Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Mroczne Bractwo-Gra Forumowa RPG

23 postów w tym temacie

Zakładam kolejną grę forumową może do tej ktoś się przyłączy ??

Regulamin

1.Nie spamować
2.Pisać jak najczęściej
3.Jeżeli ktoś już się przyłączy nie może odejść

Fabuła

Dawno,Dawno temu w świecie Tamriel panowała cisza i spokój ,ludzie żyli w dostatku i w zgodzie.Aż o paru latach zjawił się Meherius zły książe ( był człowiekiem) który chciał zniszczyć za wszelką cenę Mroczne Bractwo.Nie wiedział jeszcze gdzie jest ich kryjówka ale szukał i szukał ,aż do tej pory się nie dowiedział.Władcy wszystkich kryjówek Mrocznego Bractwa stworzyli więc Sanktuarium w którym mogli by się dobrze skryć a Książe Meherius aby ich nie znalazł.Mroczne Bractwo wysyłało Swoich Członków aby Ci pokonali Meheriusa ale wszyscy ginęli nawet Ci najlepiej uzbrojeni.I tak do tej pory utrzymywali się w swoim Sanktuarium ,a to Sanktuarium znajdowało się w Lesie Słońca i Mroku.

Każdy na początku jest powiecmy tak wieśniakiem który wkroczy do walki z meheriusem ale najpierw nie wie nic o mrocznym bractwie.I do wie się od ulotek

Karta postaci
1.Imię:
2.Wiek
3.Ekwipunek
4.Charakter
5.Cechy

Na początku nie mamy rzadnego oręża aha i piszemy jeszcze karte postaci.I jeżeli się przyłączymy już do Mrocznego Bractwa to ja to powiem kiedy ( i tak wszyscy będą w mrocznym bractwie ale ja musze ich zrekrutować.I jeszcze jedno piszemy biografie.

Imię:Lachance
wiek:30 lat
ekwpiunek: butelka wody,koszula,spodnie i zwykłe wieśniackie buty.
charakter: Lachance jest dobry ale nieraz jak jest zdenerwowany jest trochę agreswyny w stosunku do teko człowiek aktóry go zdenerwowa
cechy: Dobro,pomoc,lekka agresywność,walka orężem i sztyletem.Lubi też czasem polować.

Zapraszam do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tyle gier naraz lepiej przyłącz się do którejś np. mojej potrzebuje jeszcze jednego gracza więc pustke mógłbyś uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie: Blademaster
Wiek:28
Ekwipunek:stek,tunika,szmaciane spodnie,sandały
Charakter:Blademaster jest tajemniczym, agresywnym przybyszem z północy - poza tym niewiele o nim wiadomo
Cechy:agresywność, doskonała walka bronią ręczną, bardzo słaba dystansową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ;) Ja narazie uczęszczam do gry forumowej - Arathum , wiec nie będe miał czasu wypowiadać się w dówch grach ;) Poprostu chchciałem się dowiedzieć ;)
Zyczę miłej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dambialko zeby samemu zakładac gry forumowe trzeba mieć sporo doświadczenie w tym ( nie znam twoich kartotek ) .
Dołoncz do jakieś gry foumowej - w kórej są dobrzy bohaterowie bo jak widze zbliżasz się do ciemneij strony tymi tytułami .

I ten pomysł że ty jako założyciel nie jesteś Mg wydaje się śmieszny .

Ale dobra ja będe graczem - ale i tak twierdze ze to się rozpadnie po kilku stronach .
Imie Zarim
Wiek 30 lat
Srebrny Elenmore
Charakter neutralny
-Specjalizajca długie ostrza i zapezpieczenia , lubie stawać po stronie zwycięzców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, interesujące. Gra na podstawie Morka "bez Morka" tak mam to rozumieć? :( Chociaż mogłeś dać możliwość wyboru rasy, opis postaci... A zasada 3 w regulaminie raczej odpada, bo jak kogoś zmusisz, żeby nie odchodził, jeśli będzie tego chciał? Trochę to hmm... Dziwne :) Apropo, masz bardzo podobny avatar do Farmera Widmo. Ja nawet wolę nie dołączać, bo:
1) Musi być porządny MG
2) I porządny regulamin
Jeśli to Ci się uda zrealizować, to może twoja gra ruszy... Ale skoro sam nie jesteś MG, to trudno będzie kogoś znaleźć na "twoje" miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz sobie w wyszukiwarce gra forumowa i masz pełną liste - dolącz do którejś - nauczysz się wielu rzeczy które są potrzebne by być przynajmniej sensownym graczem .
A fabuła w twojej grze powina być trochę inna wątek z normalnym człowiekiem który nagle staje przed wielką misjąl lub wyzwaniem i mimo przeciwniści losu udaje mu się zwyciążyć jest już oklepany jak świat .

Radze ci porzucić ten temat i wrócić do niego jak nabierzesz doświadczenia .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Sithis
Wiek:25 lat
Ekwipunek:Szata Mówcy,Kaptur Mówcy,Zatrute Jabłko.
Charakter:Sithis to człówiek który uczynił matkę Noc potężną.
Cechy:Iluzja,Ostrza,Celność,Blok,Mistycyzm,Zniszczenie,Walka Wręcz,Lekki Pancerz,Skradanie się,Zabezpieczenia.

P.S.Lucien Lachance zginie w straszny sposób za zdradę Sithisa:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować