tak, że "ten na górze" to ja, a na dole to mój kolega, bo się stworzyliśmy w Edicie ;D.
BTW: Jak widać, w Edit Mode można stworzyć bardzo ładne stroje dla polskiej reprezentacji :P.

20071128224212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:42, ak.47 napisał:

Jest jedna rzecz, w której PES NIGDY nie zawodzi - często idiotycznie wyglądające cieszynki,
kojarzące się jednoznacznie :P. Jeszcze do tego wyszło tak, że "ten na górze" to ja, a na dole
to mój kolega, bo się stworzyliśmy w Edicie ;D.
BTW: Jak widać, w Edit Mode można stworzyć bardzo ładne stroje dla polskiej reprezentacji :P.


hahahhahahahahhahaah dobrexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w PES''a 08 i chciałbym coś dodać do mojej poprzedniej wypowiedzi.
Gra EWIDENTNIE tworzona przez fana barcy, nie uważam, że powinni każdemu graczowi realu dać statsy 99 a barcy 1 ale sry. Chciałem sobie pograć FC Sevilla i ... szok!!! Ten zespół do końca sezonu walczył o mistrzostwo kraju, zdobył puchar uefa, puchar króla a w pesie 2008 jest zespołem który ma zdecydowanie zaniżone staty.
Już nie mówiąc o tym że z Premiership dali Tottenham i Newcastle ;(. Mogliby dać jakieś lepsze teamy np. ManU, Arsenal, Chelsea. Bramkarze to już kompletna masakra. To tak jakby oglądali wszystkie najdebilniejsze wpadki gk z całego globu i wrzucili to do pesa. ALE GŁÓWNYM POWODEM DLA którego nie kupię pesa jest to że jak sobie pomyślę o tych ludziach którzy ciągle grają barcą i brazylią przez neta to mnie ciarki przechodzą. Chodź i tak 100x lepsze niż FIFA 08 :P

PS fajny screen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby wreszcie ktoś podać datę wydania pesa na psp??
a co do moderatorow, to mogliby sie sie skupic na pomocy innym, a nie zamykaniu tematów. jesli napisalem nowy o tym to znaczy iz wczesniej nic nie znalazlem n ten temat.
więc pytam jeszcze raz:KIEDY BEDZIE PREMIERA?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie strzału musisz trzymać klawisz odpowiedzialny za zmianę zawodnika. Krótko mówiąc lob=klawisz zmiany+strzał. Można jeszcze wykonać pół-lob podczas strzału przytrzymując klawisz sprintu. Wszystko jest opisane w instrukcji i w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:42, ak.47 napisał:

Jest jedna rzecz, w której PES NIGDY nie zawodzi - często idiotycznie wyglądające cieszynki,
kojarzące się jednoznacznie :P. Jeszcze do tego wyszło tak, że "ten na górze" to ja, a na dole
to mój kolega, bo się stworzyliśmy w Edicie ;D.
BTW: Jak widać, w Edit Mode można stworzyć bardzo ładne stroje dla polskiej reprezentacji :P.

Niezła fotka stroje też niczego sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:48, hehe napisał:

W momencie strzału musisz trzymać klawisz odpowiedzialny za zmianę zawodnika. Krótko mówiąc
lob=klawisz zmiany+strzał. Można jeszcze wykonać pół-lob podczas strzału przytrzymując klawisz
sprintu. Wszystko jest opisane w instrukcji i w samej grze.

A dzięki za podpowiedz może tym razem mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:12, Kacpi10 napisał:

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem tej gry. Warto?? Kolega mi mówił że są błędy przy komentarzu?
Wkurzające czy nie?

Grę warto kupić ale wymagania sprzętowe są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:14, przemas15 napisał:

> Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem tej gry. Warto?? Kolega mi mówił że są błędy przy
komentarzu?
> Wkurzające czy nie?
Grę warto kupić ale wymagania sprzętowe są duże

Z tym to nie będzie problemu, ale czy są takie diametralne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować