Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Najbardziej niekonwenncjonalne zachowanie w grach

48 postów w tym temacie

crackdown (xbox 360)
pojazd zacioł sie w ścianie i tak dziwnie skakał dopiero po kilku rakietach i porządnym kopie wyszedł z tej ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2

Attil...Miałem się z nim spotkać w dzielnicy portowej za sklepem rybnym. W końcu doszło do tego, że miał mnie zabić. Dialog się skończył i on zaczął mnie gonić...odwracam się, a go niema...idę z powrotem zobaczyć co się stało i widzę go wbitego w drzewo :P Więc z łatwością mogłem go zabić...
Sacred

Na pustyni gdzie są zombie i orkowie oraz gobliny...zaatakowałem Goblina, a ten zaczął uciekać...uciekał tak aż do wodopoju (!), a wszyscy wrogowie po drodze skupili uwagę na nim :P Więc drogę miałem czystą i z przewodnikiem za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

battlefield 2 - zabiłem kolesia a on wbił się w szyld 5 metrów nad ziemią :)
starcraft - grałem z cheatami z kompem, po łatwej wygranej zapisałem replay''a. kiedy potem obejrzałem tego replaya to komp mnie rozwalił... :/ do dzisiaj nie umiem sobie tego wytłumaczyć
Wh40k DC - atakując na wroga limitem armii wcisnąłem delete i wszystko mi znikło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kiedyś miałem w GTA: SA taką akcje, że zaczepiłem na ciągnik spychacz i gdy przy trochę szybszej jeździe nagle gwałtownie skręciłem spychacz śmigał gdzieś po całej widocznej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind: Obok pierwszego miasta z nieba spada pewien mag. Gdy przed upadkiem udało mi się do niego jakimś cudem dobiec i zacząć rozmowę, uraczył mnie tekstem: ,, Nie chcę o tym rozmawiać'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause:
Miałem taką sytuacje nie raz, że jak jechałem z dużą prędkością po ulicy, słabo się wtedy panuje nad samochodem, wjeżdżałem na drugi pas i jechałem pod prąd i odziwo przenikałem przez inne samochody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować