Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Ja niedługo zmontuję kolejny filmik, bo parę ładnych bramek wpadło ;). I parę siatek, ale nie takich typowych, tylko "tak o" :).
Zagraj na Top Playerze, żadna różnica między nimi:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:55, ak.47 napisał:

Ja niedługo zmontuję kolejny filmik, bo parę ładnych bramek wpadło ;). I parę siatek, ale nie
takich typowych, tylko "tak o" :).
Zagraj na Top Playerze, żadna różnica między nimi:P.

Wiem, właśnie gram 3 mecz na tym poziomie. Dwa wygrałem, jeden przegrałem (ale walczyłem do końca ! W dziewięciu 2 bramki strzeliłem ! Kij że straciłem 5 :) No ale jak Ricardo i Nuno Gomes dostali po czerwieni to co poradzić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:58, kolektor napisał:

Wiem, właśnie gram 3 mecz na tym poziomie. Dwa wygrałem, jeden przegrałem (ale walczyłem do
końca ! W dziewięciu 2 bramki strzeliłem ! Kij że straciłem 5 :) No ale jak Ricardo i Nuno
Gomes dostali po czerwieni to co poradzić ;))

Te kartki to moje utrapienie ;). Dlatego staram się grać tak, żeby ograniczyć wślizgi do minimum.

Mi ostatnio wyszedł meczyk, w którym pokonałem Turcję bodajże 4-1 i trzy gole strzelił Ronaldo:P. W tym jedną po rajdzie przez pół boiska:P. Zamieszczę to w filmie, bo uwieczniłem wszystkie 3 gole:). I kto powie, że to grubas i nie umie grać?:) ( Co z tego, że po tych 3 bramkach dostał drugą żółtą kartkę, i tak jest świetny ;) )

PS. Wymusiłem karnego Messim ;). Ale nie zdążyłem włączyć powtórki i nie nagrałem :/.

Uwaga, podniecam się edycją posta:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:07, ak.47 napisał:

Mi ostatnio wyszedł meczyk, w którym pokonałem Turcję bodajże 4-1 i trzy gole strzelił Ronaldo:P.
W tym jedną po rajdzie przez pół boiska:P. Zamieszczę to w filmie, bo uwieczniłem wszystkie
3 gole:). I kto powie, że to grubas i nie umie grać?:) ( Co z tego, że po tych 3 bramkach dostał
drugą żółtą kartkę, i tak jest świetny ;) )

Właśnie też zauważyłem. Ronaldo w tej edycji PES-a to bardzo dobry piłkarz. Też strzeliłem nim masę goli.

Dnia 06.10.2007 o 15:07, ak.47 napisał:

PS. Wymusiłem karnego Messim ;). Ale nie zdążyłem włączyć powtórki i nie nagrałem :/.

Mi niestety jeszcze nigdy nie udało się nabrać sędziego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:10, kolektor napisał:

Mi niestety jeszcze nigdy nie udało się nabrać sędziego :P


Ja miałem w ogóle śmieszną sytuację. Przewróciłem się, Messi szybko wstał, ruszył do piłki ale uprzedził go obrońca i sędzia odgwizdał karny. Przywilej w takiej sytuacji to głupota:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ciekawą sytuację. Wszedłem wślizgiem we własnym polu karnym wycinając napastnika drużyny przeciwnej i co?... I sędzia zagwizdał po czym podbiegł do napastnika i dał mu żółtą kartkę za symulowanie hehe. Byłem przekonany że to będzie karny i nie nagrałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć, kiedy grałem Portugalia-Francja (grałem Portugalią) i Saha wymusił karnego( ledwo szedłem za nim) myślałem, że będzie dla niego żółta, a tam co? Czerwona kartka dla mojego zawodnika, co w tym wypadku wydawało mi się śmieszne

P.S Widzieliście może twarze Maćka Żurawskiego i Artura Boruca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:29, jcl99 napisał:

P.S Widzieliście może twarze Maćka Żurawskiego i Artura Boruca?

Na poprzedniej stronie jest parę złośliwych komentarzy na ten temat :P. Hitlerowi w PESie mówimy stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:30, ak.47 napisał:

> P.S Widzieliście może twarze Maćka Żurawskiego i Artura Boruca?
Na poprzedniej stronie jest parę złośliwych komentarzy na ten temat :P. Hitlerowi w PESie mówimy
stanowcze NIE.

Nawet na tej stronie jest zdjęcie Żurawskiego z doprawionymi wąsami ... A Boruca dopiero teraz zobaczyłem .... Hahaha. Wygląda jak 18 letni chłoptaś, a nie dobrze zbudowany 27-letni, bramkarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema. mam pytanie dotyczące symulowania. nie wiece czy będzie można wyłączyć je w menu przedmeczowym podczas gry w sieci. bo już sobie wyobrażam ile frajerów dobrze się tego wyuczy i będzie nurkować w moim polu karnym przy stanie 0:0 w 90 minucie meczu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:18, Smooqu napisał:

siema. mam pytanie dotyczące symulowania. nie wiece czy będzie można wyłączyć je w menu przedmeczowym
podczas gry w sieci. bo już sobie wyobrażam ile frajerów dobrze się tego wyuczy i będzie nurkować
w moim polu karnym przy stanie 0:0 w 90 minucie meczu ;/

Nie, nie wiemy. Ale wiem za to, że są żółte kartki za złe wykonanie:P.

I przed meczem można będzie wreszcie wybrać model murawy, nie będzie tych oczowalących pasków -.- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:33, ak.47 napisał:

I przed meczem można będzie wreszcie wybrać model murawy, nie będzie tych oczowalących pasków
-.- .


No takie coś jest potrzebne bo jak sobie przypominam te niektóre murawy to mam złe wspomnienia (po niektórych to mnie oczy nieźle bolały)>>>><<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:33, ak.47 napisał:

> siema. mam pytanie dotyczące symulowania. nie wiece czy będzie można wyłączyć je w menu
przedmeczowym
> podczas gry w sieci. bo już sobie wyobrażam ile frajerów dobrze się tego wyuczy i będzie
nurkować
> w moim polu karnym przy stanie 0:0 w 90 minucie meczu ;/
Nie, nie wiemy. Ale wiem za to, że są żółte kartki za złe wykonanie:P.

I przed meczem można będzie wreszcie wybrać model murawy, nie będzie tych oczowalących pasków
-.- .

Pamiętam, jedna była taka że trudno było normalnie grać.
PS. Gdzie mogę zobaczyć twarz Zurawskiego w nowym PESie bo Boruca już widziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:16, ak.47 napisał:

> PS. Gdzie mogę zobaczyć twarz Zurawskiego w nowym PESie bo Boruca już widziałem?
http://www.pcaction.de/?menu=browser&mode=article&article_id=615980&entity_id=-1&image_id=706541&page=2
Poprzednia strona...

Buahaha... to ma być żurawski? No ale przynajmniej lepszy wygląd niż Boruc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:16, ak.47 napisał:

> PS. Gdzie mogę zobaczyć twarz Zurawskiego w nowym PESie bo Boruca już widziałem?
http://www.pcaction.de/?menu=browser&mode=article&article_id=615980&entity_id=-1&image_id=706541&page=2
Poprzednia strona...

Jak to ma być Żurawki to ja już nie wiem. Żurawski już bardziej był podobny w PES 6 niżteraz. Najbardziej podobny jest Nakamura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo pesa 2008 i juz sie niemoge sie doczekac pesa :D


I kiedy bedzie premiera i mozliwosc zamowienia w sklepie gram.pl i bedzie tak jak pes 6 w pelni zlokalizowana z polskim komentarzem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:37, argetlam napisał:

Grałem w demo pesa 2008 i juz sie niemoge sie doczekac pesa :D


I kiedy bedzie premiera i mozliwosc zamowienia w sklepie gram.pl i bedzie tak jak pes 6 w pelni
zlokalizowana z polskim komentarzem ??


Ja gdzieś czytałem ,że nie będzie polskiej wersji. Nie jestem tego pewien. Natomiast jestem pewien ,że nie bedzie polskich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować