Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu w planie wydawniczym CD Projekt

59 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 16:27, FlankerD napisał:

> > Cały czas byłem przekonany, że to jednak niesamodzielny dodatek do CoH. Będzie EK??
;)
>
>
> bo to jest dodatek tylko, że samodzielny.
> no i cena jak na dodatek jakieś 20pln za wysoka :/
>


Z wykorzystaniem WPLN na pewno zjedzie o 20zł


chodzi mi o cenę wyjściową. 80pln za dodatek, jaki by nie był, to dużo porównując. za przykład wezmę Dark Crusade - również samodzielny dodatek, natomiast cena niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zaoszczędzone pieniądze teraz tylko dawać mi pre-order :)

Dnia 26.07.2007 o 18:13, Sycylius napisał:

Co to jest ta 2 armia?Pierwsza nowa to Brytyjczycy a ta 2?;>


Panzer Elite czyli pancerna elita, bardzo zmotoryzowana armia opierająca sie na dużej mobilności. Będą mieli do wyboru 3 doktryny spalonej ziemi(pułapki i inne obstrukcje uprzykrzające życie atakującym), luftwaffe(zrzuty falschirmjaegerów i wsparcie powietrzne panzerknacker''ów) oraz łowcy czołgów(jagdpanter i tym podobne niszczyciele czołgów). Któras z doktryn ma mieć króla tygrysa ale za bardzo niewiadoma która bo jedna z zapowiedzi mówiła cos o tym ,że ostatecznym czołgiem łowców czołgów jest jagdpanter co by wskazywało ,że luftwaffe(mało prawdopodobne) albo spalona ziemia dostanie króla tygrysa(bardziej prawdopodobne).

Niedługo wszystko sie wyjaśni bo będzie otwarta beta(wcześniej jest zamknięta ale uczestnikom nie wolno nic mówić na temat tego co widzieli). Ja się dostałem do zamkniętej to będę wiedział już za tydzień kiedy się beta zacznie ale oczywiście nic nie będę mógł powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 00:50, Zakharov napisał:

Ja już mam zaoszczędzone pieniądze teraz tylko dawać mi pre-order :)


Widzę spore zainteresowanie pre-orderem :). Waszą żądzę zapisania się na to wypasione rozszerzenie zaspokoimy już w przyszłym tygodniu, a więc powoli rozbijajcie swoje świnki i wyciągajcie dukaty ze ściany! - jak mówi mój kolega zza biurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę pieczone, motyla noga :) a ja kupiłem CoH trochę pod " Na linii frontu " bo myślałem że bedzie wymagał podstawki. Ale gra i tak bardzo fajna. A "Na linii frontu" i tak kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko dlaczego gra ma Kategorię wiekową: od 18 lat jeśli są tam tylko czasami brzydkie slowa i jak w każdej tego typu gier "przemoc" ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to będzie hit, zdaje mi się, że nie zapowiada się gra która może konkurować z tym dodatkiem! Tylko cena mogłaby spaść do 50 zł i byłbym szczęśliwy, no ale to pozycja obowiązkowa obok call of duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego trzeba czekać na tą gre aż 2 miesiące po premierze, przecież nie robicie dubbingu na litość boską, ta gra powinna być priorytetem a wy wydajecie jakieś durne gry jak barbie. Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA i PYTANIE !!! DO CD Projekt

Dlaczego musimy tak długo czekać na ten dodatek ( podobno całą grę już mamy na dysku za sprawą patcha)
Możecie to jakoś wytłumaczyć ??
Rozumiem 2 tygodnie różnicy, ale 2 miechy ??? (to lekka przesada )
Nie da rady tego jakoś przyspieszyć ?? ( chyba Polska nie należy do krajów trzeciego świata )

Błagam zróbcie coś, albo chociaż wytłumaczcie w czym jest problem tak długiej zwłoki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:25, Vesper Lynd napisał:

Widzę spore zainteresowanie pre-orderem :). Waszą żądzę zapisania się na to wypasione rozszerzenie
zaspokoimy już w przyszłym tygodniu, a więc powoli rozbijajcie swoje świnki i wyciągajcie dukaty
ze ściany! - jak mówi mój kolega zza biurka :)

swietnie. ciesze sie razem z Wami :D a zeby moja radosc byla jeszcze pelniejsza, zakupilem OF w .uk i juz jest u mnie na dysku. dzieki. tak trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doczekać się nie mogę, ta gra po prostu wymiata!
Zgadzam się z Radziool''em, premiera na świecie poszła a na tytuł w Polsce musiamy czekać ...
porażka, dobrze że zakupiłem Residenta 4 i mam czym wypełnić coraz dłuższe już wieczory.

Wracając do COH, szczerze powiem, że nie pamiętam gry w którą grałbym ponad rok czasu i nadal sprawiało by mi to ogromną przyjemność, duża zasługa super multiplaya i rzeczy graczy tworzących własne mapy.
THQ ma duże pole do popisu, myślę, że zobaczymy kolejne wersje z kampanią rosyjską np...

no i gdzie ten preorder? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nasze narzekania pomogły? Czy przenieśli premierę z listopada na październik? Jeśli tak to super... ale i lipnie bo przepiłem kase na tą grę. Trzeba ściągać długi bo muszę mieć tą grę. Jeszcze pre order poproszę i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pre order już jest, ale szkoda ,że niema zniżek dla posiadaczy podstawki jak to miało miejsce przy Medievalu II, może jak ponarzekamy i na to to dostaniemy co chcemy?! może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą grę i oto moje spostrzeżenia:
1. Panzer Elite ma gorsze czołgi od wermachtu nielicząc niszczyciela czołgów Jagpanther (bo tygrys królewski dostępny jest tylko w jednej lub dwóch misjach)
2. Panzer Elite nie ma MG 42 w żadnej postaci - a to przecież podstawa wyposażenia oddziałów piechoty, brakuje mi też dział p panc.
3. Brytyjczycy też nie mają dział p panc. nielicząc statycznych, a mieli najlepsze, taksamo niemają ckm - ów nielicząc spadochroniarzy- podobają mi się za to ich czołgi - słabe ale dokładnie zrobione
4. Błędem jest, że brytole z piatów strzelają jak granatami nasadkowymi (pocisk leci do góry i opada na cel) to był przecież granatnik p.panc. taki sam jak bazooka czy panzerszrek
5. tłumaczenie jest jakby niedokończone

Więcej grzechów nie pamiętam, ale mam nadzieje że wszystkie zostaną zlikwidowane w patchu, pomimo to gra jest warta swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować