Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatki do The Sims 2 - okiem Mal

28 postów w tym temacie

Hakken

Należy przyznać, że Simsy są bardzo ciekawym zjawiskiem. Z jednej strony mało kto przyznaje się, że w nie gra a z drugiej cieszą się ogromną popularnością. Przejawia się ona w liczbie dodatków, którymi ten tytuł może się poszczycić. Stopniowo ten swoisty symulator życia staje się coraz bardziej zbliżony do rzeczywistości...

Przeczytaj cały tekst "Dodatki do The Sims 2 - okiem Mal" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych dodatków, że aż nudnooo! Grę już dawno sprzedałem a nowe dodatki nie są w ogóle zachęta żeby kontynuować granie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no nikt nie gra w simsy. A jak kolezanka wpadnie to od razu pytanie " a Simsy masz ?" niby nikt nie ma, a okazuje sie że nie znasz nikogo kto tak naprawde nie posiada tego xD. Taki jest ten kraj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy są całkiem ciekawe, przyznam szczerze, że zdarzało mi się w nie pograć. Jakoś granie w Simsy to nie jest dla mnie -jak wielu to określa- obciach. Mam jedynie zastrzeżenie do jedynie kosmetycznych zmian w poszczególnych dodatkach, ale to cecha chyba wszystkich gier EA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja się w 2D za dawnego czasu zagrywałem, ale to się robi nudne :) teraz chętnie bym to sprzedał...
Niestety, teraz tego jest tak dużo, że aż trudno się w tym połapać, nie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekaw jestem kto w to gra?? Moja kuzynka lubi w to grać więc wnioskuje że to ulubiona gra wszystkich przeciętnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami gram jak mi się zachcę. Co w tym złego? Pobiją mnie? A mam gdzieś co sobie myślą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy nie są takie obciachowe, chętnie bym sobie pograł w dwójkę wraz z dodatkami, ale... Nawet nie chce mi się myślec, ile trzeba byłoby wybulic :? EA powinno wypuścic simsy, które miałyby od razu w sobie tak z 5 dodatków, a potem wypuszczac "uzupełnienia" za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wszystkie dodatki do simsów 2 i sie tego nie wstydzę czy na pudełku napisano że to gra dla dziewczyn NIE, Mój kolega w nie gra, moja koleżanka, kuzyn kuzynka. No nie bede więcej wyliczał bo miejsca braknie, a więc nikt nie chowa ich po szafach jak tu piszą. Moje leżą na wieszchu, ułożone według wyjścia aby mi jednego brakuje NŻ no ale nie mam kasy chwilowo, a i wszystkie sprowadzone z anglii bo tam były każde po 5 funtów. Wyprzedarz :) Czym tu sie wstydzić i co w tym obciachowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:05, Irc100 napisał:

Chciałbym żeby wyszedł pakiet wszystkich dodatków do jedynki (oczywiście z podstawką też)..........
:(

Jest widziałem na allegro
https://ssl.allegro.pl/item215531126_the_sims_wszystkie_6_dodatkow_absolutny_pl.html
za 120 zł masz dwa paki po 3 dodatki i podstawką PASUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:27, remolinek69 napisał:

> Chciałbym żeby wyszedł pakiet wszystkich dodatków do jedynki (oczywiście z podstawką też)..........

> :(
Jest widziałem na allegro
https://ssl.allegro.pl/item215531126_the_sims_wszystkie_6_dodatkow_absolutny_pl.html
za 120 zł masz dwa paki po 3 dodatki i podstawką PASUJE


Dzięki. Dobrze wiedzieć że coś takiego sprzedają :)
Kiedyś kupie ale nie teraz bo odkładam kasę na napływ gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować