Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 – zapisy od najbliższego czwartku!

57 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy przyjemność poinformować, że zapisy za Mistrzostwa Polski PES6 rozpoczną się już w najbliższy czwartek, 26 lipca. Tylko zakup specjalnej wejściówki umożliwi fanom najlepszej na świecie gry piłkarskiej udział w zawodach, które mogą stać się przepustką do europejskich finałów!

Przeczytaj cały tekst "Mistrzostwa Polski PES6 – zapisy od najbliższego czwartku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakies informacje. Ale myślałem że dacie już regulamin i nagrody itp. No dobra szkoda że trzeba zamawiać przez neta wejściówki ale musze cos wykombinować żeby się udało. i trzeba kase przelać na konto gram.pl które podacie itp i informacje jak to zrobić i wtedy idzie się tam na swoje imie i nazwisko i dostaje się identyfikator tak ? Podajcie w czwartek szczególowe informacje o wszystkim ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:52, ParkerPC napisał:

No wreszcie jakies informacje. Ale myślałem że dacie już regulamin i nagrody itp. No dobra
szkoda że trzeba zamawiać przez neta wejściówki ale musze cos wykombinować żeby się udało.
i trzeba kase przelać na konto gram.pl które podacie itp i informacje jak to zrobić i wtedy
idzie się tam na swoje imie i nazwisko i dostaje się identyfikator tak ? Podajcie w czwartek
szczególowe informacje o wszystkim ok.


Jeśli nigdy nie miałeś przyjemności płacenia przelewem, poproś rodziców, lub rodzeństwo. Na pewno z chęcią Ci pomoga ;)

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz przesyłkę z wejściówką, którą musisz koniecznie mieć ze sobą podczas całego turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:52, okon napisał:

Ja bym się chętnie zapisał tylko jest mały minus. Nie mam PES-a ! Będą jakieś eliminacje ?


Eliminacje będzie stanowił dzień pierwszy zmagań - sobota.

Drugi to już ścisły finał, gdzie będziemy mogli oglądać w akcji nalepszych graczy w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:07, sianer napisał:

Eliminacje będzie stanowił dzień pierwszy zmagań - sobota.

Czyli będziemy grać w domu przez internet czy będzie trzeba gdzieś pojechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować