Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szereg faktów związanych z FM 2008

30 postów w tym temacie

Trochę głupio z tym brakiem pauzowania w trakcie meczu. Niby realizmu ma to dodać, ale w rzeczywistości mecz trwa 90 min i czasu na przemyślenia i decyzje jest sporo. W FM mecz zazwyczaj puszczamy w przyspieszonym tempie, a nawet jeżeli leci w tempie normalnym to i tak "na gorąco" trudno cokolwiek zmieniać. Powinni zostawić tak jak było... no ale cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym musiał stracić pamięć by kupić Football Manager nie raczej nie wiedzieć co to wo gule jest za gra. Dla mnie to kaszanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie lubie gry, ktora opiera sie tylko i wylacznie na liczbach i jakichs wzorach. W tej grze glowna role graja liczby. Cos zmienisz...przemieli to przez jakies skomplikowane wzory i albo wygrywasz mesz, albo nie.
Nie dla mnie taka gra. Jest produkt kierowany do konkretnych osob i tyle. Ta gra mi nie podchodzi. Kazdy gra w to co mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 16:03, crypto.crk napisał:

Osobiscie nie lubie gry, ktora opiera sie tylko i wylacznie na liczbach i jakichs wzorach.
W tej grze glowna role graja liczby. Cos zmienisz...przemieli to przez jakies skomplikowane
wzory i albo wygrywasz mesz, albo nie.

Grałeś w to? Czy piszesz tak bo screeny tylko widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie denerwują ludzie którzy przeczytali ''znafcę'' Smugglera w CDA jak napisał o tym że FM to taki inny Excel i powtarzają to za nim. Ludzie do cholery, zagrajcie w to! Każdy kto zna się na piłce po prostu MUSI polubić tę grę, innej możliwości nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm FM 2005 im sie bardzo udal, FM 2006 mialbyc lepszym od 2005 i okazal sie lekka klapa, FM 2007 przeszedl moje oczekiwania i ciagle w niego pocinam i mam nadzieje ze 2008 nie bedzie tak jak 2006 ;) jesli najnowszy FM ma byc lepszy od 2007 to czuje ze kolejne noce z mojego zycia beda zarwane ;)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już gram, ale mam tylko 80% po polsku bo wkleiłem stary plik językowy z fm 2007. Gram nasza wisełką kraków. fm jest konkretnie wypasiony dostałem go w sobote i dopiero wczoraj wieczorem wyszedłem z domu. Gra jest pocisnieta nowa szata graficzna, zajebiste zdięcia tylko znowu niektore ligi nie maja znaczkow klubowych, a to denerwuje bo trzeba czekac na packi.Gra ma 10 na 10 a dla fanatyków piłki 20 na 10, cos niesamowitego Panowie. Nowy fm wydaje mi sietakże trochę cieższy niz 2007, albo przerwa mi żle zrobiła. Pozdrawiam, wszystkich grających i wszystkich fanów POLONI BYDGOSZCZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować