Zaloguj się, aby obserwować  
Bonaventtura

Przecieki z VII tomu Harrego Pottera...

14 postów w tym temacie

Głosno się zrobiło o przeciekach z VII tomu H.P. Jednak baaardzo szybko znikły one z internetu i baaaaaardzo trudno jest znaleść cokolwiek. Może któryś z was widział te rzekome zdjęcei stron książki i ewentua;nie ma je na dysku?? A może przynajmniej wie na 100 % jakie będzie zakończenie? Jeżeli nie to prosze w ty temacie nic nie wymyślać, i pisać naprawde jak najbardziej prawdziwe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najwyzej zamowic pre-ordera, gdyz angielska premiera jest dopiero dzisiaj o godzinie 00.00...

Lukesky-> Przecieki? A po kiego? Lepiej przeczytac samemu i miec cala przyjemnosc dla siebie. Zreszta nawet jesli jakowes sa informacje na temat zakonczenia, to nie potwierdzone az do momentu sprzedazy pierwszego egzemplarzu dzisiaj w nocy. Po drugie, o najnowszej czesci najlatwiej porozmawiac w juz istniejacym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16826&u=477 . Tam na pewno znajdziesz ludzi chetnych do dyskusji. Tazke zapraszam Cie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry zginie bo to on byl ostatnim horkruksem. ron zginie hermiona tez. hagrid zabije snape''a voldemort zniszczony przez harrego. harry ron i hermiona dolaczom do swiata duchow do rodzocow harrego go dumbledora i do Blacka...duzo tego do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wiedzieć zakończenie książki?? Poczekaj aż wyjdzie Polskie wydanie, wtedy sobie przeczytasz całą książkę i będziesz widział. Po co mamy ci psuć zabawę z czytania książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:08, muniok napisał:

O kurcze no to jak tak będzie to super zakończenie. Ja tylko słyszałem że dwie osoby (dobre)
zginą.

Ja słyszałam wersję, że zginą Hermiona i Hagrid. Ale tych przecieków i przewidywań było tak wiele, że tak naprawdę nie wiadomo jak sie to wszystko skończy. Ponoć Snape zabije Hagrida a Hermiona będzie bronić Rona przed Voldemortem i mówiąc krótko zginie za niego. A Voldemort zostanie pokonany przez Harrego. Tyle słyszalam.

PS tak szczerze powiedziawszy, jeśli Hary nie zginie to będzie troszkę nudne zakończenie bo głupio jak mu sie przez 7 części będzie wszystko fartać i udawać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że zginie 2 głównych bohaterów. Nie ma się czego obawiać, Harremu życzymy spokojnej śmierci na zasiłku dla bezrobotnych czarodziejów :)

Ps. Premiera zaczyna się --- teraz! (00.01 czasu Londyńskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że w trakcie walki Voldemorta i Harry''ego ten drugi krzyknie "Lord Voldemort, I''m your son!", ten pierwszy zdurnieje, padną sobie w objęcia i razem zaprowadzą ład i porządek na świecie. Potem będzie oczywiście biba u Weasleyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować