Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 12:41, kolektor napisał:

> Szczególnie przy Divingu :P
A właśnie - co to jest ten Diving ? Bo jest wypisany w tych trickach które podał mi ak.47,
ale jeszcze go nie testowałem :P

Wymuszanie fauli:). Ja tego nie chcę, bo w SIeci to będzie utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu to demo, w demo nie gra się po to żeby grać 45 minutowe mecze z kumplami (ach ten mecz z moim kolegą w ...fifie) tylko po to aby pokazać ludziom czego można się spodziewać po gierce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:43, ak.47 napisał:

Wymuszanie fauli:). Ja tego nie chcę, bo w SIeci to będzie utrapienie.

Chyba że sam będziesz tak biednemu przeciwnikowi robić. ;) Za każdym razem sędziego nie oszukasz, wiec takie coś może się źle skończyć dla udającego. :D

Kurde, muszę zagrać w tego PES''a. Demko ściągam, nie mogę się doczekać kiedy skończy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:43, ak.47 napisał:

> > Szczególnie przy Divingu :P
> A właśnie - co to jest ten Diving ? Bo jest wypisany w tych trickach które podał mi ak.47,

> ale jeszcze go nie testowałem :P
Wymuszanie fauli:). Ja tego nie chcę, bo w SIeci to będzie utrapienie.

A jak się wymusza te faule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:46, choper napisał:

A jak się wymusza te faule?

Odpowiednia kombinacja klawiszy w odpowiednim momencie, troszeczkę szczęścia i foul mamy wymuszony. :) Tak czytałem przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Mistrze...
Powie mi ktoś jak się zwiększa liczbę ludzi w murze? Umiem wymuszać karne, wolne przed polem karnym, ale do tego jeszcze nie doszedłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedz jak !:D Bo na tej stronie to co jest napisane to nie działa (podaj to tak jak jest na tym padzie od Xboxa) i jeszcze jedno grasz na padzie czy klawiaturze ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:57, Ari Zmc napisał:

To powiedz jak !:D Bo na tej stronie to co jest napisane to nie działa (podaj to tak jak jest
na tym padzie od Xboxa) i jeszcze jedno grasz na padzie czy klawiaturze ?;>

Gram na padzie.
Hm.. Jak wymuszać faule? Wbiegasz sobie w pole karne, przepychając się z obrońcami i wduszasz L1+L2+R1, elegancki upadek i karny ;) Czasami jeszcze dostaje żółte kartoniki, ale co raz częściej udaje mi się wymusić wolnego lub karnego. Co najśmieszniejsze, można robić symulkę we własnym polu karnym, lecz wtedy nie będzie gwizdka sędziego. :)
Wciąż czekam na podpowiedź jak zwiększyć/zmniejszyć liczbę ludzi w murze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:06, Ari Zmc napisał:

TO TO JA WIEM ALE NA PADZIE W XBOXIE nie ma L1 L2 itp. tylko jakieś LB itp i podaj mi które
z nich naciskasz xP

LB+LT+RB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:03, cubba napisał:

Wciąż czekam na podpowiedź jak zwiększyć/zmniejszyć liczbę ludzi w murze. :)

Nasz klient - nasz pan:P
Wciskasz Left Trigger / L2 i strzałka w górę lub w dół:P. Chodzi mi o tą na krzyżaku, bo na gałce nie próbowałem:P.
Zrobiłem coś takiego jakiś czas temu:P. http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_39/20070925212020.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

A powiedzcie mi, czy to normalne, że na poziomie Top Player gra mi się najłatwiej? o.O
Swoją drogą ogólnie poziom trudności nie jest zbyt wygórowany i mam nadzieję, że to będzie w pełnej wersji zmienione, ale fakt, że na Professional mi się łatwiej gra niż na Top Player jest dość... niezwykły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:12, crespo1 napisał:

fajne demo??? niewiem czy sciagac bo to az 1,1 Gb:/ a to zajmnie z 1,5 h, niechce mi sie tyle
czekac^^

Ja muszę z 4. ;P A jeszcze znając to, że mój net lubi się czasem wyłączyć... Dlatego ściągam demo w partach. A czekając pykam sobie w PES''a 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy u Was też tak fatalnie, pikselowato wyglądają kibice? Szczególnie podczas rozpoczynania 1 i 2 połowy? Patrząc na screeny myślałem że w końcu jakoś to będzie się prezentowało, a tu taki zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:24, cubba napisał:

Czemu ja nie mam tego filmiku jak drużyny wchodzą na boicho? :P

Mi raz się zdarzyło że miałem - w meczu Brazylia-Argentyna. Później ani razu nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować