Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 15:49, KrzyCH1995 napisał:

PES 6 podoba mi się bardziej ponieważ:
1. Polska nie jest dostępna tylko w postaci Wisły Kraków i reprezentacji
2. Chodzi mi na najwyższych bez najmniejszych ścinek
3. Nie jest taki trudny jak edycja 2008


(kontrargumenty)
1. W 8 masz dostępny tak kompletny edytor że zrobisz drużynę jaka Ci tylko przyjdzie do głowy
2. Technika idzie do przodu, grafika też więc ni można narzekać że w Medal of Honor AA grałem na max a Airbor nie idzie mi na 800x600! to nie ma sensu
3. Jeśli jest dla Ciebie za trudny wrzuć poziom początkujący i pomalutku ucz się gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:06, mr.Nowak napisał:

> PES 6 podoba mi się bardziej ponieważ:
> 1. Polska nie jest dostępna tylko w postaci Wisły Kraków i reprezentacji
> 2. Chodzi mi na najwyższych bez najmniejszych ścinek
> 3. Nie jest taki trudny jak edycja 2008

(kontrargumenty)
1. W 8 masz dostępny tak kompletny edytor że zrobisz drużynę jaka Ci tylko przyjdzie
do głowy
2. Technika idzie do przodu, grafika też więc ni można narzekać że w Medal of Honor AA
grałem na max a Airbor nie idzie mi na 800x600! to nie ma sensu
3. Jeśli jest dla Ciebie za trudny wrzuć poziom początkujący i pomalutku ucz się gry


(kontrkontrargumenty)
1. Po co mam robić, jeśli mam gotową?
2. Mam słaby komp i cieszę się z każdej gry na full detalach
3. patrz p. 1 (w pes6 nie muszę się niczego uczyć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:09, KrzyCH1995 napisał:

> > PES 6 podoba mi się bardziej ponieważ:
> > 1. Polska nie jest dostępna tylko w postaci Wisły Kraków i reprezentacji

> > 2. Chodzi mi na najwyższych bez najmniejszych ścinek
> > 3. Nie jest taki trudny jak edycja 2008
>
> (kontrargumenty)
> 1. W 8 masz dostępny tak kompletny edytor że zrobisz drużynę jaka Ci tylko przyjdzie

> do głowy
> 2. Technika idzie do przodu, grafika też więc ni można narzekać że w Medal of Honor
AA
> grałem na max a Airbor nie idzie mi na 800x600! to nie ma sensu
> 3. Jeśli jest dla Ciebie za trudny wrzuć poziom początkujący i pomalutku ucz się
gry

(kontrkontrargumenty)
1. Po co mam robić, jeśli mam gotową?
2. Mam słaby komp i cieszę się z każdej gry na full detalach
3. patrz p. 1 (w pes6 nie muszę się niczego uczyć :P)


(podsumowanie)
ok rozumiem, mam też nie najmocniejszego kompa (na średnich jednak jeszcze zasuwa) ale wole 8 przez realistykę notabene większą niż w 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi na full pes 2008, ale powiem jedno jest o wiele za łatwy, na regularu wygrywałem już na samym początku mojego spotkania z tą grą. nie grałem w pes''a 06, ale za to w pes''a 5 grało mi sie bardzo fajne i wg mnie był trudniejszy i to było w nim fajne. PES 2008 wg mnie jest za łatwy, i do tego rajdem boczna linią pociągniesz przez całe boisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się połaczyć z żadnym serwerem tak jak widać na obrazku!! Najpierw jest to co na pierwszym obrazku a potem to co na drugim. Zainstalowanegoa mam Zone Alrama i Avasta ale ZA przepuszcza do Internetu PESa.Pomocy!!

20080423073234

20080423073250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 07:33, alfonsgivera napisał:

Nie mogę się połaczyć z żadnym serwerem tak jak widać na obrazku!! Najpierw jest to co
na pierwszym obrazku a potem to co na drugim. Zainstalowanegoa mam Zone Alrama i Avasta
ale ZA przepuszcza do Internetu PESa.Pomocy!!

Jak używałem Avasta, to dopiero po jego wyłączeniu poszło dalej, mimo, że wcześniej ustaliłem odpowiednią regułę dla PES''a. Może u Ciebie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:54, wojo-kojo napisał:

> Nie mogę się połaczyć z żadnym serwerem tak jak widać na obrazku!! Najpierw jest
to co
> na pierwszym obrazku a potem to co na drugim. Zainstalowanegoa mam Zone Alrama i
Avasta
> ale ZA przepuszcza do Internetu PESa.Pomocy!!
Jak używałem Avasta, to dopiero po jego wyłączeniu poszło dalej, mimo, że wcześniej ustaliłem
odpowiednią regułę dla PES''a. Może u Ciebie też tak będzie.


Czy wystarczy tylko zatrzymać ochronę dostępową czy trzeba wywalić Avasta całkiem z paska??Jeśli tak to jak nazywa się proces avasta bo zatrzymanie ochrony dostępowej nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wystarczy tylko zatrzymać ochronę dostępową czy trzeba wywalić Avasta całkiem z paska?? Jeśli
> tak to jak nazywa się proces avasta bo zatrzymanie ochrony dostępowej nie pomogło.

Chyba trzeba całkiem go wyłączyć, bo nawet jak tą ochronę dostępową zatrzymasz, to dalej funkcjonują jakieś podstawowe zabezpieczenia. Niestety nie używam już Avasta i nie pamiętam nazwy tego procesu. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale popatrz które zużywają najwięcej pamięci oprócz tych, które znasz i zakończ je, to w końcu powinieneś trafić. Jak dalej nic nie poskutkuje, to sprawdź czy coś da wyłączenie Zone Alarm''a albo windowsowego firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu trochę pograłem w PES''a i dalsza lista moich narzekań.

1. Crouch przegrywa pojedynek główkowy z Iniestą a jest szybszy od S. Ramosa i Puyola.
2. W PES6 gracze potrafili wybijać piłkę wślizgiem gdy ta leciała np. na aut. tutaj tego nie ma.
3. Składy wymyśłone przez pijanego żula niemającego pojęcia o futbolu (np. brak Ibrahimovica i Cole''a w reprezach. albo skład Chealsea) :D
4. Debilne statsy co niektórych zawodników (Fabregas, Raul, Sneijder, Iniesta, Ramos) Albo są wolni jak żółwie albo męczą się tak jakby każdy krok sprawiał im ból.
5. Czerwona kartki są przyznawane za wślizgi za które normalnie nie odgwizdano by faulu.
6. Bezsensowane ustawianie się kolegów z drużyny, po prostu debilnie. Lecę akcją Torresem, a Villa mi pod linię zbiega i w polu karnym nie ma nikogo.

Generalnie powróciłem do PES''a 6. Bramkarze są ok i nie ma tylu błędów. To po prostu świetna gra. Mam nadzieję że PES 2009 pokaże klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie będzie można zmieniać ustawienia pada do własnej konfiguracji? pozmieniałem ustawienie przycisków żeby odpowiadały jak w klawiaturze WSAD. Dobrzy ludzie tam grają chciałbym sobie spróbować tak dla zabawy niczego sobie nie obiecuje:) Chodzi mi o turnieje jak np ten najbliższy w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:17, Invin napisał:

Pewnie tak, ale nie jestem pewien.

A kiedy jest turniej w Warszawie i gdzie dokładnie?


1 Czerwca Blue City.

Kurde jak nie to mam miesiąc na przyzwyczajenie sie do domyslych ustawien. Odpowie ktoś kto brał udział w różnych turniejach na moje pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:50, marcinshinoda napisał:

1 Czerwca Blue City.


Dzięki. Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć, czy to eliminacje do jakiegoś większego turnieju, czy tylko 4fun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 17:56, Invin napisał:

> 1 Czerwca Blue City.

Dzięki. Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć, czy to eliminacje do jakiegoś większego turnieju,
czy tylko 4fun?


news o turnieju jest na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem jak chce zainstalować pes 2008 to mi pisze że jest zainstalowany wciskam play i nic się nie dzieje a jak chce usunąć to nie ma go na kompie i w ogóle nei mogę go uruchomić proszę pomożcie

p.s. przeszukałem całego kompa i nigdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować