Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Zna ktoś dobry patch, w którym miałbym przede wszystkim:
- oryginalne stroje i nazwy drużyn (liga angielska, reprezentacje)
- Bundeslige

To przede wszystkim, nie zaszkodzi jakieś dodatkowe bajery - stadiony, piłki, ale przede wszystkim to powyższe. Jak tak to prosze o link. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak gra się w trybie multi w PES-sie? Klikam w menu na sieć, pojawiają się okienka w których trzeba wpisać Hasło, no to ja je wpisuje klikam na okej, a potem pojawia się notka, że wystąpił błąd podczas uwierzytelniania. Może mi ktoś powiedzieć jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do was trzy pytania związane z licencją PES-a.
1. Czy dodanie do niego kitservera jest legalne ?
2. Czy zmiany log klubów oraz nazwisk zawodników na oryginalne nie łamią licencji znaków rozpoznawczych tych klubów (np. Manchesteru czy Chelsea)?
3. Czy grzebanie w 0_text i tym podobne jest dozwolone przez Konami?

Wątpliwości te są związane z frazą na którą się natknąłem w instrukcji (tu cytat):
"Nielegalne kopiowanie, zmienianie [...] wyjmowanie danych [...] jest zabroniony."
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:45, kamel1234 napisał:

Cześć, mam do was trzy pytania związane z licencją PES-a.
1. Czy dodanie do niego kitservera jest legalne ?
2. Czy zmiany log klubów oraz nazwisk zawodników na oryginalne nie łamią licencji znaków
rozpoznawczych tych klubów (np. Manchesteru czy Chelsea)?
3. Czy grzebanie w 0_text i tym podobne jest dozwolone przez Konami?

Wątpliwości te są związane z frazą na którą się natknąłem w instrukcji (tu cytat):
"Nielegalne kopiowanie, zmienianie [...] wyjmowanie danych [...] jest zabroniony."
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych kwestii.



Jeeezus! A kogo to obchodzi? Naprawde zajalbys sie czyms pozyteczniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś grać we dwóch używając klawiatury i gamepada? tzn. ja bym używał gamepada, a ktoś klawiatury. Zazwyczaj gram w takie gry sam i nie opłaca mi się kupować drugiego pada na kilka dni (kuzyn przyjeżdża i chce z nim pograć). Kombinowałem sam, ale coś kijowo wychodzi (mogę sterować jedynie tym samym zawodnikiem z klawy i pada... - czyt. nie da się ustawić gry na dwóch). Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 12:12, confident napisał:

Czy da się jakoś grać we dwóch używając klawiatury i gamepada? tzn. ja bym używał gamepada,
a ktoś klawiatury. Zazwyczaj gram w takie gry sam i nie opłaca mi się kupować drugiego
pada na kilka dni (kuzyn przyjeżdża i chce z nim pograć). Kombinowałem sam, ale coś kijowo
wychodzi (mogę sterować jedynie tym samym zawodnikiem z klawy i pada... - czyt. nie da
się ustawić gry na dwóch). Pomoże ktoś?


W ustawieniach w folderze z grą zmieniasz klawiatura na kontroler 1, a pad jako kontroler 2. Chyba, o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:01, shinoda napisał:

W ustawieniach w folderze z grą zmieniasz klawiatura na kontroler 1, a pad jako kontroler
2. Chyba, o to ci chodzi.

Tak, o to chodziło, dzięki. Nie zauważyłem, że można przypisać dla pada inny kontroler niż 1 i przez to nie zmieniałem go na dwójkę. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś jak zrobić żeby zrobić tak, żeby w trybie Master Ligue przy nowo stworzonej drużynie, móc sterować w taki sam sposób jak w zwykłych meczach? chodzi mi o to że "klawiszologia" mi się przestawia na tą "pierwotną" a nie na skonfigurowaną na taką do jakiej się już przyzwyczaiłem. Może to przez to że mam pada z 6-cioma przyciskami pod prawym kciukiem, a PES chyba takich nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka bo jest gorzej. Podczas gry steruje się zupełnie innymi przyciskami niż jest to opisane w opcjach. Miał ktoś coś takiego? jeśli tak to prosiłbym o podpowiedź jak zrobić żeby tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną grę Pro Evolution Soccer 2008 i, gdy chcę zagrać przez internet wyskakuje mi taki komunikat.
"Podczas uwierzytelniania wystąpił błąd"
Ostatnio zainstalowałem Patch polonizujący i najnowszy patch 1.20 ze strony gram.pl proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę zmienić warunków negocjacji?! Ani czasu trwania kontraktu, ani wynagrodzenia ani sumy za piłkarza! Co to za powalone negocjacje zrobili w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować