Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Wie ktoś może jak zmienić narodowość piłkarzowi? Chciałbym wziąć do Polski Rogera, ale w edycji nie można mu ustawić narodowości ;/ I jak się instaluje twarze w tym nowym PES-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:53, mati285 napisał:

Da się. O ile się nie mylę to domyślnie jest to Q+E+Z.


A ja tylko uzupełnię, że jeśli grasz na padzie to L1+L2+R1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:50, jcl99 napisał:

Wie ktoś może jak zmienić narodowość piłkarzowi? Chciałbym wziąć do Polski Rogera, ale
w edycji nie można mu ustawić narodowości ;/ I jak się instaluje twarze w tym nowym PES-ie?

no chyba w edit player ;p
a jak nie to spróbój w edit team ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z recenzji na wp.pl

Narzekać nie mogę za to na tryb Master League, czyli odpowiednik kariery. Nie jest on tak rozbudowany jak u konkurenta, ale zapewnia nie mniejsze emocje. Zagrać można drużyną przygotowaną przez Konami, dowolnie wybranym zespołem lub stworzyć własny od zera. Przygodę można zacząć od czwartej ligi, ale nie ma przeszkód, by od razu walczyć o prymat w pierwszej.

Można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz Master League->New game->Master League Default Players (nie wiem jak po polsku bo mam EVOLUTION Patch ale jest to pierwsze po lewej) Wybierasz, drużynę, ligę i grasz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:36, MetaL2 napisał:

Wchodzisz Master League->New game->Master League Default Players (nie wiem jak
po polsku bo mam EVOLUTION Patch ale jest to pierwsze po lewej) Wybierasz, drużynę, ligę
i grasz:).


Tylko domyślnym zespołem tak można. Bo jak gram Liverpoolem to od 2 ligi zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z pesem 08 mianowicie gramy często z kumplami w pesa (takie turnieje) własnymi drużynami z ML przynosimy savy i gramy... Do tej pory grałem klasycznymi zawodnikami to nic nie zauwarzyłem ale teraz gdy postawiłem na młodych zawodników Mesi ,Krikic, Fabiański - w Ml ich podszkoliłem a gdy włącze normalny mecz wybiorę swoją drużynę oni mają normalne współczynniki... Czy to jest jakiś błąd gry u mnie czy to pes jest tak zrobiony..? Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 16:08, grzegorz.k.m napisał:

Co zrobic jesli zapomniałem hasła aby grac w sieci w PES 2008 ??Jak je odzyskac ??


Zapisać sobie hasło w notatniku windowsowskim na dysku gdzie się nie robi formata albo używać jednego hasła zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą PES 2008 a konkretnie to z przygotowaniem do instalacji. Klikam ,,Install" i jest ,,Preparing (nie wiem jak to się pisze) to install", troszkę kreseczek przejdzie i po długim oczekiwaniu wyskakuje ,,Failed continue to install" (czy jakoś tak). Co ja mam zrobić, żeby móc grać w tą grę? Proszę o pomoc i z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowaiam moje pytanie jesli ktos wie prosze o pomoc...
Mam mały problem z pesem 08 mianowicie gramy często z kumplami w pesa (takie turnieje) własnymi drużynami z ML przynosimy savy i gramy... Do tej pory grałem klasycznymi zawodnikami to nic nie zauwarzyłem ale teraz gdy postawiłem na młodych zawodników Mesi ,Krikic, Fabiański - w Ml ich podszkoliłem a gdy włącze normalny mecz wybiorę swoją drużynę oni mają normalne współczynniki... Czy to jest jakiś błąd gry u mnie czy to pes jest tak zrobiony..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:10, erni13 napisał:

Ponowaiam moje pytanie jesli ktos wie prosze o pomoc...
Mam mały problem z pesem 08 mianowicie gramy często z kumplami w pesa (takie turnieje)
własnymi drużynami z ML przynosimy savy i gramy... Do tej pory grałem klasycznymi zawodnikami
to nic nie zauwarzyłem ale teraz gdy postawiłem na młodych zawodników Mesi ,Krikic, Fabiański
- w Ml ich podszkoliłem a gdy włącze normalny mecz wybiorę swoją drużynę oni mają normalne
współczynniki... Czy to jest jakiś błąd gry u mnie czy to pes jest tak zrobiony..?


Wydaje mi się że jest to tak ustalone w grze. Bo to było by trochę niesprawiedliwe gdy np. Ty miałbyś Krkica 2 razy lepszego od tego którego ma twój kolega który go nie szkolił. Przynajmniej tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować