Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest już ponad 5 milionów WoW-maniaków

66 postów w tym temacie

nie gram w wowa bo jest platny zdecydowanie za dozo jak na polskie warunki a jak blizard zrobi ten dodatek jeszcze platny to moge im tylko powiedziedz STFU
gulid wars to jest cos masz klucz scgasz klijeta on ci cala gra scgnie i grasz ile chcesz bardzo dobry motyw ale gra mniej mi spasowala i jej nie kupie ale brwa za pomysl i wykonanie bo jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie na priv serwach jest do niczego, grałem na nich jakieś 30 minut, nic nie działało i dałem sobie z całym WoWem, zakochałem się w Guild Wars, czasem pożyczam konta kolegi jak mi pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi yafunduje wow-a:):):):):):):):) nie stać mnie na taki wzdatekŁ)Ł) moji kumple s ekupili i tzlko mi opowiadają jak to fjanie się gra itd... Może ktoś jest chętny to zrobić??:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ten ocyzwiście który ma duzo kasy:D:D a moze mi cd-projekt ufunduje co??:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT

Będzie tylko bardzo źle, jak ograniczą się do pracy nad wowem i machną rękę na resztę. Ja czekam na SC2 i jak się nie wezmą do roboty, to ja tam pójdę i impreza będzie ... ale rozgoniona :D

Wow ja też podzielam twoje zdanie na ten temat.
A tak BtW to Blizzard powinien maksymalnie dużo i szybko inwestować w swoje serwery, które też pewnie nie spodziewały się tak szybko rosnącej liczby graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Gdyby Gry online były dostępne w wersjach polskich to bym się nie zastanawiał Na pewno jakiś % graczy tez tak uważa :/ Wole grać a nie siedzieć ze słownikiem i wszystko tłumaczyć A tak w ogóle WOW jest w wersji PL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakup takiej gry to jest fajna sprawa. kupujesz gre i nie potrzebuejsz zadnej innej przez naprawde dlugi czas. ja juz gram od lutego, i przez ten czas naprawde nigdy nie mialem ochoty wlaczyc innej gry. Zawsze jak mam wolna chwile, to wlaczam WoW, bo tam zawsze jest cos do zrobienia.

Wiadomo, abonament trzeba placic, ale w dzisiejszych czasach placi sie za wszystko ;) A jezeli kogos naprawde nie stac na abonament, to moze pomyslec o zakupie gry z kims i wtedy dzielicie abonament na pol, ale i takze czas gry :(

Pozdrawiam wszystkich ''maniakow'' wow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam popieram zdanie "snake" WoW jest maksymalnie nudny i brzydko wygląda jak bym grał w jakies klocki lego ;/ ja tez swój egzemplarz WoW''a sprzedałem koledzie.Macie racje ze to kwestia gustu ale ta gra naprawde jest nudna!."To zaledwie nieco ponad 12 miesięcy temu WoW debiutował w USA i chociaż wszyscy spodziewali się sukcesu, to mało kto aż takiego." ---> bo gra jest beznadziejna to nie dziwe sie ze sie nie spodziewali ze taka liczba łosi bedzie w to grała ;/

Peace all ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<moje zdanie>
Wedlug mnie takie GW to MU ubrane w ladniejsza graficzke i to wszystko, a WoW ... hmmmm..... robilem reinstalke systemu i z rozpedu chcialem zbootowac kompa z plytki wowa a nie plytki z systemem operacyjnym. Mowiac krotko - uruchomienie WoWa = zero innych potrzeb medialnych cielesnych i duchowych !
</moje zdanie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu o wow wypowiadaja sie ludzie co nawet miesiac nie grali i gadaja glupoty.Za to w gw jest moze ladna grafika? chyba w prologu bo oprocz tego same pustkowia...mam obie gry i w obie gram juz dlugo,podobaja mi sie ale wow bije gw na glowe wszystkim oprocz pvp,choc ile mozna grac tomby lub gvg to sie staje nudne....reszta w gw znudzila mnie po tygodniu grania.Takze dniami w wow gram a wieczrkiem z 1 h gvg lub tomby nic pozatym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój niby WoW jest taki super...... ale ile można tracić kasy ? pomyslcie sami .... za te pieniadze kupilibyscie co 3 miechy lub 4 nowego WoW ... prosze was... ja mam GW i nie mowcie ze granie na GvG jest nudne ponieważ jest setki lub tysiace kolesi co graja w CS i UT i co nudzi im sie ? to samo dzien w dzien ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars jest the best !!!! Raz się zakupi i nie trzeba co miesiąc płacić, a opłata za abonament to jedyny powód dla którego nie gram w wow... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.ja kupiłem WOW''a i ku mojemu zdziwieniu pisało że pierwszy miech za free ale jak sie potem doczytałem to i tak trzeba wprowadzic kod PRE-PAID:


karta pre-paid 60dni+30dni gratis=90dni

No i to na tym polega jakby ktos nie wiedzial. Kupiłem WoW''a wczoraj i wczoraj zamowilem karte PRE-PAID. Dzisiaj powinna być wysłana kurierska pocztą. Jak myślicie kiedy dojdzie :P?? Jutro?? :P Wow--->grałem u qmpla i gra jest extra. Moze grafika jak na screenach niektorych nie jest :P... ale po prostu swiat WARCRAFTA oddaje super! Wszystkie miasta,moby i inne cudowności ,jest po prostu extra. Sądze że WoW zapewni mi bardzo dużo miłych chwil.I amma pytanie. Czy jeśli ukaze sie dodatek to będzie trzeba(MUSIEĆ) g kupić??I czy będzie sie za niego płaciło dodatkowy abonament?(jeśli tak to troche przesada :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam,WoW moze jest wciagajacy ale po co ten abonament???nie dosc ze i tak miliony ludzi na swiecie to kupuja to jeszcze chca zarobic na ich przyjemnosci z grania,nie dosc im pieniedzy?A moim zdaniem wescie sie lepiej za Guild wars lub diablo 2 bo za darmo i tez wciagają...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"WoW-maniaków"? To że gram nie robi ze mnie maniaka, maniaków byłaby pewnie 1/1000 tej liczby.

"Czy jeśli ukaze sie dodatek to będzie trzeba(MUSIEĆ) g kupić??I czy będzie sie za niego płaciło dodatkowy abonament?(jeśli tak to troche przesada :()"

Weźże pomyśl, dwa abonamenty za jedną grę byś płacił? Wprowadzasz CD-Key, czy co tam dadzą, z dodatku i płacisz tylko za niego abonament, jak dla mnie to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o takie coś :P:
50zł miesiecznie na WoW(bez dodatku)+np 10 zl za dodatek=60zl miesiecznie
Chodzilo mi o to czy sie podwyzszy stawka abonamentu i tyle.


Aaaa.Zapomnialbym-Blizz''owi gratuluje za sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam obie gierki - WoWa i GW - obie mają swój specyficzny urok, jednak osobiście zdecydowanie preferuje WoW - nic nie da się porównać z kilkudziesięcio osobowym rajdem w Molten Core, za każdym razem trzeba się naprawdę ostro natrudzić i żaden rajd nie wygląda tak samo (korzystanie z pewnych schematów jest, ale nie gwarantuje to sukcesu). Jedyną przewagą GW jest PvP - w WoW aby zdobyć choć troche wyższy ranking (od 9 w zwyż) trzeba poprostu bezprzerwy tłuc bitewki w Arathi Basain i ciułać punkciki, choć ma to swój urok to trudno konkurować z kolesiami którzy dosłownie całymi dniami przesiadują przy tej gierce i zdobywają setki tysiecy punktów (ba nawet milion się zdarzył). Ja niestety nie mam tyle czasu - mój max to 170 tysięcy. Pozdrawiam wszystkich fanów zarówno WoW jak i GW :)

P.S. Gratulacje dla Blizza za liczbę kont i ostre kopniaki za ostatnie lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować