Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

JoWooD ujawnia grę Gothic 3: The Beginning

114 postów w tym temacie

Ja myślałem że to będzie dodatek do trójeczki , a to gra na komórkę , nie wiem po co jest ona robiona. Lepiej by się wzięli za robienie patchy do trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi chęcią zarobku na siłę;/ Gothic to gra na PC a nie na telefony komórkowe:(
Coraz bardziej niszczą tę serię;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał jakby zrobili dodatek do gothica 3 który by poprawił te wszystkie błędy, a nie jakieś śmieszne gry na telefon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:39, Gol Galad napisał:

Emm... Myslalem ze dodatek robia, a tu gra na komorke -_-
Ciekawe czy mi komorka nie padnie od ilosci bugow...


najlepiej nie kupować tej gry wtedy JoWooD może sie poważnie zastanowi nad wydawaniem kolejnych części, które całkowicie zniszczą serię;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapalmy świeczki.
[*][*]

Dla mnie Gothic skończył się na 2 części. Szczerze wolałbym żeby 3 nie wyszła, albo miała jakiś zupełnie inny tytuł i bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha, wreszcie ja też pogram w Gothica 3 :D ! Jak dla mnie to JEST dobry pomysł :) .

PS A "Wiedźmin" komórkowy ;> ? Zdaje się, że na początku wakacyj miało być demo, a co z pełną wersją? Bo wersja PCtowa mi nie pójdzie i nawet jej nie zamówiłem - a chociaż komórkę mam w miarę sensowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi też będą ?, znowu nie będę mógł pewnie wykonac zadania dla kogos... A do tego hack&slash - nie dla mnie, szczerze mówiąc myślałem jak inni że jakiś dodatek się szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wyjdzie to i tak trzeba będzie kupić nowy telefon bo stare będą zasłabłe by mógł na nich chodzić płynnie, a przy okazji trzeba będzie mieć dość dobrą k. graficzną bo te montowane w telefonach będą spowalniały grę.
PS Z 512mb pamięci operacyjnej telefonu powinno wystarczyć by gra chodziła płynnie na minimalnych wymaganiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:45, misioo napisał:

Dla mnie Gothic skończył się na 2 części. Szczerze wolałbym żeby 3 nie wyszła, albo miała jakiś
zupełnie inny tytuł i bohaterów.


Tutaj się zgadzam. Dwójka wciągnęła mnie tak, jak jedynka.

A co do G3 na komy, to widzę ogólny negatyw, świeczki i znicze na grobie. Kiepsko to widzę. Przecież nie kupię sobie nowszej komórki, by w to zagrać. Dużo osób na starszych typach też nie pogra.

też dam świeczkę [*] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wymagania sprzętowe Gothica 3 The Beginning

Procesor: Intel PXA270 Dual Core 2,6 GHz lub lepszy
3 GB pamięci RAM
karta graficzna: Ati Imageon 2300 Shader Model 4.0+
OS: Microsoft Windows Vista 64bit Mobile
oraz 10GB wolnego miejsca na dysku

Oczywiście sobie żartuje, moim zdaniem to jest po prostu żałosne, Jowood nie ma pomysłu a tym bardziej wykonawcy i odcina kupony od popularności tytułu... tylko to widać potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:22, Tal441 napisał:

> ciekawe czy zrobią też gothica na tel. stacjonarny :D

No jasne nawet nie będzie trzeba mieć wyświetlacza wystarczy słuchać dzwięków wydawanych przez
telefon :P


Tak, mówisz "uderzam topielca na 10-tej", słyszysz pisk w słuchawce i od jakiejś śmiesznej pani (lub pana - jak kto woli) dowiadujesz się, że musisz poczekać aż gra się wczyta, bo masz za słaby telefon stacjonarny...
To jest po prostu żałosne... Wracam do Baldura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaczeło się rozmienianie marki na drobne. Następna będzie platformówka na PSP, potem "Bezimienny gra na gitarze" na PS2, a w czwartej części będziemy walczyć ramię w ramię z Harrym Potterem :/
Dla mnie właśnie zaczął się początek końca Gothica. Nie wspomnę o tym że po trójce, fabuły praktycznie nie da się już pociągnąć dalej. 3 diametralnie różne zakończenia, przy czym w jednym z nich bezimienny rozstaje się z tym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować